Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני vs משפחתית האצ׳בק עד 100k

oria1199
שימו לב! השרשור הזה בן 3019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אחרי תקופה קצרה שבה עניין החלפת הc5 נרדם הגיע הזמן לעשות זאת :cry:

אז מה אני מחפש?

רכב לא גדול, סופר מיני מרווחת או משפחתית בתצורת האצ׳בק.

חסכון בדלק.

אבזור ובכללי פנים רכב שנעים לשהות בו.

אוטומט.

התקציב לכך עומד על 100k [כמה שפחות עדיף כמובן] ואני פתוח להצעות לרכבים חדשים או משומשים.

עד עכשיו ראיתי גולף 2012 1.4tsi שנפלה לאחר נסיעת מבחן, הגיר מזעזע ורכב עם 50k קמ הגיר בעט ורעד כאילו אין מחר [עבר מצמדים].

הרכב השני שראיתי הוא הפיגו 208 מתוחת הפנים עם מנוע 1.2 טורבו, בצעתי נסיעת מבחן ואין ספק שמדובר ברכב מוצלח מאוד!

כרגע היא מועמדת מובילה ללא ספק.

אופציה שלישית היא פיגו 308 1.2 טורבו משומשת, לא נהגתי בה ובאולם התצוגה היא לא נראתה איכותית יותר מהאחות הקטנה ולהפתעתי גם המרווח במושבים האחוריים היה זהה +- אבל סהכל מדובר באחות הגדולה של רכב שבאמת אהבתי.

אשמח לשמוע את דעתכם על הרכבים שעלו וכמובן לקבל עוד הצעות!

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גודל של המחיר עד 100K -

ממליץ על פיג'ו 208 עם מנוע 1.2 טורבו.

עם תיבה אוטומטית-פלנטרית 6 הילוכים.

זה שדרוג משמעותי לעומת יחידת ההנעה הותיקה

ששירתה את דגמי הרכב עד למחצית שנת 2015.

להלן מפרט הרכב מתוך אתר היבואן -

http://www.peugeot.co.il/_Uploads/gr...208_mifrat.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שנשמע -אתה חובב צרפתיות.

בכל אופן,מטבעי,לא אמליץ עליהן.

מכיוון שדיברת על חסכון בדלק,מאוד הופתעתי מסוזוקי קרוסאובר. יד שניה תוכל להשיג בתקציב שלך.

היא 5 דלתות,נעימה מאוד,נוחה,אמינה,לא יקרה לתחזוקה, והמידות שלה כמו משפחתית האצ'בק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות טובות ולדעתי הטובות בקטגוריה. 308 מעט חזקה יותר (לא מהותי) כשצריכת הדלק בפועל כמעט זהה. אבל מהנסיון שלי השילוב עם התיבה ב-308 טוב יותר. בנוסף ה-308 גם מעט נוחה יותר (למרות שגם ה-208 נוחה אבסולוטית והנוחה ביותר בקבוצתה) ואישית אני אוהב יותר את הפנים שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות,

הסוזוקי לא עומד בסטנדרטים שאני מחפש.

בצעתי נסיעת מבחן גם ב308, חייב להגיד שהופתעתי מאוד!

הרכב מרגיש מאוד איכותי ואיכות הנסיעה היא כזאת שגם כבוגר C5 בהחלט נהנתי ממנה.

הC4 הוצעה לי ואין ספק שב110 היא עסקה מעניינת אבל למרות זאת האופציות נשארו 208 או 308 כשהעדיפות כרגע היא ל308.

אשמח לשמוע עוד דעות או לחילופין חוות דעת מבעלי 208 החדשה [אם יש] ו308,

תודה!

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...