Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב אחרי מעבר דירה ממושב לעיר

שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גרתי במושב 5 שנים ותמיד היתי שוטף את הרכב ידני ליד הבית עם צינור והכל היה מושלם, לפני חודשיים עברתי לגור בעיר ועכשיו אני נמצא בתסביכים על איך אני ישטוף את הרכב עכשיו, הבית הוא בבניין 9 קומות והדירה שלי בקומה האחרונה, כבר חודשיים שהרכב שלי לא עבר שטיפה ואני זוכר שהיתי גר במושב היתי שוטף אותו כל שבוע שבועיים גג ופעם בחודש היתי שואב ומנקה מבפנים

איפה אפשר למצוא מקום מוצל עם צינור מים באיזור אשדוד שאני יוכל שם לשטוף את הרכב? אני כבר כמעט התייאשתי ואם אני לא ימצא פיתרון בקרוב לצערי אני יצתרך לשטוף במכונה(רק בלי מטטה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותה בעיה, הזמנתי לפני כמה ימים את המוצר הבא:

http://he.aliexpress.com/item/2014-NEW-Car-electric-60w-high-pressure-washing-device-washing-machine-portable-high-pressure-car-wash/1591179140.html?detailNewVersion=2

תשיג עוד ג'ריקן של 20 ליטר ופתרת את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה:

לנסות לגשת לשטיפות (כן, אלה עם המטאטא), ולראות מי מהן מוכנה שתשתמש בציוד שלך, אך תיעזר בגרניק ובשואב שלהם (בתשלום כמובן). אני בבאר שבע מצאתי שטיפה שנותנת לי את האפשרות בתיאום מראש כשלא עמוס.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תנסא למצוא או להתקין אם אין צינור השקיה ירוק כזה כמו שיש ברוב הבניינים המודרניים? שיוצא מהחדר זבל

אצלי בבית שאני שוכר בבניין ענתיקה אין, אבל אצל ההורים בבניין שלהם יש ואני שוטף כשאני בא אליהם.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם הציעו רעיונות טובים אבל אני יותר בכיוון של מקום(עסק/פרטי) עם צל וצינור מים וחשמל(לא חשוב לי חשמל כלכך אולי רק לשאיבות)

הבחור מעלי הציע רעיון דומה אבל הבעיה היא שלא בטוח שיש שם צינור מים ולא בטוח שזה ישמח את השכנים בבניין.

יש מקום כזה באיזור אשדוד-אשקלון שמוכן להציע מקום מוצל עם צינור מים ואם אפשר אז גם חשמל ואני ישלם לו לפי שעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תקפוץ לאחת השטיפות בעיר ותשאל אם הם מסכימים?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...