Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע על אלפא רומיאו ג'ולייטה - בנפח 1.4 ליטר בהספק 170 כ"ס

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז זה בעצם לא ממש מבצע אלא מכירה שלא במחיר מחירון אלא במחיר שאנחנו תכלס משחררים רכבים כל השנה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז כנראה שכל העולם מורכב מאנשים בורים שלא מבינים מה שאתה מבין...

נדמה לי שאצל מרבית החברים כאן צריכה היתה כבר להטמע התובנה שיש מכוניות טובות שאינן נמכרות טוב ויש מכוניות פחות טובות שנמכרות יופי. לא קשור לבורות, אפילו לא לנעליים, אנשים בוחרים מכוניות מכל מיני סיבות, רק מיעוטן נוגע בשאלה איך האוטו מתנהג ואיך הוא נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה בדיוק למה שהתכוונתי. המכוניות נוסעות טוב, אך הן, מן הסתם, לא חפות מבעיות אחרות שהקשו על מכירותיהן.

משום-מה איזכור מכוניות איטלקיות מתיר כאן תקיפה אישית. די מגעיל.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר עדיין יקר יחסית לחבילה היבשה.

בהחלט מחיר הגיוני בהתייחס למיצוב.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו באה מאוחר מדי וכך גם הדלתא. הן לא היו טובות מספיק לזמנן ( ולכן גם ציינתי שהפלטפורמה אינה בשלה מספיק ). אם היו משווקים אותן כמה שנים לפני - כנראה שהיו נמכרות יותר טוב.

השוק עובד בצורה מאוד פשוטה - מה שטוב, בדרך כלל נמכר טוב. עובדה שיונדאי וקיה עלו למעלה בטבלאות בתוך מספר שנים מועט. מי שמייצר חבילה טובה יותר מהמתחרים - בדרך כלל זוכה להצלחה. אלו כוחות השוק. עובדה שה 500 מאוד מצליחה. היא נותנת פייט בדמות מחיר - תמורה.

הבראבו אחלה רכב, אבל כמעט ולא תשמע קולות שהיא הייתה עסקה משתלמת כחדשה. כיד שנייה היא יופי של אופציה במחיר נמוך.

וכדי לסכם - חוכמת המונים זה לא רק ביטוי.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלטפורמה היא יותר ממתלים וקפיצים. זהו למעשה מכלול של רכיבים משותפים. החל מכפתורים בדשבורד - ועד אגזוז. ולכן להתייחס לפלטפורמה יהיה משול ללהתייחס לחבילה ( לפחות איך שאני רואה את זה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן למצוטטך ( הבריסטר המלומד 72 ) קצת קרדיט, הוא היה בעלים גם של אחת, גם של השניה, החזיק בכל אחת כמה שנים ונדמה לי שמבחינת נסיון רציני וארוך טווח אין לו באמת מתחרים רבים כאן, אתה ואני ודאי לא.

אני החזקתי GTI במשך 3 שנים, ועכשיו יש ג'ולייטה תלתן ידנית קצת יותר משנה. ה GTI יותר טובה מהג'ולייטה בהכל. גם ההגה שלה יותר טוב לטעמי. לזכותה של הג'ולייטה אפשר להגיד שהיא הרבה יותר מעוצבת והיא מרגישה קצת יותר חזקה מה MK5.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר - באיזו רמת גימור ה-V40 עולה 160? אני גם כידוע לך מאד אוהב את האוטו, אבל בגרסאות הבסיס האבזור (כמו בג'ולייטה) לא מספק ודינאמית היא גם כן נחותה לעומתה.

מסכים לגמרי. גם לגבי האבזור וגם לגבי הדינאמיות. המחיר הוא של הוולוו הבסיסית, בדיוק כמו שהוא של הג'ולייטה הבסיסית. וביננו, באף משפחתית "פרימיום" בגרסת הבסיס האבזור בדרך כלל לא מספק. מה שאני מנסה להגיד זה שלסמל"ת אין ברירה אלא למכור אותה במחיר הזה, כי זה המחיר של המתחרות הישירות שלה (לפחות מבחינת התפיסה שלה בארץ), הוולוו וגם הלקסוס CT.

דינמיות, לצערי הרב, היא לא בדיוק שיקול מנחה בבחירת רכב, ובמיוחד יוקרתי, אצל רוב האוכלוסייה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, סמלת גמישים במחיר ויכולים להוריד 12% ממחיר הדגם טוריסמו הידני 170 כ"ס?

כלומר ב156k?

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן למצוטטך ( הבריסטר המלומד 72 ) קצת קרדיט, הוא היה בעלים גם של אחת, גם של השניה, החזיק בכל אחת כמה שנים ונדמה לי שמבחינת נסיון רציני וארוך טווח אין לו באמת מתחרים רבים כאן, אתה ואני ודאי לא.

עמיתי המלומד העיד על עצמו לא פעם ולא פעמיים ש GTI ותלתן ירוק הם רשימת איבזור עבורו ובינו לבין נהיגה ספורטיבית אין כל קשר ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

אני החזקתי GTI במשך 3 שנים, ועכשיו יש ג'ולייטה תלתן ידנית קצת יותר משנה. ה GTI יותר טובה מהג'ולייטה בהכל. גם ההגה שלה יותר טוב לטעמי. לזכותה של הג'ולייטה אפשר להגיד שהיא הרבה יותר מעוצבת והיא מרגישה קצת יותר חזקה מה MK5.

מזל שבא עוד מישהוא שיאשש את דעתי (שכאילו לא ידעתי שהיא נכונה, סה"כ כל מבחן דרכים עלי אדמות ציין את זה).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסחפת בכלל. בכל אחד מהרכבים (ג'ולייטה 170, גולף דור 6) נהגתי במשך שנתיים, פעם בשבוע, את בית אורן למעלה ולמטה. אני בוודאי לא נהג טוב כמוך, אולי אף אחד לא כזה, אבל לדעת באיזה רכב עליתי (וירדתי) מהר יותר, אני עוד מסוגל.

אני מניח שקשה לקבל, אבל יש אנשים שגם אוהבים רכבים ספורטיביים (נכון, אני לא מנצל אותם כפי שאתה היית יכול), וגם מבקשים הנאות במעט החיים שעוד נותרו להם. אני מציע לסקול אותם. ותראה, בג'ולייטה שהיתה לי ויתרתי על גג. גם כתבתי - אפילו פה ממש - שעדיף באותו מחיר תלתן על 170 מאובזרת יותר. לא בטוח שזה מסתדר עם מה שכתבת. כמובן, לא היה עולה על דעתי לוותר על מחזיקי כוסות, אבל בכל זאת. ואפילו, יש מקרים שגם טעמי האישי מתיישר עם טעמם של המבקרים, ע"ע 208GTI. אבל אלה מקרים נדירים, היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל, אני מניח...

שים לב, שבאותה מידה (חריפה יחסית, יש לציין) שאתה פוסל את עמדתי, אתה מגן על עמדתך. להגיד שאני מתעניין רק ברשימת אבזור, זה לא לקרוא שום דבר ממה שכתבתי בעשר השנים האחרונות.

ולעניין אחר: ה- T5 של ה- V40 הוא מנוע פצצה. הפתיע אותי כל כך... להערכתי שקול (אם לא מעט מעבר) לתלתן ולרנו. רק מה, אחרי שירדתי את בית אורן היתה לי בחילה. הרכב פשוט לא מיועד לזה. אולי גרסאות יותר ספורטיביות שלו כן - אבל הן לא זמינות (וממילא יקרות). גרסת ה- T4 לא ממש מעניינת [אפילו יהיו לה מחזיקי כוסות משולבים בגג הנפתח - שאגב אין].

בכל מקרה, אני חושב שלדרוש אבזור [שחשוב לי ספציפית] ברכב, אינו מהווה פחיתות כבוד. ואם אני פוסל רכב (או לוקח אותו על אף) חסרון אבזורי מסוים - זה עדיין בגדר הזכויות שהשלטון הנוכחי והיבואנים מתירים לי. אז לאחד לא מתאים הגה של PS, ולי לא מתאימה מערכת מדיה מסוימת. SO WHAT? יש שותף במשרד שלנו, שייקח את התלתן רק אם ישימו לו בה מערכת עם WAZE. אז הוא פחות ראוי בגלל זה? דעתו לא נחשבת ביחס לרכבים אחרים שנהג בהם? לילה טוב וליל מנוחה.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לדבר על מחזיקי כוסות עם אדם שמעדיף ג'ולייטה, הרכב עם הכי פחות מקום פרקטי לשתיה EVER. הייתי היום במסעדה ויצאתי משם עם בקבוק קולה זכוכית, לא היה לי מה לעשות איתו! איטלקים מטומטמים הם כאילו עושים דווקא, בחיי.

ובלי קשר גולף או ג'ולייטה, ההתנגחות האישית הזו נמוכה ולא במקום - לטעמי. לא מבין איך זה שנותנים כאן אזהרות על פסיקים אבל להכנס אישית בחבר אחר בגלל העדפות שונות זה 'סבבה והכל'.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ולמען הסר ספק, בתור בעלים טריים של ג'ולייטה, אם שמים מולי ג'ולייטה 170 ידנית מול גולף 150 ידנית לא בטוח בכלל שאני בוחר באיטלקית, אז הביקורת שלי לא נובעת מקנאות מותגית ולא בטיח)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...