Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה-6X9 JBL, קומפוננט JBL, ומגבר 4 ערוצים של SPL.

avk
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, גם הזמן שלי למכור חלק מהמערכת הגיע. מי שמכיר אותי מהמפגשים יודע שאני שומר בצורה מושלמת על הרכיבים שיש והיו לי.

1. מגבר 4 ערוצים דגם: SPL AB03445

מוצהר 50 RMS לערוץ, בפועל נותן 75 RMS לערוץ ב4 אוהם.

הגביר למשך כמה חודשים את הקומפוננט והאחוריים שיש לי בחתימה ואז נח בגלל שידרוג ברכיבים. סה"כ מגבר נחמד מאוד שעושה את העבודה. יכול להגביר בכיף כל רמקול או קומפוננט מתחת ל100 RMS. המגבר במצב מצויין, ללא שריטה ואף פעם לא נכנס לפרוטקשנים כמו מגברים זולים.

2. מגבר 2 ערוצים Pioneer GM-X862

מגבר 2 ערוצים מהסדרות הישנות והאיכותיות של פיוניר.

הספק:

125W*2

380W*1

190W*2

הגביר בקלות את הסאב שאני מוכר. יכול להגביר בקלות סאב של עד 300-350RMS וקומפוננטים של 100-125RMS.

3. קומפוננט מסוג JBL GTO6507

קומפוננט 2 חלקים מסדרת הGTO של JBL. הקופוננט הוגבר על ידי המגבר שלמעלה, וגם, כמוהו, היה פעיל למשך כמה חודשים בלבד. הקומפוננט במצב חדש לחלוטין עם הקופסה, הקבלה והכל. המידים מצויינים, נשמעים הרבה יותר מ70 RMS, הטווטרים קצת חדים, אבל עם כיוון נכון דרך הקרוס אפשר להגיע איתם לתוצאות טובות.

בזאפ המחיר שלו נע בין 550 ל790. אני מבקש עליו 350.

4. רמקול 6X9 מסוג GT5963 של JBL

כמו הקומפוננט, הוגברו בהצלחה ע"י המגבר שלמעלה. וגם, כמו הקומפננט, היו בשימוש של 4-5 חודשים ואז הורדו עקב שידרוג ואח"כ מכירת האוטו. מאוד נצילים, יכולים לעבוד טוב גם בלי מגבר. המחיר שלהם בזאפ נע בין 300 ל500, אני מוכר אותו ב200 בעיקר בגלל שהוא במצב חדש לחלוטין ובקושי היה בשימוש.

5. סאב JBL GTO1202D

אחלה סאב שמספק 300 RMS. מתמחה מאוד במוזיקה שחורה וגם בטראנסים הוא לא רע.

אז ככה:

1. מגבר 4 ערוצים 400 ש"ח.

2. מגבר 2 ערוצים 400 ש"ח.

3. קומפוננט 350 ש"ח.

4. 6X9 רמקול 250 ש"ח.

5. סאב 600 ש"ח.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...