Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד חוזר הניגון: מכונית נגד אופנוע. מי יותר מהיר?

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 7030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו ממביני האופנועים פה יכול לתת התייחסות לת'רד באוף טופיק - לגבי ההונדה עם 550 כ"ס כביכול שמשאירה מאחור דו גלגלי רצחני...

תודה,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פופאי אכל אותו.

איפה הת'רד?

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=58855&page=1&pp=15

זה עניין פשוט של חיפוש בגוגל לנתוני תאוצות...

עכשיו יתחיל שוב הויכוח של אופנועים נגד מכוניות ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק דבר אחד להגיד ולא מעניין אותי מה יהיו ההשלכות שלו

אני רוצה לראות את אותו הרייס

עם R1000 או R1 משנת 2001 ומעלה

ולא אם איזה CBR זקן בא בימים

ואז אני בטוח שהכל יראה אחרת :twisted:

בשביל ללקק דבש צריך לאכול הרבה חרא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב, אבל זה יכול לקרות.

קודם כל, צריך לזכור שבאופנוע, המון תלוי ברוכב - אפילו תנוחת הישיבה שלו על האופנוע, משפיעה המון ואם הבחור לא יודע את תורת ה"פתיחות" כראוי, התוצאות יושפעו בהתאם.

זאת ועוד, הרי שאם לא מדובר על מסלול האצה קצר כי אם על מסלול המאפשר מהירויות של 200 קמ"ש ומעלה, האופנוע יכול להפסיד - בייחוד מול מכוניות עם נתוני מנוע מרשימים כ"כ.

א-ב-ל: מעניין יהיה לראות אופנועים כמו ה-ZX10 או ה-R1000 בהתמודדות שכזו - אופנועים בהם הכוח אף פעם לא נגמר...

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במחשב סרטון של ההונדה B18C הכחולה מתמודדת מול R1. :twisted:

כמובן שאני לא זוכר מאיפה הורדתי אותו ..או אם מישהו שלח לי.

אבל כל מי שרוצה את הסרטון מוזמן אליי לאיסיקיו בשעות הצהריים - אחה"צ כשאני בעבודה ומשעמם לי. :lol:

איסיקיו:

323366254

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אתם מתהלכים על קרח דק...

כבר זכור לי ויכוח ענקי באחד הפורומים בין נציגי הפחיות (דורון טי5 עורך וצלם הסרטונים המפורסמים ושאר חברים) אל מול נציגי הדו"ג, ובראש שדון הלילה שלנו...

"כן היה, לא היה..."

עזבו...טוב נו תתוכחו ! :-P

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים עברו (עוד ימי שכון פורום המכוניות בYNET), היה דיון שהתפתח אחרי תחרות מאולתרת בין 911 GT3 (אני לא מאמין שזו הייתה GT3, אולי זו המשופרת שכיכבה ב"אוטו") לבין כמה אופנוענים - בראשם השדון - כולל גירוד איזור ה300 קמ"ש ונסיעה על השוליים של איילון (בעת ובעונה אחת, אני מניח, וגם קראתי שהיו מכוניות מסביב).

בשורה התחתונה, ככל שהמהירות עולה, האווירודינמיות עושה את שלה והמכונית סוגרת פער.

אבל, ל400 מטר, וגם לקילומטר, אין שום דבר שיגע בZX10, למעט מכוניות דראג.

הונדה כזו עם הנעה קדמית ושום עזרים אחרים (דיפרנציאל מוגבל החלקה, צמיגי סליקס, wheelie-bar להצמדת החלק הקדמי לקרקע, וכו') לא תוכל לגעת באחד האופנועים האלו. גם לא באופנוע 600, לדעתי (שוב, עד איזור ה240+, ואז הפער יסגר).

הונדות (CRX, סיוויק) שמתחרות בNHRA ובחיים לא ילחכו את מצע הכביש הציבורי, עושות איזור 9 שניות ל400 מטר, שזה זמן של ZX10 (9.92).

בקיצור, אפשר לרדת מהפנטזיה הזו של מכונית כביש שתתקרב לאופנוע.

לא אנזו, ולא מקלארן F1, ובטח לא סיוויק עם 550 כ"ס.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמקום אין ספק בכלל ששום דבר לא תופס את האופנועים האלה.

אבל פה אנחנו מדברים על גלגול.. (כי מה לעשות,ההונדה לא כ"כ יכולה לצאת מהמקום.. :lol: )

כמו שגם ראית,יש הוכחות מצולמות שההונדה מובילה בפער רציני על הCBR..ולי יש 2 סרטונים של ההונדה מובילה על R1.

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם ויכוח מיותר...

מי מהיר יותר?

מי חזק יותר?

למי יש יותר גדול?

אופנוענים ישארו בדעתם (ולא תשכנעו אותם אחרת), והאלה בסיוויק, ימשיכו לשפוך אלפי $$$ ב"שיפורים" כדי לגרד את הביצועים של דו"ג 600 ספורטיבי... ;-)

בסוף, השאלה האמיתית היא איפה יש יחס טוב יותר של Speed/Money... והדו"גים לוקחים ובענק

ועוד משהו... אם אני אשקיע באופנוע מה שהבחור בסיוויק עם ה-550 כ"ס השקיע ברכב שלו...

בוא נגיד, ששום בן אנוש לא היה מעיז לרכב על התוצאה המוגמרת...

מה גם, שבפחות כסף, אתה יכול לרכוש את הסוזוקי Hayabusa... ואז נדבר...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שיחה מגוחכת למדי ששמעתי בג'ימיקנה :wink:

עמדו איזה 5-6 בני עשרה והתווכחו מה לוקח בפתיחה מה...

ואחד אפילו אמר "בידענות" ש:"ברור שהאימפרזה לקחה, R1 זה חלש כמו טוס-טוס..."

ברגעים כאילו אני אומר תודה שלקחתי את התרופות שלי לפני הארוע, מי יודע בכמה הרוגים זה היה נגמר אם לא :roll:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה פה בפורום קישור למירוץ של הונדה, מכונית, אופנוע וסירה, כולם מהמסלול, הטוב בין שלוש.המכונית (F1) לקחה פעמיים והאופנוע פעם אחת, כי למכונית הייתה תקלה טכנית.

בעיתוון אוטו לעומת זאת, טרם פתיחת כביש 6, עשו מבחן משופרות ולקינוח עשו תחרות בין הפורשה המשופרת ביותר ל- R1 שנת 90+... הצלם לא קלט את האופנוע והפורשה באותו פריים...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכוח מטופש.

באו נניח כי קיימת פחית העולה מחצית ממחיר האופנוע ומאיצה פי שניים מהר ממנו, האם אני יחליף את האופנוע בפחית?

בחיים לא וזה בכלל לא קשור לביצועים.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...