Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בצבע בגג [לאחר הגשמים של היומיים האחרונים] עזרה בבקשה.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 7006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה בוקר טוףףף..

ברשותי 205 גוניור בונבוניירה אדומה .[92]

לאחר הגשמים של היומיים האחרונים ,שמתי לב שבגג שלי יש מאין נקודה קטנה של פאק שרואים שם מאין בעבוע יענו נקודות קטנות [שאריות של הצבע] ומתחתן הרקע הוא רקע פח של הרכב ..מה יכולה להיות התופעה ולמה זה קרה לדעתכם או מניסיונכם?

וצד האחורי בגג נוצר לי שוב נקודה יחסית קטנה של קילוף שכבת הצבע העליון[לקה מבריקה ואדומה] ועכשיו בנקודה הספציפית הזו רואים צבע אדום קצת יותר כהה אבל ללא ברק וללא לקה [מאט כזה..] מה שוב יכולים להיות הגורמים שגרמו לכך ואיך[תחילת שבוע הדבר לא היה למיטב זיכרוני] או שיכול להיות שהדבר היה ואני מדמיין קצת קשה לי להאמין מכיוון שאני די יקי על האוטו שלי ומכיר כל שריטה וכל פאק אפשרי מהיום שקניתי אותו ..

אז אשמח לקבל תשובות

אההה והכי חשוב -מה עליי לעשות כדי למנוע ולתקן את הדברים הספציפים הללו[הלכתי לאוטו דיפו במטרה לקנות מאין טיפקס לתיקון צבע ,אך לא היה בצבע הספציפי שלי שהוא צבע אדום..]

*הינה ,לצורך העניין ירדתי בבוקר כדי לצלם לכם את הבעיה [נזק ] ולתת לשיקולכם הנסיוניים /מקצועיים להחליט עבורי מה הגורמים האפשריים לך ,ומה דרך הטיפול בתופעה על מנת להשתיק אותה!

P12210161.JPG

P1221017.JPG

P1221018.JPG

P1221021.JPG

P1221022.JPG

P1221023.JPG

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך הצטרפת למועדון נפגעי הצבע האדום במכוניות צרפתיות ישנות.

אלה כנראה סימנים ישנים של גשם חומצי /פגיעות קטנות /תיקונים לא מוצלחים מהעבר.

אם אתה רוצה לשמור כראוי -אין מנוס מצביעת הגג אצל פחח. שום פתרון אחר לא יחזיק.

אם אתה לא מעוניין להשקיע כרגע - מרח ווקס כדי למנוע התפשטות חלודה. אל תנסה לתקן באמצעים חאפריים , זה רק יחמיר את המצב. (לא לנגוע בפוליש. אצלך כבר רואים את צבע הבסיס. טיפול בפוליש יגרום לחשיפה יותר גדולה של הצבע האדום (יהיו לך כתמים לבנים יותר גדולים) ואף לחשיפת הפח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תצבע הגג, שמור את התמונות שצילמת כדי להראות, בעתיד, לרוכש המכונית שיחשוד שהיתה תאונת גג שהצביעה היתה רק בגלל פגמי צבע.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש קילופי צבע ברכב, גם בגג, הצבע מתקלף ומתחתיו יש שכבה אחרת של צבע.

מזל שהאוטו שלי לבן אז זה לא כ"כ בולט.

בקשר לטיפקס או לטוש או לאני לא יודע מה שכולם מדברים שזה טוב לתיקונים, מהאוטודיפו, זה באמת טוב? מה זה בכלל? אני יכול לקנות את זה ולכסות עם זה נקודות חלודה ברכב?

אה, ו-asafay1 יא קנאי! :shock:

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה שמר תודה רפי-עזרתם לי מאד

שמר:

בנוגע לווקס ,אתה יכול מניסיונך כמובן [עם צרפתיות] להמליץ ולייעץ לי איזה ווקס ספציפי אמין וטוב יעשה את העבודה?[אגב מה בעצם ווקס עושה בפועל ,אם משהו יסביר לי על כך-אודה לו מאד.]

תודה מראש,

יום טוב-

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך הצטרפת למועדון נפגעי הצבע האדום במכוניות צרפתיות ישנות.

אלה כנראה סימנים ישנים של גשם חומצי /פגיעות קטנות /תיקונים לא מוצלחים מהעבר.

צהריים טובים ,

שמר , סימני גשם חומצי - כיצד מורידים?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן להוריד סימני גשם "חומצתי"... נטיתן לטשטש אבל מגדיל את פגיעות הצבע.

זה סימן שעבר זמנו של הצבע המקורי ויש לצבוע מחדש.

לבינתיים - הייתי ממליץ אפילו לגשת לפחח/צבעי ולקחת מעט צבע אדום בגוון דומה ואפילו לצבוע עם מכחול כדי שלא תצא חלודה.

לאחר מכן - כשמתפנה כסף - לעשות פחחות וצבע כללי לרכב.

זה אומנם פחות יפה - אבל יעיל ושומר על הרכב.

את התמונות - אכן כדי לשמור כדי להסביר מדוע נצבע הגג או כל הרכב.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע!

שוב אני חוזר אותם סימנים ופגעים אשר צילמתי לכם היום בבוקר ,שוב אני חוזר לא הופיעו והיו קיימים בתחילת שבוע שעבר רק מיום חמישי זה[לאחר הגשמים העזים] הבחנתי בכך

באמת יכול להיות שזה מה שהגשם גרם ? ממה זה ,מכות קור ביחד עם מים? למה דווקא אצלי זה קרה יש סיבה מיוחדת?

ודבר שני איזכרו פה ווקס לרכב שיעזור לי קצת כדי למגר את התופעה.

עכשיו -בנוגע לווקס ,אתם יכולים מניסיונכם כמובן [עם צרפתיות או בכלל..] להמליץ ולייעץ לי איזה ווקס ספציפי אמין וטוב יעשה את העבודה?[אגב מה בעצם ווקס עושה בפועל ,אם משהו יסביר לי על כך-אודה לו מאד.]

שוב תודה,

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קרה כתוצאה מהגשם , זה רק נחשף בעקבותיו. האם היה ברד שפגע באוטו ?

שינוי טמפ' קיצוניים עשויים אף הם לחשוף את העקבות הללו.

וקס לא צריך להיות אמין , מקסימום תעשה שוב מריחה ... טרטל ווקס לא רע מנסיוני , אבל יש עוד מלא (חפש בפורום) . בכל מקרה -במצב הצבע שלך , זה לא ממש משנה.

לגבי צביעה/ווקס.

אני לא חסיד של תיקון חאפרי במכחול ושות' - לא בגלל המראה ,אלא מכיוון שזה עשוי להוות מצע לגידול חלודה מתחתיו.

לווקס אין במקרה שלך שום תפקיד מלבד יצירת שכבת הגנה שתפריד בין הפח לאוויר , ותמנע התפתחות חלודה וכו'. להציל את הצבע כבר מאוחר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה על התשובה הממצת והמהירה ,

1. לגבי ההערה שלך בדבר שינוי קיצוני בטמפ' -מסכים איתך זה הגורם הראשון שעלה לי בראש[ביחד עם הגשם זלעפות של אותם ימים..]

2.האוטו אצלי כחודש [לכן לא ידוע לי לגבי עניין פגיעת ברד בעבר,בכל מקרה בתקופה הקצרה שהוא אצלי לא פגע בו וירד עליו ברד ]

3.אתה טוען שהדבר היה קיים מתחת לצבע שהתקלף רק פשוט הגשם של הימים האחרונים עזר בחשיפת הנזק [קילוף הצבע כפי שניתן להבחין ולראות בתמונות שצרפתי]?

4. אוקיי אני אקנה טרטל ווקס[זה עם הצב נכון?] אני אבקש לצבע רגיל.

" בכל מקרה -במצב הצבע שלך , זה לא ממש משנה."

*מה כוונתך?..מה מצב הצבע שלי בסולם הדרגות בנסיבות שכאילו.?

5." להציל את הצבע כבר מאוחר מדי ".

* אוקיי ,אבל אם אני אדאג לווקס ולשמירה של הצבע והרכב במצב הקיים -התופעה תשאר ככה במצב הקיים כרגע ולא תתפשט ותתפתח.? [בטווח של ה3 שנים הקרובות נגיד.]

תודה מראש ,[שמר ואחרים..].

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. 7 בסולם ריכטר. כוונתי היא שהצבע כבר פגוע ברמה שלא ניתן לשקמו באמצעים קוסמטיים כגון פוליש או וקס או מחייה צבע. רק צביעה כהלכתה .

5. מצטער -הנבואה ניתנה לשוטים. אני מניח שבטיפול שוטף ותדיר לא תחטוף חלודה , אבל זה תלוי ביותר מדי גורמים : מצב הפח , האקלים באיזור מגוריך , כמה פעמים תעשה ווקס , כמה לחות ולכלוך יחדרו אל מתחת לשכבת ההגנה שנותרה (רמז -לא נותר הרבה).

אם אתה מחליט לא לצבוע - עקוב אחרי מצב הפח - ברגע שפטרייה חודרת אל מתחת לצבע - זה הרסני למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...