Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שם החלק שעליו מורכבת הרפידה, רנו קליאו ספורט 2001

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 3036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,היום בנסיעה נפלה לי רפידה יחד עם החלק שמחזיק אותה

יש לי תמונה, לפי מה שבדקתי זה לא RETAINING CLIP

שם החלק בעברית או באנגלית יעזור לי

למי שלא הבין את מהות החלק : הרפידות יושבות עליו באיזושהי צורה

העניין הוא שאני חושש שלא יהיה ניתן להשיג את החלק בחלפים או במוסך ואני אצטרך למצוא את זה בעצמי באינטרנט ואני לא מצליח להשיג את השם המדוייק של החלק הזה

בתמונה הראשונה יש רפידה שמשמאלה זה החלק המדובר, בתמונה השנייה זה החלק השחור

Pic17.JPG

990322-200453.jpg

תודה רבה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עד שמשהו נופל....וברצינות,עובי הרפידות נבדק על ידיי ועל ידי עוד 2 עיניים, מדובר ברפידה מאחורי הדיסק ,לא שהיא צריכה להיות שונה,אבל לקדמית יש עוד בשר,יכול להיות שהיא נפלה כתוצאה מתקלה אחרת שלא נבעה מניצול כל הרפידה,הרכב כרגע במוסך ובכל מקרה תודה על העזרה adib

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה,מדובר במיסב שהלך וכתוצאה מכך התנדנד והרפידה נפלה.

המיסב מורכב על הצלחת+רכב לא נפוץ=הזמנה מהחברה, קרוב ל 1000 לסט, לא כולל עבודה ורפידות.

חבר אמר שזה בגלל שנכנס מים ואין קאפות בג'אנטים, ואז אין גריז במיסב והוא נשחק.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופש בגלגל נבדק על ידי מוסך לפני כמה חודשים,אתה חושב שאם היה ספק לבעיה לא הייתי מטפל? בנוסף הרכב נכנס לפני כשלושה חודשים לבדיקה של כל הפרונט והמתלים לראות ששום דבר לא תקול. לא הרגשתי שום דבר,מדובר בחופש קל.

באיזשהו שלב כמובן התחלצי לשמוע את הרעש ולאחר כ 50 מטרים עצרתי את הרכב והעלתי על גרר, כ 5 דקות לפני זה הרכב איבד בלמים כולל בלם עזר למשך 2 שניות,קטע ממש מוזר שאני אשאל את המוסך איך דבר כזה קורה בכלל,הברקס היה משוחרר לגמריי וגם בלם העזר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...