Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע על אלפא רומיאו ג'ולייטה - בנפח 1.4 ליטר בהספק 170 כ"ס

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יבואנית אלפא רומיאו לישראל, יוצאת במבצע על אלפא רומיאו ג'ולייטה.

המבצע מתיחס לאלפא רומיאו ג'ולייטה קומפטיציונה

המצויידת במנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר בהספק 170 כ"ס

המשודך לתיבת 6 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים

בהתאם לכתבה באתר גיר:

: http://www.gear.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%95%D7%AA_%D7%A8%D7%9B%D7%91/2015-12-22-N02-%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2-%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%90-%D7%92'%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%98%D7%94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה פרטי המבצע?

הקישור הראשון מוביל סתם לקטלוג והקישור השני לא תקין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הכתבה בGEAR:

חברת סמל"ת, יבואנית אלפא רומיאו לישראל, יוצאת במבצע על אלפא רומיאו ג'ולייטה במסגרתו מוצעת גרסת קומפטיציונה (Competizione) במחיר 159,900 המשקף הנחה של 18,600 ₪ ממחיר המחירון העומד על 178,500 ₪. המבצע תקף לעסקאות מזומן בלבד עד לתאריך 20.01.2016 או גמר המלאי העומד על 20 רכבים לפחות.

רק נשאלת השאלה מי זו ציונה ועד כמה היא קומפקטית באמת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפטיציונה זו גרסת הגימור הבסיסית. עדיין יש בה את אותו המנוע ואותו הגיר כמו בשאר גרסאות ה-1.4 (ואותה המולטימדיה), אבל אין בקרת אקלים מפוצלת (יש מכאנית חד-אזורית), אין מראה מתכהה אוטומטית, אין מראות מתקפלות, אין יציאת מיזוג לאחור ולתא הכפפות, אין חיישני גשם, תאורה וחניה, אין בקרת שיוט, אין פאדלים להעברת הילוכים מההגה. החישוקים הם 16''.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הגולף לא הייתי קונה בגלל 2 סיבות - גיר בעייתי ויבואן עוד יותר בעייתי.

לא שאת הג'ולייטה כן הייתי קונה אבל עדיין.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפטיציונה זו גרסת הגימור הבסיסית. עדיין יש בה את אותו המנוע ואותו הגיר כמו בשאר גרסאות ה-1.4 (ואותה המולטימדיה), אבל אין בקרת אקלים מפוצלת (יש מכאנית חד-אזורית), אין מראה מתכהה אוטומטית, אין מראות מתקפלות, אין יציאת מיזוג לאחור ולתא הכפפות, אין חיישני גשם, תאורה וחניה, אין בקרת שיוט, אין פאדלים להעברת הילוכים מההגה. החישוקים הם 16''.

גם בקומפטיציונה יש 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא מבין את מי שקונה את הגולייטה במחיר הזה. הגולף מתעלה עליה כמעט בכל פרמטר פרט לעיצוב ( ואני שונא vag מושבע... ).

תנסה לנהוג אולי תבין. לי זה עזר להבין. הסיבות בעיקר סובייקטיביות לדעתי [חוץ מזה שהחולייטה מהירה יותר], אבל זה לא הופך אותן לפחות מוצדקות.

אני אישית הייתי לוקח באותו מחיר את הטוריזמו הידנית או מוסיף 10K לטוריזמו אוט', אם זו הייתה דרישה אצלי [וזה לא, אדרבה].

למען האמת בתקציב הזה הייתי לוקח משהו יותר מעניין יד 2, אבל זה כבר נושא אחר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אומנם רק ישבתי בה, אבל גם זה לא עורר אצלי רצון לנהוג. אם הכל תלוי על חוויות הנהיגה אז לפי מה שאני מבין - היא צריכה להיות קוטלת מיאטה כדי לפצות על כל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר 159,900 המשקף הנחה של 18,600 ₪ ממחיר המחירון העומד על 178,500 ₪

הנחת מבצע של כ 12%?:shock:

שוב סמל"ת יצאו במבצע שמשגל (שלא כדרך הטבע) את ה"פראיירים" שקנו לפני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אומנם רק ישבתי בה, אבל גם זה לא עורר אצלי רצון לנהוג. אם הכל תלוי על חוויות הנהיגה אז לפי מה שאני מבין - היא צריכה להיות קוטלת מיאטה כדי לפצות על כל השאר.

לגיטימי לגמרי. בשבילך בתקציב הזה היא צריכה להיות עד כדי כך טובה. בשביל מישהו אחר היא צריכה להיות פחות טובה כדי להצדיק את המחיר שלה וזה גם לגיטימי.

אני בהתחלה חשבתי כמוך עד שעליתי על ההגה של 170 ידנית. הזכירה לי 147 2.0 שהיא בעיניי מדהימה.

אולי אתה תעלה על אותו הגה ולא תאהב בכלל.

מעניין כמה באמת קונים את דגם הבסיס הזה כשיש באותו תג מחיר מאובזרת הרבה יותר וידנית או +10K מאובזרת הרבה יותר ואוט'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...