Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

410 ש"ח בדיקת מחשב מוסך תלפיות

st379
שימו לב! השרשור הזה בן 3041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי (רנו מגאן 2008 טורבו דיזל ידנית) לא התניע גררתי אותו למוסך תלפיות דרך בר יהודה 147 בחיפה, שזה מוסך מורשה של רנו וקיבלתי את השירות הכי גרוע שיכול להיות.

ציפיתי שהמחיר יהיה גבוה כי זה מוסך מורשה אבל 410 שקל על בדיקת מחשב!!!!, בנוסף לקח להם 8 שעות להחליף לי פילטר סולר, הגעתי לשם ב8 בבוקר ויצאתי ב16:00 אחר הצהריים, והמחיר הסופי הוא 835 ש"ח ניתן לראות שחצי מזה זה על בדיקת מחשב.

האם קרוב ל1000 שקל זה מחיר נורמלי להחלפת פילטר סולר? חיכיתי שם 8 שעות שזה הרבה מאד זמן, וגם איך יכול להיות שחיבור כבל עולה 410 שקל?.

ניצלו את העובדה שלא יכולתי לנסוע עם הרכב עד הסוף גם במחיר וגם בשירות, מעולם לא קיבלתי כזה שירות מזעזעז.

ציפיתי שלא ירמו אותי במוסך מורשה אבל כנראה שטעיתי. איפה אני יכול להתלונן על השירות הנוראי שקיבלתי ? איזה מקומות כדאי לי לפרסם אם זה פייסבוק אז איפה ועוד איזה פורומים מתאימים לנושא?

עריכה אחרונה על ידי st379
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם טיפה נאחס להגיע לפילטר אבל 8 שעות במוסך מורשה? זה ביזיון.

אלא אם כן כמובן נתקלו שם בבעיה מיוחדת בדרך. ידוע לך מה קרה בדיוק ?

מצורפות תמונות מהפילטר במגאן ז"ל של יבגני:

jadzgkkmrnzz.jpgzewmdhmfmzmy.jpg

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם המחיר אם מורידים את הבדיקת מחשב שעלתה 410 ש"ח?

כן, השירות היה נוראי גם מבחינת הזמן שהגעתי לשם ב8 בבוקר ויצאתי ב16:00 אחר הצהריים וגם מבחינת המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה המחיר, העיקר אינטרנט אלחוטי וקפה בחינם קיבלת?

עכשיו ברצינות - אצלי זה עניין עקרוני להתרחק ממוסכים מורשים. מבחינתי מדובר בגזל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביזיון של המוסך הזה רק ממשיך.

הנורת תקלה חזרה היום, ככל הנראה הם לא תיקנו את הרכב כמו שצריך. אני אחזור אליהם ואעדכן מה קורה.

המלצה שלי אל תתקרבו למוסך הזה.

עריכה אחרונה על ידי st379
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ שתעבור ל"הוד אל רום" בעכו. עוד 10 דקות נסיעה על 22 אבל מוסך מצוין עם שירות מעולה.

לגבי החיוב, פנה למחלקת השירות של קרסו, לאדון אריה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...