Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי קרמי, ציפוי ננו, אני מבולבל

שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?584848-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%A8%D7%A6%D7%99%D7%AA%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%A2%D7%AA-%D7%95%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%A2%D7%96%D7%AA%D7%9D-%D7%9C%D7%97%D7%A4%D7%A9-%D7%9C%D7%91%D7%93

הקראמי זה סוג של שקר כי הציפויים האלה הם פולימרים עם חלקיקים קראמיים. בד"כ החלקיקים הקראמיים האלה זה סיליקון אוקסיד או סיליקון קרביד בגודל ננומטרי בזמן שהם מומסים במדלל\ מקשר.

לקרוא לזה "ציפוי ננו" זה כמו לקרוא לסוכר שאתה שם בקפה "משקה ננו".

הכוונה בשמות האלה זה לציפויים קבועים שמחזיקים עד שהם נשחקים, בניגוד לווקסים ואוטמים שמתפרקים עם הזמן בגלל חשיפה לתנאי הסביבה או כימיקאלים שונים

בקישור יש דוגמאות עם עוד קצת הסברים.

עריכה אחרונה על ידי I.G

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה זה ציפוי ננו,אבל אם מדובר על הceramic pro אז מדובר על ציפוי שבאמת עובד,זה לא זול ולא יהיה עמיד נגד כול שריטה אבל פתיחת דלתות ודברים כאלו זה ימנע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו כל ציפוי קשיח אחר. חוץ מהטריק של המצית בינתיים לא ראיתי שום ביקורת אובייקטיבית לגבי החומר הזה בהשוואה לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה טריק,אתה מוכן לנסות על הרכב שלך את הטריק?

אם תנקה עם מטליץ את הסימנים,אז זה באמת בלוף החומר הזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוכן כי וואלה השקעתי הרבה כסף ומאמץ בשביל שטויות.

מה שכן- האופטיקוט כבר "הציל" את הצבע שלי ממספיק מכות פתיחת דלת, שפשופים ופצצות שירדו בניגוב,אני לא צריך מצית כדי להגיד שהציפוי הזה עושה את מה שהוא מבטיח - ב600 ש"ח לשתי שכבות (לכל הציוד כולל מטליות ופדים איכותיים, פולישים וחיטוי לפני יישום).

4000 ש"ח בשביל ציפוי שעושה את אותו הדבר ומבטיח את אותה העמידות נראה לי בזבוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

זה הטענה שלי (ושל אחרים) - עם כל השנים שהם בשוק אין שום השוואה בינייהם, אף אחד אפילו לא יודע איזה החברה מייצרת את "קראמיק פרו" ומה ההרכב שלו (שאר החברות מפרסמות באופן גלוי לחלוטין- OC זה סיליקון קרביד, השאר זה סיליקון אוקסיד עם רמות צפיפות שונות וביינדרים שונים לצבע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...