Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו 2016 מול 208 2016 (ועוד אופציות אם יש)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחליף את הקליאו לרכב חדש בזמן הקרוב.

היא שירתה אותי יפה אבל חייבים להשתדרג לאוטומט בגלל האישה.

כרגע האופציות הכי הגיוניות מצדי הן קליאו חדשה, שהיא בדיוק כמו זו שיש לי אבל עם יותר כוח וכנראה יותר תוספות, או 208, שנמצאת כרגע במבצע די אטרקטיבי (לפחות לדגמים הבסיסיים. צריך לראות לגבי גרסת Active).

על משהו אחד אני לא מוכן להתפשר, שזה על בקרת שיוט.

רוב הנסיעות שלי הן בין עירוניות במהירות חוקית ובצפון איפה שאין פקקים אז רוב הזמן הרגל לא על הגז.

אני מקדיש את היום לטיול בין אולמות התצוגה באזור חיפה וכשאחזור אכתוב את התובנות.

פיז'ו 208 יכול להיות נחמד אבל אני לא יודע מספיק על הרכב. הבנתי שהוא נוח יחסית אבל אני לא יודע איך הוא יחסית לקליאו (שהיא מאוד נוחה לי).

מבחינה ארגונומית הוא נראה יותר טוב, עם מקום יותר נורמלי לשים את הכוסות (לא בין הכיסאות, כמו שיש בקליאו).

רנו זו בעיה.

מצד אחד בכיף הייתי לוקח קליאו כמו זו שיש לי אבל המחירים פשוט גבוהים מדי.

במחיר של 208 אוטומטית ועם מספיק כוח אני יכול לקבל את הקליאו הכי חלשה.

הסתכלתי קצת על ההיצע של פיאט וראיתי שהדגמים שלהם לא מתחרים ממש בקטגוריה הזאת (פונטו? באמת? הדגם כבר בן 11).

הם לא שמים מחירים באתר וזה ממש מוריד לי מהם, אז יכול להיות שיש עוד דגמים שבמסגרת התקציב אבל אני לא יודע עליהם.

איזה קובו היה יכול להיות נחמד...

יונדאי וקיה לא ממש עושים לי את זה.

אשתי גם פסלה על העיצוב כי מבחינתה זה "סתם אוטו", ולא משהו שנראה מעניין כמו הקליאו.

הI20 והריו לא נראות לי כמו האופציה הכי טובה בקטגוריה. הם לא רכבים רעים אבל "זה לא זה".

לשברולט אין מה להציע לי.

אופל הצחיקו אותי עם המחירים שלהם. הם לא מתיישרים עם ההיצע של השאר ומציעים פחות אבזור ופחות כוח במחיר גבוה יותר.

פורד גם מגזימים עם המחיר והפיאסטה מגיעה עם מנוע גדול מדי (1.6) והיא לא כל כך חסכונית.

שכחתי פה משהו?

אגב, עוד אופציה היא פשוט לקנות לעצמי 108 ידנית ולקנות במקביל לאשתי פלואנס חשמלית משומשת בגרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפיאט אין מה להציע לך.

הפיגו מאחור יותר מרווחת מהקליאו,ומעט פחות קופצנית בעיר.

עוד רכה הוא האיביזה שמציע בקרת שיוט,מאחור היא בער כמו הקליאו,אך מציעה איבזור טוב יותר מאשר גירסת הבסיס של הפיגו,היא הרגישה לי מעט נוחה יותר בעיר,המושבים בעלי תמיכה צדדית טובה יותר,הרכב זריז מאוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, זהו.

כשחיפשתי רכב לאמא שלי הלכנו וראינו את הדגמים של סיאט וסקודה.

העיצוב וההרגשה הכללית של הסיאטים פשוט אכזבו אותנו.

גם לפני שבועיים נהגתי בסקודה פאביה חדשה וממש לא אהבתי אותה.

יש הרגשה של ריחוק, של שעמום וניסיון לעשות רכב לפי נוסחה מתמטית ולא לפי מה שבן אדם נוהג ירצה מהרכב.

אני רוצה רכב שיהיה לי נעים גם בכביש מהיר, גם בעיר וגם כשאני תקוע בפקק.

שום דבר ממשפחת VAG לא נותן לי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאביה עם חבילת צבע ואבזור כמו של ה 208 עולה מעל 105000. במחיר הזה הייתי קונה את הקליאו עם אחריות ארוכה יותר ואמינות מוכחת יותר מה dsg של vag.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עכשיו בקרסו ולובינסקי.

הייתי גם בסקודה וסיאט אבל לא דיברתי אפילו עם אנשים המכירות כי הרכבים שלהם לא מעניינים אותי יותר מדי.

ניסיתי. באמת שניסיתי לאהוב את זה אבל זה משעמם.

אז ככה:

208 לא מאובזרת בשיט ואוטומטית עולה 82000 בערך. אחת מאובזרת וידנית תעלה 86000.

גם אין אפשרות אמיתית לטרייד אין.

בקרסו אני נותן את האוטו במחיר מחירון (שזה נותן לי מקדמה) ואני מקבל רכב שעולה פחות מזה.

בינתיים האישה גם התגמשה אחרי שהיא שמעה את המחירים אז יש אישור לידני.

הקליאו הידנית שמאובזרת יפה תעלה פחות מ80000, ויש לי את האופציה לטרייד אין של מפתח מול מפתח בלי כאבי ראש ואני יכול לבחור אם אני מחליף את הצבע או נשאר עם אדום.

בכל מקרה זה 15 כ"ס יותר ותצרוכת דלק (בתיאוריה) יותר טובה.

נראה לי שנלך על הכיוון של קליאו חדשה ידנית.

עוד אופציה באותו תקציב הייתה לרדת רמה (פיקנטו, C1, 108, MII, Citigo וכו') אבל אוטומט.

מעדיף קליאו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנתן כל מה שכתבת, גם אני הייתי בוחא בקליאו .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ נסיעת מבחן למרות שמדובר באותו רכב, מדובר במנוע 900 סמ"ק (טורבו שנותן 90 כ"ס יפים) אבל צריך לראות שמתרגלים להעברת ההילוכים, מכיוון שהמנוע קטן, ההילוכים ממש קצרים.. הרכב אמנם יהיה יותר מהיר מהדגם המוחלש עם 1.2 סמ"ק, אבל רגל שמאל שלך תעבוד יותר קשה, תעשה נסיעת מבחן תראה שמתאים לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...