Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס סטיישן 2012 מול יונדאי i30 סטיישן 2012

ofiros1
שימו לב! השרשור הזה בן 3024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט איזה רכב לרכוש, מבין הרכבים בכותרת.

ידוע לי על השם הרע של הפוקוס בגלל הגיר, אבל אני אוהב את הרכב.

מצד שני, אני לא מכיר את היונדאי, וממליצים עליו.

מה אתם אומרים? איזה רכב כדאי לרכוש?

אגב, בהמשך לשאלה זו, כדאי לרכוש מחברות ליסינג באמצעות טרייד אין, או שווה לנסות באתרי יד שנייה?

תודה, אופיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא עד כמה באמת הפורד בעייתית, לא משמועות, בתכל'ס.

אגב, כשהתעניינתי בחברת ליסינג אמרו לי שפורד נותנת 5 שנים אחריות על הגיר מרגע הקניה.

למה קיה עדיפה?

היתרון שכרגע אני רואה בליסינג, היא האופציה בטרייד אין, אין לי כוח לכאב הראש של למכור את הרכב הנוכחי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם 20 שנות אחריות אל תתקרב היות ולא תהנה מהגיר ותבלה שעות במוסך עבור תקון בעייה שהם עוד לא מצאו לו פתרון .

בטרייד אין הם יפשיטו לך את המכנסיים , סלח לי על הביטוי כך שעדיף לך למכור דרך יד 2 .

הקיה די דומה ליונדאי אבל התנהגות הכביש שלה עדיפה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם יש לך סבלנות, והרכב שלך במצב טוב - תמיד עדיף למכור לבד.

2. קניה של פורד פוקוס היא הימור מסויים, כי קשה לדעת איך יתפתח הטיפול בגיר. האחריות אגב הוארכה ל10 שנים/240000 ק"מ - המוקדם מביניהם.

בכל מקרה להימור צריכ להיות פרמיה מסויימת בדמות מחיר זול יותר, והדבר אכן מתבטא במחירים הנדרשים עבורה לפחות בחלק מחברות הליסינג.

3. הגימור של קיה לדעתי טוב יותר ומפואר מזה של יונדאי, אבל זה עניין של טעם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכתי היא שהמחיר של הסט הזה יוזל עם הזמן האיכות של המצמדים תעלה, , וכן ההתמחות של בעלי המקצוע בטיפול בבעיה רק תלך ותעלה, כך שהפרוצדורה לא תהיה יותר כואבת מהחלפת סט טיימינג למשל. בנתיים הרוכש הפוטציאלי יוכל להינות מרכב מודרני במחיר מוזל

(רק מציג עמדה נוספת - אישית אני חושב שמי שלא רוצה לקחת את הצ'אנס יוכל להנות ממגוון עצום של דגמים אחרים המוצעים בשוק)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה מוצלח מאד. שים לב שיש פער מחירים ניכר בינו לבין הדגם הקודם לו ששווק עד 2012.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מעט מאוד רכבים מדגם זה למכירה בשוק, הדגם כמעט ולא נמכר לפרטיים, ואלו שמוצעות הן במחירים די גבוהים (בסביבות 85-90) כאשר חדשה ליסינג 0 ק"מ עולה 105.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...