Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביש 531, תהיות וסתירות.

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, חזרתי כרגע מהעבודה, אחרי לא מעט שנים (3 למעשה) שאני עוקב יום יום אחר התפתחות הכביש החדש יחסית בשרון, שמתקדם הלאה מערבה ומתחבר עם כביש 20 ו2, כביש 531.

אני כל יום חוזר מהעבודה דרך רחוב הבריגדה בהרצליה, לרחוב ירושלים המחבר בין רעננה להרצליה, ושם אני נתקל בהתקדמות במחלף הרצליה מזרח של אותו כביש.

היום שמתי לב שהיציאה ימינה לכיוון מזרח פתוחה, אך תמרור מוצב שם כמובן לאיסור כניסה עבור רכב שאינו רכב עבודה.

המשכתי הלאה ביחד עם חבר אל רחוב פרדס משותף הדרומי ברעננה, שם אפשר לראות את תהליכי הסלילה בכביש.

ממבט עליון על הכביש נראה שיש בו 2 נתיבים בחלק שבין הרצליה לבן גוריון ברעננה.

התקדמנו משם לכיוון גבעת ח"ן, (מאונך לרחוב קזן) ומשם היה ניתן לראות שהכביש נעצר בערך 400-600 מטר מצומת רעננה דרום מבחינת הסלילה שלו, ישנה תשתית כבר למסילות רכבת אך כמובן שיש עוד עבודה מסביב.

כלומר לסיכום:

מחלק כלשהו בתוך הרצליה עד 400 מטר מערבית לצומת רעננה, הכביש כבר בנוי, כולל שילוט ומחסומים.

באתר הבא של נתיבי ישראל:

http://www.iroads.co.il/content/%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9-531-%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%9B%D7%95

אני מצטט:

[h=4]הפרויקט מחולק למספר תתי-פרויקט[/h]

1. .....

2. מחלף רעננה דרום: הקמת מחלף תלת-מפלסי, כולל הנחת מסילת רכבת ובנית תחנת נוסעים. קבלן מבצע: שפיר הנדסה אזרחית וימית בע"מ. מועד סיום צפוי - אוקטובר 2017.
  3. בין מחלף שמריהו למחלף רעננה דרום: סלילת הקטע המרכזי של כביש 531, באורך של כ-3.8 ק"מ, סלילת מסילות והקמת תחנת רכבת רעננה מרכז. קבלן מבצע: א.י.ל. סלע (1991) בע"מ. מועד סיום צפוי - סוף שנת 2015. פתיחת הקטע תלויה בסיום מחלף רעננה דרום.

כלומר 4 סותר את עצמו לפי 3, הרי אם הקטע בין מחלף שמריהו למחלף רעננה משוער לסוף 2015 (שזה היום, התקופה שבה הוא כבר בנוי), ומחלף רעננה דרום כולל מסילות ותחנות יארך לעוד כשנתיים, אז הסיום הוא לפי מחלף רעננה דרום.

או שאני ממש עייף והכוונה היא בכלל שיסתיימו העבודות בקטע המדובר כעת, והוא לא יפתח לתנועה במשך שנתיים (!)

האם יש הסבר למה לא לפתוח כביש חלקי? זה יפריע לעבודות בכביש כנראה? לא יעיל? מה דעתכם?

אם זה מעניין מישהו אצרף סרטונים שיש קצת מהמצלמה ברכב שמראים מעט מהנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפתחו כביש חלקי , זה כל העניין.

מרחוב ירושלים ב

רעננה/הרצליה לבין כביש 4 (חלקי).כולל מחלף רח בן גוריון באמצע.

כלומר תוכל להכנס מ4 דרום ל 531 . וכנראה משד ירושלים עד גהה דרום כרגע

עד שיפתחו את מחלף 4/531 ויש עוד הרבה מה לבנות שם.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט היסטרי ,שמשנה לחלוטין את נוף ילדותי,גדלתי ברחוב בן גוריון ועדיין בכל פעם שאני בא לבקר אמי אני נדהם. אני תוהה איך פתיחת בן גוריון ל531 תשפיע על התנועה בו,כי כרגע מדובר ברחוב אמנם רחב אך עם נתיב נסיעה אחד לכל כיוון.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו לקראת המחלף הוא בעל 2 נתיבים, בסופם יש צומת של פרדס משותף שכנראה יהיה פקוק בשעות העומס, ונתיב אחד בלבד הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יוריד עומסים מכביש החוף/איילון/5/4 זה יהיה מדהים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יוריד עומסים מכביש החוף/איילון/5/4 זה יהיה מדהים.

הוא בעיקר יוריד עומס מרעננה ומצומת רעננה מרכז כמובן,

הרי התועלת העיקרית שלו היא חיבור תושבי רעננה והרצליה לדרכים המהירות, דרך מרכז העיר ולא דרך היציאות המרכזיות (מחלף הסירה וצומת רעננה דרום\צפון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מחלף שמריהו יישאר צומת מרומזר?

כנ"ל לגבי צומת רעננה בכביש 4.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מחלף שמריהו יישאר צומת מרומזר?

כנ"ל לגבי צומת רעננה בכביש 4.

צומת רעננה בכביש 4 יהפוך למחלף ממה שהבנתי, בדיוק כמו מחלף דרור ששופץ לפני שנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי בדיוק כמוך שכל הנתיבים תלויים במחלף רעננה דרום וזה כמובן חבל מאוד. בלי קשר, אם אתה כבר עובר בבריגדה וממשיך או לא ממשיך לבגין, אפשר לראות שהעבודות על איילון בקטע הזה עוד רחוקות מלהסתיים.

היציאה מהרצליה בשנתיים האחרונות נהייתה בילתי נסבלת. מאז שסגרו את איילון בין שבעת הכוכבים לכפר שמריהו גם הכניסה להרצליה נוראית.

עזבתי לאחרונה מקום עבודה בת"א מהפחד של הפקקים בעקבות הרכבת הקלה. כשהתחילה שנת הלימודים וכבר כמה צמתים מרכזיות נסגרו, לקח לי להגיע לעבודה בדיוק 10 דקות יותר מלפני סגירת הצמתים. עכשיו אני עובד בנתניה. אמור להיות מכרה זהב למי שגר בהרצליה אבל היציאה לכביש החוף לוקחת 25-30 דקות. מה כבר ההבדל מלהגיע לת"א?

לפחות שיחזירו לנו את מה שלקחו, את הקטע של איילון משבעת הכוכבים לכפר שמריהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

רעננה: הושלם החיבור מכביש 4 לדרך ירושלים

קטע כביש 531 ייפתח לתנועה ביום שישי וצפוי להפחית את עומסי התנועה בעיר. זאב בילסקי: "יום חג לתושבי השרון"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4751934,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע הבא אצרף וידאו מנסיעה בחלק שנפתח

ממה שהבנתי מאחי שעובד בעירייה, הכביש יפתח מרעננה מרכז לרח ירושלים בהרצליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש אמור להיפתח לאורך כל רעננה, כלומר מכביש 4 ועד דרך ירושלים לפי מה שהבנתי.

נתגעגע לכביש הסגור שהפך למעין מגרש משחקים עבורנו... [emoji4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרו שכל הקטעים תלויים במחלף רעננה מרכז? למה את הקטע הזה פתחו ולא פתחו, או לפחות יפתחו בקרוב, את הקטע בין דרך ירושלים לאיילון?

robertf,

היתה דרך להכנס לשם? ג'יפים או ספורט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרו שכל הקטעים תלויים במחלף רעננה מרכז? למה את הקטע הזה פתחו ולא פתחו, או לפחות יפתחו בקרוב, את הקטע בין דרך ירושלים לאיילון?

robertf,

היתה דרך להכנס לשם? ג'יפים או ספורט?

בוודאי, הדרך פתוחה מרחוב ירושלים כבר תקופה לא קצרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...