Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ׳יה סנדרו סטפווי

MichaelCohen
שימו לב! השרשור הזה בן 3022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני לאחרונה מחפש רכב לאחר שהקודם עבר טוטאלוס

לא מצליח להיתפס על דגם לקנייה,

נחשפתי לאחרונה לחברה דאצ׳יה,

ושמתי לב שSandero stepway בתקציב שלי (חשש מהחברה),

אשמח לדעת יתרונות וחסרונות, ובכללי חוות דעת שלכם עליו,

באינטרנט קשה למצוא חסרונות (דרך שיווק כנראה).

תודה

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה התקציב? מה הדרישות והצרכים מהרכב?

יכול להיות שהסטאפווי מצוינת עבורך ויכול להיות שהיא לא מתאימה כלל. ובאיזה דגם אתה מתעניין? 0.9TCE או 1.5DCI?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שהייתי חושש ממנו הוא השוק הישראלי. השוק בארץ די אכזר ומתבסס על סטיגמות מלפני 20 ו30 שנים.

אני לא פוסל את דאצ'יה כרכב ולמעשה שקלתי אפילו לרכוש סאנדרו סטאפווי לעצמי (דגם 0.9T) ויכול להיות שהייתי רוכש אפילו את הדיזל אם הייתי צריך לנסוע הרבה.

המנועים והגירים מגיעים מרנו, דווקא מנועים וגירים מודרניים למדי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאצ'יות של לפני 30 שנה היו מאבא אחר, עכשיו כשהם שייכים לקונצרן רנו, כל החלקים בפנים הם חלקים מוכחים של הקונצרן, כמובן שרמות הגימור לא זהות.

הדאצ'יות של לפני 30 שנה כבר בשנתם הראשונה הוכיחו שכל הבדיחות עליהם אמת, הדאצ'יות של היום נוסעות בבטחה כבר שנה ברחבי הארץ ושלא לדבר על מספר שנים בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצפה, הוא מומחה בלעמוד על החסרונות של רכבים שנבדקים. סך הכל, רכב טוב למחיר שלו. אתה די מקבל מה שאתה משלם עליו- רכב בסיסי. אני אישית אוהב את המראה של הרכב וחושב שמנוע מוגדש זה בונוס לא קטן, אבל ברור שהכל שאלה של תקציב ואין מה לצפות לגימור של גולף בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק של רנו,{"לא רואה מוסך"}בארץ, הוא לא מי-יודע-מה.

דאציה, כידוע, מורכבת מ-100% חלקי רנו, ברומניה.

אבל אם דאציה תחולל כאן מהפכה בשוק המשומשות, יותר מהרנו, זו תהיה הפתעה.

זה כאילו ש"רנו" תצליח להימכר בתור משומשת, עם סמל אחר.

ימים יגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אני מחפש רכב שיתן לי חווית נהיגה טובה, חסכוני ואמין,

רוב הנסיעות שלי זה אשדוד-נתב"ג (99 קילומטר הלוך חזור עד הבית).

חשוב שלא יהיה משעמם..

השבתתי איביזה FR, ובלתי אפשרי למצוא חדשה נורמלית,

ולכן חשבתי ללכת לכיוון אחר

עכשיו שאני שומע שדאצ׳יה קשורה לרנו במכלולים הגדולים, אני מאוד חושש..

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגזים. הכול סטיגמות. גם סיאט הייתה פעם מכונית גרועה עם מלא תקלות. כך גם סקודה וקיה.

רנו זכתה לשם רע בגלל אנשים קמצנים ובגלל שם כללי שהתקבל למכוניות צרפתיות בארץ בגלל מכוניות כמו הBX שסבלו מתקלות חשמל. על כל זה תוסיף את ההתנהלות של הישראלי שמנסה לחסוך כל שקל בתחזוקה וחשמלאי רכב לא מוצלחים וקיבלת אחלה של בעיות חשמל.

היום הרכבים הרבה יותר אמינים וכמי שהחזיק רנו שלוש שנים וחצי, יכול לומר לך בפה מלא שהרכב סבבה לגמרי ולא נתקלתי בתקלות רציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תמורה למחיר ‚ תכלס ‚אין מימה לחשוש ‚ גם קיה היה מותג מת לפני המעבר ליבואן הנוכחי והיום אחת המכוניות הכי מבוקשות גם בתור חדשה וגם בתור משומשת ‚ תבצע נסיעת מבחן ואם מתאים לך אז סבבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שהשוק ניזון משמועות פה לאוזן, לגבי רכבים צרפתיים.[שאגב לא תמיד מבוססות]

בינתיים דאציה מוכיחה אמינות גבוהה.

יש סיכוי חזק שדווקא בזכות הדאצייה, השוק של רנו יתאושש.

ובקשר לתקלות ברכבים השונים, אנשים חסכו בגלל עלות מטורפת של חלקי החילוף. וזה נכון אגב להרבה מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני לאחרונה מחפש רכב לאחר שהקודם עבר טוטאלוס

לא מצליח להיתפס על דגם לקנייה,

נחשפתי לאחרונה לחברה דאצ׳יה,

ושמתי לב שSandero stepway בתקציב שלי (חשש מהחברה),

אשמח לדעת יתרונות וחסרונות, ובכללי חוות דעת שלכם עליו,

באינטרנט קשה למצוא חסרונות (דרך שיווק כנראה).

תודה

שלום רב,

נשמח מאוד לארח אותך במרכז המכירות שלנו בפתח תקווה ולתת לך להתנסות בסטפווי. הדגם מאוד מצליח באירופה וגם בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לכל מי שלכלך על דאציה, לא ניסיתי את הרכב המדובר אז לא אחווה דעה אלא על העיצוב. ובכן מבחוץ הוא נראה נחמד, אחלה תמורה למחיר - אין דברים כאלה. מבפנים.. איך לומר.. כאילו מדובר ברכב מסחרי משנות השבעים. מזעזע ברמות קשות.

אז אם הרכב הזה חלש בכל פרמטר, וכל הקטע שלו זה העיצוב החיצוני הדמוי ג'יפוני, איך זה שלא השקיעו במינימום של מינימום בעיצוב הפנימי? ולמה שמישהו יקנה כזה דבר?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...