Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SmartLink בסקודה פאביה החדשה

Pavel Yasko
שימו לב! השרשור הזה בן 2994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, הזמנתי את הסקודה פאביה החדשה גרסת הStyle, היה רשום שיש גם סמארטלינק, כמו שהבנתי זה מביא לי את האפשרות להתחבר עם הפלרפון למולטימדיה ופשוט האפליקציות מופיעות במסך של המולטימדיה.

יש לי גלקסי 6 אז כמו שהבנתי הוא נתמך, עכשיו השאלה שלי היא האם waze עובד שם, אם לא אז לפחות הגודל מאפס (בעברית?), אנשי קשר ועוד?

יש אפשרות להקליד כתובות בעברית בגוגל מאפס?

אם יש אפשרות להסבר מפורט אודות הטכנולוגיה הסאת אודה מאוד! כי לא מצאתי בגוגל הסבר שיספק אותי.

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב אם הזמנתי ממש היום את הרכב ואמרו שיש אותו במלאי, יש מצב שהרכב עצמו יוצר לפני יוני 2015? כי כמו שהבנתי שרכבים שיוצרו לפני החודש הזה מגיעים רק עם mirror link ורכבים אחרי עם smartlink שכןלל בתוכו עוד כמה דברים.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

smartlinK/android auto - ברגע שאתה מחבר את המכשיר לשקע ה USB לא ניתן להשתמש בו (מסך נכבה) והצג של הרכב הופך להיות הנייד.

יש לך חייגן,ניווט דרך GOOGLE MAPS, הפעלת מוזיקה (דרך מספר תוכנות כמו הנגן של גוגל, tunein ועוד...)

https://www.android.com/auto/

smartlink - משקף את הפלאפון על המסך אך לא ניתן להשתמש ביותר מדי דברים, כאשר מתחילים לנהוג מחשב הרכב לא מאפשר לך למשל להשתמש בתוכנת ניווט.

יש די הרבה חומר ברשת.

הדגמה לשימוש באנדרויד אוטו :

מה שצריך בגדול זה מכשיר תומך (גירסא 5 ומעלה אם אני זוכר נכון על KITKAT זה לא עובד) ולהתקין את ה APK של ANDROID AUTO

לינק להורדה כי לדעתי בפליסטור זה לא זמין לישראל https://www.apkmirror.com/?s=android+auto&post_type=apps_post

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אוסיף על המידע שנתן 205 שהוא נכון ויעיל, שהניווט ב-Google Maps הוא קולי בלבד אבל תומך בעברית (יש כפתור על ההגה). מאחר וזה לא נתמך באופן רשמי בארץ אין מקלדת עברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...