Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיים ביטוח ליום אחד בשבוע ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

נניח שיש לי רכב שאני נוסע בו רק ביום ספציפי בשבוע , נניח ביום שלישי .

ניתן לעשות ביטוח לרכב רק ביום זה וככה לשלם פחות ?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול כמובן.

מאוד מומלץ, בעיקר לסוכן הביטוח ולחברה

רק לצורך דוגמא, אם ביטוח מקיף, צד שלישי וחובה עולה כ 3000 שקל בשנה, במקרה הזה של 52 ימים נפרדים יעלה לך כ 4000 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אז עשיתי בזמנו ביטוח לשבוע לטמפסט שלי בפול ביטוח לא היה אפשרי פחות אם לא טועה.

בזמנו לפני מספר שנים עלה לי בסביבות ה80 ש"ח.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול כמובן.

מאוד מומלץ, בעיקר לסוכן הביטוח ולחברה

רק לצורך דוגמא, אם ביטוח מקיף, צד שלישי וחובה עולה כ 3000 שקל בשנה, במקרה הזה של 52 ימים נפרדים יעלה לך כ 4000 שקלים.

לא כל כך הבנתי את החישוב ? איך יוצא שלשנה שלמה יותר זול מיום אחד בשבוע ?

בכל מצב היום אדבר עם חברת הביטוח ואעדכן ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות ביטוח יבטחו כל דבר שתבקש והכל שאלה של מחיר. יצא לך ביטוח מאוד יקר. כמובן שיהיו בו כל כך הרבה החרגות שלא ישתלם לך. נניח שפגעו לך ברכב בזמן שעמד בחניה ביום ראשון או שבת. תרצה שעדין הוא יהיה מבוטח, נכון? אבל אם אתה נוסע רק בימי שלישי למה שלא תמכור את הרכב ותצטרף לשרות קאר טו גו וכו'? זה בדיוק מתאים לאנשים כמוך.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

הקפצה.

ראשית יש מדריך מאוד מועיל כאן על ביטוחים קצרי מועד.

גם אחרי הלינק הזה, נשארו לי שאלות:

בחברת "הפול" אכן מוכנים לתת ביטוח חובה, והמחיר אף נסבל עבורי, אבל הם עושים רק ביטוח חובה. אני מפחד לנסוע בלי צד ג' החיסכון עשוי מאוד לא להשתלם. מישהו יודע על חברה שעושה גם צד ג'?

לגבי האפשרות לעשות ביטוח שנתי ולבטל אחרי שבוע (בלי השיקול הכלכלי) - אני מדבר על רכב של חבר, הרכב כבר מבוטח (אני לא רוצה לבקש מהחבר שירחיב את הביטוח עלי אלא לעשות ביטוח משלי עצמאית), האם תהיה בעיה לעשות לו ביטוח נוסף משלי ואחרי שבוע לבטל?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל החבר שלך יכול להרחיב את הביטוח לשבוע בסכום זניח למדי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...