Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד"א גילה שחסר לו כסף בקופה (או קנס מתאונת דרכים לפני 7 שנים)

שימו לב! השרשור הזה בן 3004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתחילת 2009 עברתי תאונת דרכים, כחלק מהפוליסה העברתי את כל הניירת והחיובים השונים לחברת הביטוח לצורך תשלום, ושם הנושא מבחינתי נסגר.

היום, מספר ימים לפני שהתאונה חוגגת 7 שנים, מתקשרים אלי ממשרד עוכרי דין שאפילו לא ציין את שמו, מהצד השני מדברת פקידה/עו"ד ממלמלת משהו על חוב ומנתקת:shock:, חזרתי לאותו מספר, עברתי 3 פקידות שדרשו בקול תקיף את מס' תעודת הזהות שלי עד שהגעתי לאותה הגברת.

לפי דבריה מתברר שהתשלום עבור אותו פינוי הועבר ע"י חברת הביטוח באיחור, לכן עלי לשלם 350 ש"ח קנס:shock:.

כמובן שלא הייתה תגובה ראוייה לציון כשאר שאלתי אותה אם יש להם את פרטי חברת הביטוח, מדוע הם אינם פונים אליהם לצורך תשלום הקנס או מדוע הם נזכרו להודיע לי לאחר כמעט 7 שנים ("ככה זה").

מה יש באפשרותי לעשות? האם עליי "לבלוע את הגלולה" ולשלם?

אין לי מושג מה מספר הפוליסה, והנציג בחברת הביטוח לשעבר לא הצליח לאתר כלום לפי מס הרכב ז"ל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 2 אפשרויות :

1. לבלוע את הגלולה ולשלם.

2. ללא לשלם, אולי להגיע למאבק משפטי (ואולי לא) - והתוצאות לא ידועות.

לי אישית - נשמע כמו שיטת מצליח. השאלה היחידה היא האם יש לך כוח/ חשק/ סבלנות למריבות משפטיות ?

אם התשובה שלילית - תשלם ותעבור הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעלם. הם חזקים ויגבו ממך באבי אביך. פנה לחברת הביטוח. יש להם את הפרטים לפחות 7 שנים אחורה. אל תזניח.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוי,

אפשרות אחרת, שלם את הכסף עכשיו.

ובשלב הבא הכנס לאתר נט משפט ופתח תביעה קטנה נגד כווולם על הסכום ששילמת.

האגרה היא רק 50 ש"ח.

כבר יתקשרו אליך לסגור את הסיפור. אני מציע לך לפעול ככה כי אחרת אתה צריך להתגונן, ולהתגונן נגד תביעה בסדר דין מקוצר זה סיוט.

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי, אכן שיטת מצליח של משרדי עו"ד שעובדים בקבלנות עבור מד"א. ההורים שלי קיבלו דרישות תשלום הזויות, אחת מהן על סכום נמוך ממה שכבר שולם בפועל עבור האמבולנס... זה אומר שמגיע לנו זיכוי?

במקרה שלי או יותר נכון של ההורים שלי, אמא שלי מצאה את הקבלה של התשלום למד"א שהיא שילמה 3 שנים קודם והעניין נפתר רק ע"י מכתבים (או מיילים?) ששלחתי לנציג פניות הציבור של מד"א ש(אז) הוא גם היה דובר מד"א. דיברתי איתו והסברתי לו את העניין ומאז הפסיקו להטריד אותנו בנושא הזה.

כמו במקרה שלך גם אצלי לא היה קשר בין ה"חוב" לבין התשלום שבוצע שנים קודם.

מציע לך לשלוח מכתב רשום שבו אתה מכחיש את החוב ומפנה אותם לחברת הביטוח אבל לא להזניח את זה. אני קיבלתי מייל ממד"א שמאשר שאין חוב (וגם הקלטתי את השיחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון קטן לטובת מי שיתקל בזה בעתיד. (וכנראה שיתקלו)

דיברתי עם חברת הביטוח, יותר נכון עם האחראי למקרה שלי.

מעבר להבעת מורת הרוח שלו על סיפור שלי, לטענתו, הודעה טלפונית כמו שאני קיבלתי לא מחזיקה מים, וכל עוד לא קיבלתי דרישה לתשלום במסמך רשמי, קרי דואר ישראל/שליח, אין לי או לחברת הביטוח מה לעשות. (ומאחר ואני מקבל דואר בצורה סדירה יחסית, אני מניח שלא נשלח כלום במשך אותן 7 שנים תמימות...)

כמובן ציין שבמידה ואקבל אחת, אצור איתו קשר והוא(חברת הביטוח) טטפל בזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני החובה היא שלך מול מד"א גם כאשר יש גוף שאמור לבטח. במידה והגוף המבטח לא שילם במועד, הקנס חל עליך.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הזוי?

כל אחד מנסה את מזלו. אולי כאן לא. אצל תמימים אחרים בטח הצליחו.

לא להאמין.

מקווה שהאמת תצא לאור

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...