Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק אלחוטי

Alonyam
שימו לב! השרשור הזה בן 2903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום

נדלקתי על שואב אבק אלחוטי dyson v6. מצאתי באמזון ב184$, אחרי משלוח ומיסים דרך באיי2 יוצא 1151 ₪, בארץ מתחיל ב1800 ₪.

לדעתכם מספיק מתאם משקע אמריקאי לישראלי כדי שתחנת העגינה תעבוד?

לינק

http://www.amazon.com/Dyson-V6-same-DC58-Handheld/dp/B00GXFIS5A

מישהו מכיר דיל טוב יותר או מוצר אחר ברמה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי רעיון גרוע מאד לקנות שואב אבל נטען לבית. סוללות נטענות הם מקור לעגמת נפש, הוצאה גדולה, וחסרונות רבים בסביבת הבית.

כמו עם המברגות הנטענות בבית - אתה תשאב מידי פעם, בתקופה שהשואב יעמוד הסוללות יתרוקנו וברגע שתידרש לו תגלה שהן רק חצי מלאות.

אחרי שנתיים שלוש הסוללות כבר לא יחזיקו כמו שהיו חדשות ואז אתה תלך לקנות חדשות ותגלה שהמחיר שלהן קרוב למחיר של שואב אבק חדש.

לבית כדאי רק מכשירים מהחשמל בקיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מאיביי במחיר דומה.

כעיקרון מספיק מתאם של מספר שקלים לטובת הטעינה.

השואב עצמו חזק יחסית לשואב נטען.

העובדה שהוא לא תופס הרבה מקום כמו שואבים רגילים ולא צריך כל פעם להיגרר עם כבל מאריך וכל מיני שטויות גורמות לנו להיות פחות עצלנים ולהשתמש בו יותר.

כמו כן הרבה יותר קל לנקות את הרכב. שזה יתרון ענק מבחינתי.

מבחינת הנדסת אנוש - אם אתה הופך את השואב הפילטר נופל. קצת מעצבן. אבל תכלס אין סיבה להפוך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי רעיון גרוע מאד לקנות שואב אבל נטען לבית. סוללות נטענות הם מקור לעגמת נפש, הוצאה גדולה, וחסרונות רבים בסביבת הבית.

כמו עם המברגות הנטענות בבית - אתה תשאב מידי פעם, בתקופה שהשואב יעמוד הסוללות יתרוקנו וברגע שתידרש לו תגלה שהן רק חצי מלאות.

אחרי שנתיים שלוש הסוללות כבר לא יחזיקו כמו שהיו חדשות ואז אתה תלך לקנות חדשות ותגלה שהמחיר שלהן קרוב למחיר של שואב אבק חדש.

מה שהוא אמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין את ההיגיון בדבריך. עם זאת, שואב אבק גדול נגרר עם כבל ארוך איננו אופציה. יש לך רעיונות אחרים?

אני רכשתי מאיביי במחיר דומה.

כעיקרון מספיק מתאם של מספר שקלים לטובת הטעינה.

השואב עצמו חזק יחסית לשואב נטען.

העובדה שהוא לא תופס הרבה מקום כמו שואבים רגילים ולא צריך כל פעם להיגרר עם כבל מאריך וכל מיני שטויות גורמות לנו להיות פחות עצלנים ולהשתמש בו יותר.

כמו כן הרבה יותר קל לנקות את הרכב. שזה יתרון ענק מבחינתי.

מבחינת הנדסת אנוש - אם אתה הופך את השואב הפילטר נופל. קצת מעצבן. אבל תכלס אין סיבה להפוך...

קנית בדיוק את אותו אחד? כמה זמן אצלך? הגיע עם זרועה ארוכה גם לשטיחים או רק ראשים מתחלפים בסיסיים וקצרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני לקראת רכישה של שואב דייסון נטען, הנה המסקנות שלי מהבירורים שערכתי עד כה:

א. לא לקנות בארץ. המחירים בארץ הם שוד (כאילו שזה מחדש למישהו משהו) והזמנה מחו"ל יכולה לחסוך מאות שקלים. גם כל המבצעים לא שווים כלום, מדובר בפער של עשרות אחוזים ביחס לרכישה מחו"ל, כולל משלוח ומיסים כחוק.

ב. הדגם בלינק שציינת הינו ללא מוט טלסקופי, שמת לב? לא רואה סיבה לרכוש שואב כזה, חזק וטוב ככל שיהיה, שישמש רק לשאיבה של דברים קטנים ולא לשימוש שוטף בבית כמו שאיבת הרצפה או השטיחים.

ג. הדייסון V6 מגיע עם סוללת ליטיום שלא אמורה למות אחרי שנתיים-שלוש. וגם אם היא מתה, סוללה מקורית עולה כמה עשרות דולרים, לבטח לא מתקרבת למחיר שואב חדש.

ד. לא רואה סיבה לרכוש דווקא מאמאזון ארה"ב, על אחת עם בעיות תאימות החשמל. אמאזון צרפת וגרמניה עושים משלוחה לישראל ולהערכתי מוצרי דייסון זולים יותר בארצות אלה מאשר ארה"ב.

ה. אם למישהו יש תובנות נוספות בעניין ו/או המלצות מאיפה לקנות ו/או קופון הנחה לאמאזון אני יותר משאמח לשמוע 8)

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בבית כבר כמעט 10 שנים עם דייסון על חשמל שעושה עבודה מעולה,

הבעיה שהבית גדול וזה קשה ואפילו מציק להרים את השואב כל הזמן בין הקומות.

נקנה לפני 8 חודשים שואב ידני קטן שיהיה לשאיבות "בקטנה", גם של דייסון. עלה 200 דולר בדיוטי פרי.

לפני חודשיים אבא שלי רכש את השואב דייסון האלחוטי עם המוט הארוך והמנוע הגדול יותר מהאלחוטי הפשוט שיש, והשואב פשוט מדהים, גם הראשים שלו מתאימים לרכבים וגם אפשר לעשות איתו שאיבה של כמעט 25-30 דקות.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין את ההיגיון בדבריך. עם זאת, שואב אבק גדול נגרר עם כבל ארוך איננו אופציה. יש לך רעיונות אחרים?

שואב אבק קטן נגרר.

אחרי שנפטרתי מהקירבי הגדול הנגרר שעלה 12K (אשתי אשמה לא אני) , קניתי DIRTDEVIL ציקלוני קטן (300 שקל), נוח מאד משתמשים בו המון. בכל חדר יש שקע תוקעים ומתחילים לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה, הוא מגיע עם docking station ששומרת על הסוללה טעונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה, הוא מגיע עם docking station ששומרת על הסוללה טעונה.

או קיי אבל מה תעשה אחרי שנתיים שלוש שהסוללה כבר תהיה חלשה מידי ? תקנה שואב חדש או רק סוללה במחיר של כמעט שואב חדש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלים גאה של DYSON אלחוטי DC35 כבר קרוב לשנתיים, יכול להגיד בפה מלא שזאת אחת הרכישות המוצלחות שעשיתי.

יעיל, נגיש, איכותי ומאז המטאטא כמעט ולא בשימוש, השואב בשימוש יומיומי, הסוללה עד כמה שאני שם לב נשארה באותו מצב מאז הרכישה ועד כמה שאני זוכר, סוללה חליפית עולה כמה עשרות של $ ותו לא.

מומלץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעלים של DYSON אלחוטי דגם DC62, קניתי מאמזון גרמניה לפני שנה ומשהו ב-430$ כולל מיסים ומשלוח עד הבית (הגיע תוך 4 ימים). השואב תלוי על הקיר כשהמטען שלו מחובר לחשמל באופן קבוע, המטען חכם ויודע לשמור אותו טעון כל הזמן בלי להרוס את הסוללה. זמין לשליפה מהירה בלי לסחוב נגרר ולחבר לחשמל בכל מקום, פשוט תענוג. זה פשוט מאפשר לשמור על נקיון רציף כי לפעמים יש לכלוך ש'לא שווה' להביא שואב גדול בשבילו, אבל זה ממש כמו מטאטא שלא צריך לאסוף את הלכלוך לפח אפילו, כמה שניות והכל נקי. עושה גם שטיחים בצורה מעולה עם הראש החשמלי, שימושי לניוד לרכב, בקיצור - ממליץ בחום.

הריקון של המיכל פשוט מאד, לחיצת כפתור מעל הפח, והכל נופל פנימה, ואז סגירה בקליק וזהו.

לשים לב של-V6 יש כל מיני דגמים במחירים שונים, ההבדלים הם מבחינת האביזרים שמגיעים איתו, צריך לבדוק ולראות מה שימושי לכל אחד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש שואב אבק נטען של דייסון דגם DC59 animal.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=871943

קנינו בארץ דרך אחת מהחנויות בזאפ ב 2500 ש"ח. ניסיתי לחפש באיביי עסקאות יותר טובות אבל לא הצלחתי. תמיד היה איזשהו קאטץ'. או שהיו חסרים אביזרים או שהמחיר לא היה כל כך אטרקטיבי. אל תשכחו שאולי אפשר למצא יותר זול באיביי, אבל זו לא תמיד עסקה משתלמת. במחירים כאלה יש מיסים, אין אחראיות למוצר ואין אפשרות לתשלומים.

הקנייה הכי טובה שעשינו. השואב עצמו נראה כמו דגם V6 אבל בדגם שלי יש גם מוט ושתי הלבשות עם מברשות חובטות. המברשות מסתובבות בעזרת מנוע שנמצא בתוכן וזה עוזר מאוד בשאיבה של לכלוך שקצת נדבק לרצפה.

שואב האבק מאוד נוח והסוללה מספיקה בהחלט. יש לנו בית של 4 חדרים עם 3 שטיחים ואף פעם לא הגעתי למצב שהסוללה לא הספיקה לכל הבית. המכשיר קומפקטי וזה גם אומר שמיכל האיסוף קטן ושצריך לרוקן אותו אחרי כל שימוש. עוצמת השאיבה לא יורדת כשהמיכל מלא או כשהסוללות לקראת סיום הטעינה.

את המכשיר אפשר להטעין בעזרת עמדת טעינה שמתברגת לקיר. היא תמיד מחוברת לחשמל אבל השנאי מתנתק כשהטעינה מלאה.

המכשיר נראה יפה ויכול לעמוד (בעמדת הטעינה) גם במקומות נראים לעין בבית. הוא לא גדול ומכוער כמו שואבים אחרים ואז לא צריך להסתיר אותו בחדרי כביסה או ארונות וכששואב האבק נגיש ולא מסורבל אז גם משתמשים בו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-DC59 וה-DC62 זה אותו מכשיר בדיוק, אחד משווק בארה"ב ואחד באירופה (בגדול).

www.infobarrel.com/Dyson_DC59_Vs_DC62

(אגב, זה אותו מנוע בדיוק כמו של הדגמים החדשים יותר, ה-V6).

ה-DC62 שלי עלה 1600 ש"ח בערך מאמזון גרמניה :

www.amazon.de/dp/B00EP4R1AY/ref=pe_386171_51767411_TE_M3T1_dp_1

אני קיבלתי מברשת חשמלית גדולה לשטיחים, ועוד שני ראשים 'פסיביים' (שטוח ושפיץ), ומוט מאריך.

קניתי בנוסף גם מברשת חשמלית קטנה יותר לרהיטים וכו', שעלתה עוד 40$ (בארה"ב) :

http://www.ebay.com/itm/NEW-DYSON-DC59-DC62-ANIMAL-Motorized-Hand-Mini-Tool-DC58-59AMH-/252184874290?hash=item3ab763cd32:g:18AAAOSwv-NWVQ2X

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על התגובות.

לא חשבתי על עניין התשלומים. אני רוצה לקנות בחו"ל. ההבדלים עומדים על כמה מאות שקלים, אבל 1500 ₪ במכה אחת זו לא הוצאה קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...