Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקה מקומית - קיה ספורטאז' החדש

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שקודמו הפך לסנסציה בן לילה ולסיפור הצלחה מקומי בעקבות תג מחיר שהפך את הג'יפון הקוריאני לחלופה קרובה מאי פעם למשפחתית, חוזר קיה ספורטאז' בדור רביעי.

מחד, הציפיות הן להתקדמות בסעיפי האיכות, המרווח, האבזור והטכנולוגיה ומנגד האתגר היה לשמור על אותו תג מחיר אטרקטיבי שהפך את קודמו לפורץ דרך.

נהגנו בספורטאז' החדש ואלו רשמינו משניים מתוך שלושת המנועים איתם ישווק בישראל.

האם הוא עדיין אותה עסקה שהריצה כמעט 11,000 לקוחות בשנת 2015 לאולמות התצוגה של קיה? מה זו בעצם "אמת מוצרית" ולמה קר לי באצבעות וכואב לי המרפק?

הכתבה המלאה כאן

kia-160112-001.jpgkia-160112-075.jpgkia-160112-094.jpgkia-160112-119.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגדול הדור הקודם של הספורטאז' תפס אותי בהפתעה - הוא היה הג'יפון הראשון שאשכרה חשבתי לקנות לעצמי בגלל הערך העצום לכסף (הייתי אחד מאלו שהתייחסו לג'יפונים בצורה מאד סקפטית - אפילו ביקורתית). מכל מה שיצא לי להתרשם עד כה, הדור החדש לחלוטין עומד ברף הגבוה שהציב קודמו ומתעלה עליו בכל הנוגע לבטיחות, איבזור ונוחות. אני בכל אופן עומד לחכות לראות קצת איך יתפתחו המכירות שלו, אם כי זה הרכב שסימנתי לעצמי לקנות השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הדור הקודם של הספורטאז' תפס אותי בהפתעה - הוא היה הג'יפון הראשון שאשכרה חשבתי לקנות לעצמי בגלל הערך העצום לכסף (הייתי אחד מאלו שהתייחסו לג'יפונים בצורה מאד סקפטית - אפילו ביקורתית). מכל מה שיצא לי להתרשם עד כה, הדור החדש לחלוטין עומד ברף הגבוה שהציב קודמו ומתעלה עליו בכל הנוגע לבטיחות, איבזור ונוחות. אני בכל אופן עומד לחכות לראות קצת איך יתפתחו המכירות שלו, אם כי זה הרכב שסימנתי לעצמי לקנות השנה.

איזה רף גבוה קודמו הציע ?

איזה ערך עצום לכסף ? בגלל שיש בו הרבה פח ?

ובאמת, שאפו לקאיה על איבזור הבטיחות המקיף, לא שכיח במקומותינו.

במחירו הייתי מעדיף עשרות מונים את האוקטביה 1.4, מכונית מליגה אחרת לגמרי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שגם בוואלה התעקשו על אותה בחירת מילים "תמורה אדירה לכסף" (שאחרי שמחקו את התגובה שלי שינו קצת את המילים) וגם בגלובס טענו את אותו הדבר, הייתי חייב לבדוק כמה הוא עולה בחוץ.

אז בארץ דגם הבסיס עולה 138 אלף (בוואלה כתבו בתחילת הכתבה 135 ואז בסוף כתבו 138, אין כמו אחידות)

הצצתי למחיר בארהב, שבה דגם הבסיס מתחיל עם המנוע הגדול (ואני משער שעם עוד אופציות שכאן נשלם אקסטרא או שלא יוצעו לנו), שם זה מתחיל ב85 אלף :shock:

לא בדקתי לעומק, אבל נראה שמיוצר בקוריאה, ככה שגם לארה"ב יש עלויות משלוח (גם אם זולות יותר).

מה שמוביל אותי לשאלה הבאה - איך אפשר לקנות בארץ רכב חדש בידיעה שזה יעלה לך כמו לקנות 2 בכל מקום אחר?

זאת הסיבה שהרכב הכי מודרני שקניתי עד היום הוא שנת 1999 וגם זה היה לפני יותר משנה (אל פחד, יש ABS, כריות אוויר לנהג ולנוסע ובכלליות מתוחזק יותר טוב מהרבה מודרניות על הכביש {עם צמיגים שעולים רבע מהמחירון של הרכב})

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אפשר לקנות רכב משומש, בידיעה שבחו"ל גם הוא עולה פי 2 פחות? אני כבר לא מדבר על המילקי, for fuck's sake...

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאירוו,

זה שאתה מרשה לעצמך לקנות מקסימום רכב משנת 99' זו הבחירה שלך והשיקול שלך.

לאחרים יש את השיקולים שלהם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תמורה מעולה לכסף?

מערכות בטיחות שעד היום לא היו נגישות כלל ברמת המחירים הזו.

תוסיף על זה את המרווח, ה"פוזה" ושמירת הערך וקיבלת אחלה תמורה לכסף שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד מדובר בתנועה עירונית, אני לגמרי רואה את הערך המוסף בג'יפון על פני אוקטביה נניח. הישיבה הגבוהה הרבה פחות מדכאת בפקקים, יותר נוח להכנס ולצאת וכו'. הפאק העיקרי הוא יחידת הכוח - שם האוקטביה לא רואה אותה ממטר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' הצליח משתי סיבות עיקריות - מאז ומתמיד הישראלים אהבו הרבה פח בקצת כסף, ולפחות מהבחינה הזו ההרגשה היא שאתה מקבל הרבה אוטו בקצת כסף, וכמובן המראה הג'יפי, שאין מה לעשות, עבור הרבה אנשים מהווה סמל הצלחה, גם אם הספורטאז' היה עולה רק 70K.

לא רק שלאוקטביה 1.4 יש יחדית כוח ברמה אחרת לגמרי, היא גם חסכונית מהקאיה ב 50%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן זה נשמע "רע" שאתה כותב אנשים אוהבים "הרבה פח בפחות כסף", אבל זה לא.

זה מה שהם אוהבים. גם אוהבים דודו אהרון. זה רע? זה פחות טוב מדודו פישר? זה עניין של טעם.

מכלול התכונות שעבורך הופך את הבחירה לקלה לא ממש מעניין את אישתי שנוסעת בספורטאז' אורבן היוצא, והיא בחיים לא היתה מסכימה לקנות אוקטביה, ובעלה היה מסרב לקנות אוקטביה (או כל תוצרת VAG בגלל אתה יודע מה).

אז עם כל הכבוד לאנינות טעם וליתרונות שאתה מוצא באוקטביה על פני הספורטאז' - את הרוב זה לא ממש מעניין, וזה לא הופך את הבחירה שלו לשגויה. התכונות החשובות עבור הרוב שונות משלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתווכח, וגם אני - תמיד הישראלים אהבו הרבה פח בקצת כסף, וזו הסיבה העיקרית שתמיד, אבל תמיד, בארץ העדיפו מכוניות סדאן על פני קומפקטיות.

למה ? מהסיבה שפורטה שורה למעלה.

ובאמת, בודדים היו צריכים את תא המטען הענק, אם בכלל.

לא טענתי לרגע שהספורטאז' אינה מכונית טובה, נהפוך הוא.

אבל האוקטביה בליגה אחרת, אבל לגמרי.

יש לה יחידת הינע מהמאה ה 21 ושלדה מצויינת, וכמכונית עולה על הספורטאז' במרבית האספקטים.

וכן, אם הייתי צריך לקנות מכונית בסכום הזה לא הייתי חושב פעמיים, ולמרות ה "סיכון" הייתי בוחר בסקודה.

אבל מצד שני תמיד הייתי מיעוט..

זה מזכיר לי שאבא שלי קנה ב 82' אלפא סוד חדשה בזמן שכולם קנו סובארו.

אז נכון, הוא היה פעם או פעמיים במוסך, וגם קיבל פחות במעמד המכירה.

אבל הוא נסע 3 שנים במכונית שנסעה כמו מכונית ולא בעגלה רעועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...