Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

suzuki vitara 2016 vs suzuki crossover 2016

דניאל255
שימו לב! השרשור הזה בן 3054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום!

לפני שנתיים בדיוק פתחתי אשכול כזה בשביל דוד שלי מאז הוא בחר ב SX4 ונהנה ממנה עד היום.

הוא החליט שהגיע הזמן להשתדרג :lol:

אז ככה 2 המכוניות שמתמודדות על הכיס שלו הן הויטרה והקרוסאובור.

מה אתם אומרים, על איזה רכב הכי כדאי ללכת?

מהן היתרונות והחסרונות היחסיים של המכוניות הללו?

תודה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסאובר פחות מעוצב ומאובזר, אבל יותר מרווח וזול

הויטראה יותר מעוצב, מאובזר טוב בגרסת ההנעה הכפולה, ב-2X4 אין שום דבר מיוחד ממש, חוץ מ(ואני דיי בטוח שיש, אבל לא סגור) מוביל איי. הוא צפוף יותר מאחור (תוצאה של בסיס גלגלים של 250 ס"מ בלבד) ויותר יקר ב-בערך 10K.

שים לב שלשתיהן אותו מנוע, אבל הקרוסאובר מצויד בתיבה רציפה והויטרה באוטומטית פלנטרית 6 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על הוויטרה, יותר ג'יפון , תיבה אוטמטית רגילה ולא רציפה, לא נמצא בליסינג(לפחות כרגע, עדיין פחות מהקרוסאובר) , לא מכוער כמו הקרוס אובר (מראה זה סובייקטיבי בסופו של דבר).

מכמה פוסטים בפורום עולה שיש איזשהוא עניין עם לשמור את ההגה בקו ישר, קח בחשבון. פוסט לדוגמא http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?555864-%D7%A1%D7%95%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%91%D7%A8-%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%9E%D7%95%D7%96%D7%A8

כמובן בצע נסיעות מבחן על שניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תיבה רגילה זה יתרון?

לא מזמן עשיתי טיפול לרכב שלי במוסך מרכזי בחיפה והמנהל מוסך אמר לי שמאז שמכשירי תנועה התחילו למכור מכוניות עם גיר רציף (הדגם הראשון היה דודג קאליבר) לא היתה תקלה אחת בגיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופן הפעולה שלה לעומת גיר רציף שנותן תחשות סירוס וחוסר נעימות ברכב.

וגם הוא לא חסין תקלות , ראה ערך גיר רציף בניסאן ג'וק וקשקאי.

הוא כן יותר חסכוני מגיר אוטומטי פלנטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...