Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אאוטלנדר VS ניסאן אקס טרייל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 3025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול לספר לי על הבדלים בין השניים מבחינת סחירות ואמינות?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי מבחן השוואה, אבל הוא לא עונה על השאלה ששאלתי - סחירות ואמינות של מיצובישי מול ניסאן, שניהם יפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה שנים אתה מדבר? כי כיום למשל הם שייכים לאותה קטגוריה.

על הדגמים הנוכחיים, והם ממש לא באותה קטגוריה.

האקס טרייל מתמודד מול הסנטה פה והסורנטו ואילו האאוטלנדר מתחרה בגיפונים כמו CX5, קשקאי, טוסון וכו'.

העובדה שעל אותו מרכב הצליחו לדחוף שורה שלישית באאוטלנדר לא מעלה אותו בקטגוריה אלה נותנת לו עדיפות מסויימת בקטגוריה אליה הוא שייך.

גם ההשואה בין מנוע דיזל למנוע בנזין לא ממש הוגנת, לאאוטלנדר יש גם גרסת דיזל אז אם כבר עושים השוואה מדוע הכתב לא השווה מולה את האקס טרייל?

נראה כמו כתבה מוזמנת וממומנת מטעם ניסן לטעמי.

גילוי נאות:

יש ברשותי אאוטלנדר 2011 והזמנתי לאחרונה את האאוטלנדר החדשה 2016.

עריכה אחרונה על ידי firebirdrc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאוטלנדר דווקא גדל מעט בדור הנוכחי, והניסאן קטן קצת, ככה שהיום שניהם נמצאים בערך בקצה העליון של קטגוריית הג'יפונים. האאוטלנדר אפילו קצת יותר ארוך מהאקסטרייל.

איך הם אחד מול השני אני לא יודע, לא נהגתי בניסאן.

לגבי אמינות וסחירות. אי אפשר לדעת. האאוטלנדר כנראה ישמור על ערכו טוב, כמו שעושה הדגם הנוכחי, וכנראה גם האמינות תהיה סבבה. האקסטרייל מאידך, אי אפשר לדעת בכלל כי מדובר בדגם חדש לחלוטין שמשנה לגמרי את התפיסה של הדור הקודם. אם נשווה אותו לקשקאי+2, שזה בתכלס מי שהוא מחליף, כנראה ששמירת הערך והאמינות שלו לא תיפול מזו של האאוטלנדר. האם היא תהיה טובה יותר? אין לדעת, וגם אם מי מהם יהיה "יותר טוב", זה כנראה יהיה בפער מזערי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקס טרייל מתמודד מול הסנטה פה והסורנטו ואילו האאוטלנדר מתחרה בגיפונים כמו CX5, קשקאי, טוסון וכו'.

העובדה שעל אותו מרכב הצליחו לדחוף שורה שלישית באאוטלנדר לא מעלה אותו בקטגוריה אלה נותנת לו עדיפות מסויימת בקטגוריה אליה הוא שייך

לרגע חשבתי שאתה הוזה, אבל אז קראתי את הגילוי הנאות בסוף והבנתי שפשוט התבלבלת. הרשה לי לתקן אותך:

"האאוטלנדר מתמודד מול הסנטה פה והסורנטו, ואילו האקס טרייל מתחרה בגיפונים כמו CX5, טוסון וכו'.

העובדה שעל אותו מרכב הצליחו לדחוף שורה שלישית באקס טרייל לא מעלה אותו בקטגוריה אלא נותנת לו עדיפות מסויימת בקטגוריה אליה הוא שייך".

(2 המושבים הנוספים של האקס טרייל מתאימים אולי לחתולים, באאוטלנדר הם מתאימים גם למבוגרים בגובה 1.80)

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא התבלבלתי ניסן מתמודדת מול cx5 עם הקשקאי ולא עם האקס טרייל.

אגב ישבת בשורה השלישית באאוטלנדר? אני לא 1.80 ולא היה לי נוח בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FRV, לא צריך לשייך לאף אוטו מעלות שאין לו. גם האאוטלנדר וגם האקסטרייל לא מיועדים להסעת אנשים מאחור ואף אחד מהם לא מתמודד מול הסנטה-פה/סורנטו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע חשבתי שאתה הוזה, אבל אז קראתי את הגילוי הנאות בסוף והבנתי שפשוט התבלבלת. הרשה לי לתקן אותך:

"האאוטלנדר מתמודד מול הסנטה פה והסורנטו, ואילו האקס טרייל מתחרה בגיפונים כמו CX5, טוסון וכו'.

העובדה שעל אותו מרכב הצליחו לדחוף שורה שלישית באקס טרייל לא מעלה אותו בקטגוריה אלא נותנת לו עדיפות מסויימת בקטגוריה אליה הוא שייך".

(2 המושבים הנוספים של האקס טרייל מתאימים אולי לחתולים, באאוטלנדר הם מתאימים גם למבוגרים בגובה 1.80)

לא נכון ולא נכון.

האאוטלנדר והאקס טרייל מתחרים אחד בשני והם יותר קטנים מסורנטו וסנטה פה.

האקס טרייל יכול להיות משתלם אם אתה נוסע הרבה בשנה, אז רכב דיזל עשוי להתאים לך (הוא זול בהרבה מהאאוטלנדר דיזל).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ישבת בשורה השלישית באאוטלנדר? אני לא 1.80 ולא היה לי נוח בכלל.

אני לא מטר שמונים אלא קצת פחות. היה לי נוח לגמרי. הזזתי טיפה את השורה האמצעית, היה לי מרווח סביר לרגליים ולראש. אולי אתה פשוט לא שיחקת בשורה האמצעית?

לגבי מה שכתבתי על מטר שמונים, כשבדקתי את הרכב בסוכנות היה איתי עוד אחד, בגובה מטר שמונים, והוא זה שישב בשורה השלישית ואמר שזה מדהים. בגלל שהזזתי את השורה האמצעית, חשבתי שעכשיו לא יהיה מרווח מספיק ליושבים באמצע, אבל לא - הוא ישב באמצע ואמר שזה סבבה לגמרי....

מאידך, בניסן אקס טרייל כולם מדווחים על מושבי השורה השלישית כקטנים במיוחד אפילו לילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר לחזות מראש מה יהיה הביקוש עוד כמה שנים, בטח לא בצורה מדויקת. כרגע אני שם לב שהמון אנשים הולכים על האאוטלנדר, כלומר תהיה הרבה תחרות ליד שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FRV צודק

גם אני בדקתי את הXTRAIL והOUTLANDER

המסקנה ברורה, ניסן עם השורה השלישית לא מתקרבת לנוחות ישיבה כמו באאוטלאנדר.

אני די גבוה, 1.96

פשוט לא הצלחתי להתמקם בשורה השלישית בניסן.

חד משמעית לאאוטלאנדר יש הרבה יותר מקום, שלא נדבר על השורה השניה, כשאני יכול לשבת מאחורי הכיסא של הנהג שמכובן עבורי, ולא לגעת עם הרגלים בגב של הכיסא הקדמי.

גם לא אהבתי את הפנים של הניסן בגימור עור בז'.

גם ריצפה, גם כל הפלסטיקה, ועוד כל מיני דברים, (הגה, ידית ת.ההילוכים...) כולם בצבע בז'.

כשזה חדש באולם התצוגה אולי זה נראה מגניב, בפועל יספיק שבוע שהכל יהפוך לשחור מלוכלך.

לא פרקטי בשיט.

במיצובישי עשו שילוב של חומרים וצבע בז' עם פלסטיקה שחורה (דגם פרימיום) לדעתי הרבה יותר פרקטי שימושי ולטעמי יותר יפה (יותר קונטרסט).

לכן הזמנתי אותו בגירסת הפרימיום עם פנים בז'.

כמו כן לא אהבתי את השירות של ניסן, ממש תת רמה. אבל זה כבר סיפור אחר.

ממתין שיבשרו לי מתי לבוא לקחת (צפי ל20-25 לינואר)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה, ניסן בגירסת פרימיום עולה 200K. אאוטלנדר בגירסת פרימיום עולה לי במבצע חבר 170K. הפרש גדול במחיר, ולא מוצדק בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...