Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדלקת נר לזכר עינת הרן, ילדה בת 4 שרצח באכזריות המחבל סמיר קונטאר

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התלוננתי שאין אתר שמנציח את קורבנות הפיגועים אז מסתבר שיש אתר ממשלתי מכובד.

ובהקשר הזה, אחרי שנסגר החשבון עם הרוצח המתועב, הזדמנות אחרונה להדליק נר לזכרה באתר הנ"ל. כמעט כל הנרות שהודלקו שם הודלקו בעקבות התודעה שהתעוררה אחרי סגירת החשבון.

למנהלים, השרשור הרלוונטי נעול אבל כדאי להעביר את ההודעה המסכמת הזו לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכובד וראוי שיש אתר מסודר לטובת העניין.

יחד עם זאת אני חושב שהסימליות הכי טובה להנציח אותה זה הבניין 6 קומות שהפילו על הראש של החיית אדם שרצח אותה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להנציח אותה באמצעות איזכור מי שרצח אותה? אולי עדיף להנציח אותה באמצעות איזכור החיים שלה ולא באמצעות מוות אחר? (וזה לא משנה כמה ראוי היה המוות שלו). נקודה למחשבה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעבר לזה, דברים כאלה משמשים בהמשך להתרברבויות של פוליטיקאים וזה זלזול מוחלט בכבוד המת לדעתי.

זה שרוצח קיבל מה שמגיע לו, אמור להיות מובן מאליו.

זה שילדה בת 4 נרצחה באכזריות, ממש לא מובן מאליו. צריך לזכור אותה ולא אותו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגעו, לא לזה כיוונתי.

הכוונה שלי היתה שלהדליק נר נשמה ווירטואלי באתר אינטרנט זה נחמד אבל לא ממש משהו שמנציח את זכרה (לדעתי כמובן ).

אף אחד לא דיבר על להזכיר את הרוצח אבל בהחלט יש הרגשה של סגירת מעגל שאני משער שבהחלט מסבה מידה מסויימת של "אושר" עבור סמדר הרן, במיוחד לאור השחרור של קונטאר ב-2008 שקוממה אותה ואת הציבור.

מעבר לזה, לא צריך להתאמץ להתייפייף, זה לא שעינת הרן ז"ל יושבת במחשבותיכם ימים כלילות, סביר מאוד להניח שגם אתם נזכרים בה בדיוק באותו הקשר- סמיר קונטאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

את זה רק היא יכולה לומר. כל השאר זה תירוץ לשכוח את הקרבן ולחגוג על החיסול המוצלח.

אני יכול לומר בוודאות שלא ידעתי את שם הילדה (ידעתי ושכחתי) אבל את השם של הזבל הזה זכרתי טוב מאד. אני משער שאני לא היחיד.

אין פה מה להתייפייף. הסופר-מריו המכוער הזה מעניין לי את התHת ואני מקווה שהוא סבל כמה שיותר בחיים הקצרים וחסרי המשמעות שלו עד שהצדק הגיע אליו. לא צריך להפוך את זה לסנסציה שהרגו אותו. כל כלב בא יומו, הוא לא מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מגזים,

זה לא תירוץ לשכוח את הקורבן, ידוע טוב מאוד מי זה הקורבן וזה לא משנה בכלל אם זכרת את שמה או לא.

אף אחד לא מצפה שתזכור את שמות כל קורבנות הטרור מאז קום המדינה.

גם לי המחבל מעניין את התחת ואין כאן חגיגות על הסנסציה של חיסולו, כן יש שביעות רצון מסגירת המעגל- הוא קיבל עונש, ב-2008 קיבל הנחה מקוממת והשבוע שילם את היתרה במזומן.

לעניין החיסול זה אוף טופיק אבל בוא קצת תכבד את אלה שאחראיים לו.

כשמחבל מת מוות טבעי זו לא סנסציה.

כשמחבל נהרג מטיל שממרחק 90 קילומטר השחילו לו לתוך התחת בלב שכונת מגורים במדינת אוייב - זה "קצת" סנסציה.

אבל כאמור, זה האוף טופיק של הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין ספק שחיסול כזה זה לא משהו שהולכים לקנות במכולת. כמובן שיש לי הערכה אדירה לתכנון ולביצוע.

אבל זו לא היתה הכוונה שלי.

מעצבן אותי שאני לפחות תמיד זוכר את שמות המחבלים כאילו הם איזה סלבריטיז, אבל את ההרוגים לא כל כך. בגלל זה אני מזדהה עם מה שכתב רוני, שלזכור אותה כ"הזאת שסמיר קונטאר הרג" זה לא טוב.

את כוחות הביטחון שמביאים לנבלות האלה את גזר הדין צריך לכבד בלי קשר, זה לא צריך להיות קשור אחד בשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שלא מבין מה בדיוק אנחנו זוכרים כאן?

הרי אף אחד מאיתנו לא מכיר את משפחת הרן ואף אחד מאיתנו לא הכיר את עינת כך שיותר משם אף אחד כאן לא יכול לזכור.

מה שצריך לזכור זה את המעשה המתועב ואת סופו של הבהמה. את הקורבנות זוכרים הקרובים והמכרים שלהם ובמקביל לזכור את הניצולים ולהם כן לסייע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את זה ומזדהה במידה מסויימת אבל אין הרבה מה לעשות, זו המציאות.

אולי אם היינו חיים במדינה נטולת טרור אז יכולת לזכור את שמות כל 10 קורבנות הטרור מאז קום המדינה.

כשיש כמות כל כך גדולה של קורבנות ואירועים באופן טבעי מה שנקלט לך בראש זה אותם אירועים קשים במיוחד ומבצעיהם.

זה לא שהמחבלים נהפכים לסלברטיז, הם כן מוזכרים בתקשורת הרבה יותר מהסיבה שלאחר שפגה ההמולה התקשורתית סביב אירוע טרור התקשורת "יורדת" ממשפחות הקורבנות וכך הקורבנות פחות מוזכרים בתקשורת.

לעומת זאת המחבלים נותרים בתודעה כי זה עניין ציבורי ולכן כל פיפס שנוגע לחקירה או עניינים אחרים מוזכרים בתקשורת.

זה לא הופך אותם ל"חשובים" יותר מהקובנות, זה פשוט הבדל בין המקרה הציבורי של הקורבנות ומשפחותיהם אל מול העניין הציבורי הנוגע למחבלים עצמם.

עריכה,

ראה תגובתו של שי, ניסח את כוונתי טוב ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלקתי נר, אך יותר מאתר זכרון זה מכובד וראוי כאתר הנצחה.

אני מסתכל באתר על תמונות שלה ושל אחותה יעל ודמעות עולות בעיניי.

איך שאני לא הופך את זה, לא נתפס לי שאדם כלשהו מסוגל לרצוח ילדה בת 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא עומד על שתי רגליים ויש לו שפם לא עושה אותו בן אדם ...

עריכה אחרונה על ידי Wonka
ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wonka ידידי, זה בדיוק העניין - הוא בן אדם.

הרי אכזריות וחוסר רחמים שכזה הוא נחלתם של בני אנוש בלבד, לא של חיות.

אל תגזים, הטבע הוא הרבה יותר אכזרי. (לא מדבר על החתול והכלב שיש לנו בבית) אם תרצה לפתוח על זה דיון נפרד יהיה מעניין.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...