Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף הגיעה המחליפה לאופניים! - או התחדשתי בPolo GTI

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 3025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לפני חצי שנה החלטתי שנשבר לי מהאופניים והשריטה חזרה - חייבים רכב..

מספר פעמים השתנה התקציב, עלה וירד ועלה ועלה.. ועלה.. ולבסוף הוחלט (עם הבוס) שיאללה להתפנק :twisted:

דיי מהר החלטתי ללכת על הפולו מכיוון שדרישות הסף שלנו היו רכב חדש/ידני/חמש דלתות.

שמח וטוב לב שמתי פעמי לצ׳מפיון ונתתי מקדמה על ידנית בייבוא סדיר, והייתי מבסוט - ליומיים, אמרתי לאשתי שאולי אני כבר אוסיף עוד קצת ואתפנק עם סט בולמים אדפטיביים? - ״אם זה יחסוך ממני התבכיינות על זה בשנים הקרובות אז בכיף״, סחבק מבסוט חזר לסוכנות והחליף להזמנה מיוחדת ועל הדרך התפנק בחיישנים אחוריים/קדמיים ומצלמת רוורס.

[חלפו שלושה חודשים]

היום בצהריים אספתי את הרכב החדש מצ׳מפיון בראשון, בינתיים עשיתי רק 100~ ק״מ אז חוות דעת אמיתית אין כי נסעתי כמו סבתא מרוב פחד :roll:, מניסיון העבר לוקח לי בדיוק שבוע עד שזה עובר.

רשמים ראשוניים הם שעשיתי חכם שלא התפשרתי על dsg, וגיר ידני זה בדיוק כמו לרכוב על אופניים, ללא משיכות מיוחדות הרכב סוחב ומרגישים את המומנט לעומת רכב המבחן.

כפתור הsport מעבר להקשחת הבולמים מוסיף סאונד באסי של המנוע בתוך תא הנוסעים - אולי בנסיעה קרבית זה נחמד, אבל מקווה שיש דרך לכבות את זה.

אשתי כבר התעצבנה בערב כשחניתי בסוף החניון ליד עמוד.. חזרה השריטה 8)

4.jpg

3.jpg

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה לה לכלה בלבן.

תתחדש (:

גם אני מזניח לאחרונה את האופניים, לא לעניין! צריך לשלב..

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נראית כמו חלום! :)

כשיהיה לרכב עוד ביקורות ארוכות טווח אדע סופית אם זו תהיה הממשיכה של הרכב שלי...

בכל אופן, תהנה וסע בדרכים מהנות!

חן

החיסכון שלך - ההנאה שלנו !

איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! יפייפיה!

חבל שבצ'מפיון, בניגוד לשוק שמייצב ומוריד מחירים ובניגוד לתקופה זו, בוחרים להעלות את מחיר הפולו בכ-5,000 ש"ח נוספים החל מתחילת החודש.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...