Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על "ביטון מוטורס" מימון ישיר לקניית רכב מאתר יד 2

idan2313
שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו פעם קנה דרכם במימון ישיר ?

הם אמרו לי אני בחור רכב והם ממנים לי אותו?

נניח רכב 40 אלף שקל

יש לך מושג על הריבית שלהם?

ובכללי ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נותנים מימון לרכב חדש בלבד, לא לרכבי יד 2.

הם שלחו לי הודעה אמרו לי רק רכבים חדשים

אבל אמרו לי גם שאני יכול לבחור רכב מיד 2 והם משלמים לבחור ואני משלם להם חודשי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

כאחד שעבד בחברת ביטון מוטורס לתקופה אני יכול להגיד לכם בראש ובראשונה שכל החברות האלה זה בלוף אחד גדול.

היחידים שהחברות האלה איכשהו טובות אלה אנשים עם היסטוריה בנקאית לא טובה כאלה שהיה להם הוצאה לפועל וכו', למה הן טובות כי יש להם קצת קשרים עם הבנקאים והם יכולים למשוך בחוטים לטובת ביצוע העסקה, אבל זה אחוז מאוד בודד.

הידעתם שכל רכב מצ'פיון מוטורס שהלקוח מקבל חברת ביטון מוטורס דואגת לקחת מהאוטו את הערכת נהג שמגיע ללקוח ודואגת לשמור את זה לעצמה מבלי שהלקוח יודע מזה בכלל.

בנוסף חברת ביטון מוטורס התחילה עם "המהפכה" בשיטת המימון ונותנת לקהל לקוחותיה לחשוב שאתם קונים רכב חדש 0 ק"מ ללא עמלת תיווך.

אז זהו שזה נכון ולא נכון אמנם אתם לא משלמים עמלת תיווך כי הרכב לא מגיע ישירות מהיבואן אלא מגיע מאלדן ככה שהרכב לא רשום על שמכם ואם תרצו שהוא יהיה על שמכם אז תצטרכו להעביר בעלות ואתם תהיו יד 2.

וכמובן שהם לא לוקחים מכם עמלת תיווך כי הם מתוגמלים מחברת אלדן על כל מכירה חברת ביטון מוטורס מקבלת 7000 ש"ח לערך.

חשוב שתדעו עוד, ברגע שאתם מבטלים עסקה בחוזה רשום שאת הכסף אתם תקבלו עד 60 ימי עסקים ז"א שאם שילמת 7000 ש"ח אתם תראו את זה עוד הרבה זמן.

מיותר לציין שאני הייתי נוכח לראות איך הבעלים ליאל ביטון היה מסנן את לקוחותיו שרצו לבטל.

לאותם לקוחות שאינם מסכימים איתי כרגע כי הייתה להם חווית קנייה "מושלמת" אם רק הייתם יודעים מה היה מאחורי הקלעים מבטיח לכם שהייתם מתחרטים.

לסיום חברים על תקנו דרך החברות הלאה לכו לבנק אתם תקבלו אחלה תנאים היום לבנק יש תנאים שמעודדים את הצרכן לקנות רכב חדש מהיבואן.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי! נרשמת היום לפורום, מצאת שני שרשורים על ביטון מוטורס ( אולי הפוך ) - אחד מלפני שנה ועוד אחד מלפני 3 שנים .

רשמת את מה שרשמת - בעצם לא ברור מה רשמת - שהחברה מרוויחה? ושמחזירה את המקדמה אחרי 60 יום? לא משהו חדש או ייחודי . בקיצור, לא ברור מה מטרת הדיווח שלך ( או שכן).

את אותו הטקסט רשמת גם בגוגל ביקורות .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...