Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לבוסטר

sasiz
שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש כזה:

http://www.ebay.com/itm/FLOUREON-Portable-Car-Jump-Starter-Battery-Dual-USB-Mini-Power-Bank-18000mAh-12V-/281578804488?cmd=ViewItem&hash=item418f679508

הוא מעולה הנעתי איתו איסוזו טרופר 3000 טורבו דיזל ובמגרש הנעתי איתו 4 רכבים אחד אחרי השני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסטר במחיר של 200-300 ש"ח זו בדיחה. זה לא משהו שאפילו הייתי מסתכל לכיוון.

בוסטרים רציניים מחברות רציניות שעברו מבחני ריסוק עולים יותר.

כאשר מדובר בחיים של הילדים שלך, אני פשוט לא מבין את ההגיון בחיסכון.

ועכשיו להמלצה: הבוסטר הזה קיבל 5 כוכבי בטיחות במבחני ריסוק ומאושר לילד כבר מגיל שנה (כן! זו לא טעות).

זה אחד מהבוסטרים הטובים ביותר שיש לו גם רצועות פנימיות וכשהילד גדל - משתמשים ברצועות של הרכב.

מנסיון של שנתיים, מומלץ ביותר!!

למידע מורחב בנושא, פה.

עריכה אחרונה על ידי Sh&Y
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסטר במחיר של 200-300 ש"ח זו בדיחה. זה לא משהו שאפילו הייתי מסתכל לכיוון.

בוסטרים רציניים מחברות רציניות שעברו מבחני ריסוק עולים יותר.

כאשר מדובר בחיים של הילדים שלך, אני פשוט לא מבין את ההגיון בחיסכון.

ועכשיו להמלצה: הבוסטר הזה קיבל 5 כוכבי בטיחות במבחני ריסוק ומאושר לילד כבר מגיל שנה (כן! זו לא טעות).

זה אחד מהבוסטרים הטובים ביותר שיש לו גם רצועות פנימיות וכשהילד גדל - משתמשים ברצועות של הרכב.

מנסיון של שנתיים, מומלץ ביותר!!

למידע מורחב בנושא, פה.

המבחני ריסוק הם אמריקאים. אירופאים נחשבים מחמירים יותר ביחס לכיסאות לרכב לילדים.

אגב, נראה לי שהבחור מדבר בכלל על משהו אחר... :)

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחני ריסוק הם אמריקאים. אירופאים נחשבים מחמירים יותר ביחס לכיסאות לרכב לילדים.

הפוך גוטה, הפוך.

בכל הנוגע לכיסאות בטיחות זה בדיוק ההפך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דברתי על בוסטר לילד. (אם הייתם קוראים את התגובות האחרות, הייתם רואים שמדובר בבוסטר הנעה).

בבטיחות אני לא לוקח שום סיכון, טעמי חסכון לא נכנסים בבטיחות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך גוטה, הפוך.

בכל הנוגע לכיסאות בטיחות זה בדיוק ההפך...

זה הראשון שמצאתי:

http://www.themarker.com/consumer/1.430651

יש הבדל בין התקן האירופי לאמריקאי: התקן האירופי קובע שהמושבים יעברו מבחן ריסוק במהירות 50 או 64 קמ"ש. בארה"ב המהירות במבחן נמוכה יותר ועומדת על 48 קמ"ש בלבד

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני מחפש בוסטר התנעה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כזה:

http://www.ebay.com/itm/FLOUREON-Portable-Car-Jump-Starter-Battery-Dual-USB-Mini-Power-Bank-18000mAh-12V-/281578804488?cmd=ViewItem&hash=item418f679508

הוא מעולה הנעתי איתו איסוזו טרופר 3000 טורבו דיזל ובמגרש הנעתי איתו 4 רכבים אחד אחרי השני

שלחתי לו הודעה, הוא לא שולח מסין.

המלצה אחרת?

עריכה אחרונה על ידי sasiz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...