Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לפורד SMAX- פאלקן ZE914 או הנקוק k117 או בכלל משהו אחר?

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 3006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מדובר בפורד SMAX שנת 2010.

צריכים רבעיית צמיגים, מתלבטים בין פאלקן ZE914 או הנקוק k117 או בכלל עדיף משהו אחר?

התקציב בסביבות 500 ש"ח לצמיג. הדרישות שיספק אחיזה טובה ונוחות טובה.

225/50/16

קוד 98w

תודה רבה,

איתמר.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש s-max, אמנם 2009, ומידות הצמיג אצלי הן 225-50-17, עם אותו קוד עומס ומהירות.

הג'אנט אצלך הוא 16?

דרך אגב, גם אני לפני החלפת צמיגים, שוב (מחליף רביעייה כל 50000 ק"מ) וכל הזמן הרכבתי goodyear efficient grip performance.

הבעיה שזה צמיג יקר והחלפת רביעייה 'כואבת'...

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפאלקן וגם ההנקוק לא עומדים לכאורה בדרישת קוד העומס (94 ולא 98 ). לפחות ממה שנראה שקיים באתרים בארץ.

אני אומר לכאורה, משום שבהוראות הרישום לרכב מופיעים במקביל קודים נמוכים יותר. הכי נמוך שמצאתי לדגם היה 94H.

ניסיתי לחפש ספרי רכב עם מגבלה אחרת ולא מצאתי.

- בדקו מה מופיע אצלכם ברשיון הרכב (שמא כתובים שם קודים נמוכים יותר מלכתחילה).

- חפשו מדבקת ל"א או אחרת ברכב שמגדירה קוד זה או אחר.

- אם יש ברשותכם ספר רכב, חפשו בו גם.

- בקשו תגובתו של עמית (kompy) או מישהו אחר עם אוטודאטה מעודכן אם קיימת מגבלה אחרת.

אם אין מגבלה גבוהה יותר, תוכלו להוריד את קוד העומס והמהירות הנדרשים (תמורת כמה שקלים במכון רישוי) ולהנות מצמיגים נוחים יותר וכנראה גם במחירים נוחים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישיון הרכב מוגדרים קוד העומס והמהירות - 98W.

על לוחית לחץ האויר שעל מפתן הדלת אין התייחסות לעומס ו/או מהירות אלא ללחצי אויר בלבד.

תודה,

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקוד העומס הזה יש לכם את הטויו t1 sport. הוא צמיג לא רע בכלל. קצת רועש לטעמי, ורגיש יותר במידות גדולות על רכבים כבדים.

מותקן אצלי זוג כזה על הסרן הקדמי. מבחינת אחיזה הוא אוחז טוב מאוד גם ביבש וגם ברטוב. מאחור יש את ההנקוק k107, שאני חושב

שהוא צמיג מוצלח יותר. ה k117 אמור להיות דגם משופר שלו, כך שכדאי לבדוק אם מותר להתקין אותו בקוד העומס הנמוך יותר,

ובמידה וכן, הייתי רוכש אותו בלי לחשוב פעמיים.

אופציה נוספת היא הגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס, יש אותו בשני קודי עומס, וה 98w עולה סביב 650 שקל ליחידה. רק לוודא קודם

שזה אכן הדגם עם קוד העומס הגבוה יותר, וכמובן גם בזמן ההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-goodyear הזה בדיוק מותקן אצלי על כל 4 הגלגלים, כבר פעם שניה.

הרכב הגיע עם מישלין, ב-50k ק"מ הוחלף בדיוק ל-goodyear הזה, וב-100k ק"מ שוב הוחלפה רביעיה כזאת בדיוק.

אני ב-150k ק"מ, לפני החלפה נוספת.

אני מרוצה ממנו אך הוא יקר.

לצערי שילמתי הרבה יותר מ-650 ש"ח לצמיג...

אשמח להמלצה על מקום שמוכר במחיר זה...

תודה,

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-goodyear הזה בדיוק מותקן אצלי על כל 4 הגלגלים, כבר פעם שניה

אשמח להמלצה על מקום שמוכר במחיר זה...

תודה,

אלי

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4697&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הגרוע, רביעיה דרך היבואן תעלה כ-730 ש"ח לצמיג אחרי הנחת קופון (5%) מהנציג בפורום.

או עוד פחות (8% בנוסף) אם ההנחה של כרטיס חֶבֶר עדין בתוקף (וכמובן אם יש ברשותך).

בכל מקרה אני מציע להמתין לתשובה ודאית יותר לגבי קוד העומס והמהירות.

יש פער כספי די יפה עבור ה-K117 ועוד יותר עבור ה-ZE914, וגם כאמור ביחס לדרגת הנוחות באופן פוטנציאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- בקשו תגובתו של עמית (kompy) או מישהו אחר עם אוטודאטה מעודכן אם קיימת מגבלה אחרת.

אם אין מגבלה גבוהה יותר, תוכלו להוריד את קוד העומס והמהירות הנדרשים (תמורת כמה שקלים במכון רישוי) ולהנות מצמיגים נוחים יותר וכנראה גם במחירים נוחים יותר.

אין ב"אוטודאטה" ציון קוד עומס/מהירות ל-S-MAX, כך שבעלי הרכב צריכים להצמד לקוד המצויין ברשיון הרכב.

במקביל, ניתן לפנות למח' הטכנית של היבואן ולברר, האם ניתן להרכיב צמיגים עם קוד מופחת(ולהצטייד באישור, כמובן)?

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שווה את הבירור מול המח' הטכנית של היבואן. כי ההנקוק צמיג מצויין, ולסט שלם מדובר בהפרש

לא קטן בכלל, כך שאם מדובר בכמה שיחות טלפון וקבלת פקס או משהו בסגנון, זה לא נראה לי משהו

מסובך מידי. אם זה כרוך בנסיעות, בדיקות ואישורים מיוחדים, זה כבר סיפור אחר, ואז כ"א צריך לעשות

חשבון כמה הזמן שלו שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק במחלקה הטכנית של היבואן רק בשביל שאולי יהיה לך בכלל ממה לבחור, כי קוד עומס כזה מבטל המון דגמים במידה שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...