Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייסרים או central hub rings - מתכת או פלסטיק??

שימו לב! השרשור הזה בן 3012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

רכשתי ג'אנטים מיד שנייה והקוטר של הג'אנט החור המרכזי יותר גדול משל של הדיסק באוטו אז יוצא מצב שהג'אנט רוקד טיפה, הפרש של 5-9 מ"מ, בפנצ'ירייה אמרו צריך ספייסרים, עכשיו בדקתי וראיתי שיש שני סוגים ממתכת ופלסטיק, מה עדיף? מה הטווח מחירים שלא יעבדו עליי בפנצ'ריה כי באותו רגע המוכר לא יכל להגיד לי כמה עולה.

תודה מראש לעוזרים!

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא ספייסרים, זה טבעות מרכוז או בערך כמו שרשמת Hub Centric Rings.

די בטוח שהיה דיון מתישהו בשנה האחרונה בנושא החומר מהם עשויים, כשבשורה התחתונה לא עד כדי כך קריטי, אבל כמובן שמתכת יותר עמיד אם כי רגיש מעט לקורוזיה כתלות בחומר עצמו.

המחיר לא אמור להיות גבוהה מדי. הדברים האלו נמכרים באיביי ושות' החל מסביב 5 דולר ועד 20-30 דולר.

אתה צריך להבין מה הקוטר הפנימי ומה החיצוני שאתה צריך ולרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רציתי להזמין מאיביי ואז הבנתי שיש כמה מידות ואין לי מושג מה אני צריך כי זה מדוייק עד עשירית המ"מ, קראתי גם שאלומיניום יכול "להירתך" לברזל ואז אי אפשר להוריד אותו, מיתוס?

האם בזמן מכה/בור הטבעת מפלסטיק יכולה להישבר ואז שוב פעם יהיה חופש? יש הרבה עומס על המקום הזה? הרי יש שם את ה5 ברגים מסביב...

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר עם קליבר למדוד מספיק קרוב, לדעתי המידות די סטנדרטיות בתחום החישוקים והדילוגים ביניהם קצת יותר גדולים מעשירית המ"מ.

לגבי הנתון של הרכב שלך, האתר www.wheel-size.com מספק לרוב נתונים מדוייקים (במודגש).

"מקסימום" תקנה בארץ. לא נראה לי שסט כזה יעבור את ה-100 שקל ולדעתי אני מגזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר הcb יצא 63.4, זה מה שצריך נכון?

Core bore?

עריכה אחרונה על ידי Unrated

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרגל זה כלי שרטוט, לא כלי מדידה, מודדים דברים כאלה עם קאליבר!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדדתי ויצא לג'אנט 65, בדקתי באינטרנט מה שהכי קרוב לזה זה 65.1 כנראה זה המ"מ ימינה שמאלה שאני לא יכול למדוד.

אני אבדוק בפנצ'ריה כדי לדעת בוודאות מה הקוטר ומקסימום אני יזמין מ-IPD אם לא יהיה במוסך טבעות ממתכת.

12341414_996097360428981_3294420445545205398_n.jpg

עריכה אחרונה על ידי Unrated

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב- לוודא שאין חופש בין הטבעת מרכז לנאבה.

מצב שבו יש מרווח יגרום לכך שכל העומס ייפול על הברגים ובמוקדם או מאוחר אתה פשוט תגזור את הברגים ויעוף לך גלגל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מפלסטיק עולים גרושים בפנצריות, בדרך כלל אפילו לא לוקחים עליהם כסף אם אתה מרכיב באותה פנצריה את הגאנטים כמובן.

לגבי המתכת לא בדקתי, מה שאני כן יודע שהרבה בעלי פנצריות אמרו שהם הרבה יותר עמידים ועדיפים (אולי מאינטרס למכור ביותר כסף, לא התעמקתי).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה באמת לא ללכת לפנצ'ריה שיתאימו לך שם, במקום להזמין מאיביי, לחכות חודש ולגלות שזה לא מתאים?

על הדרך תבקש גם איזון גלגלים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמטרידה אותי, האם המקום מתחמם ויכול להמיס את הפלסטיק? ובסוף רק ברביעי תהיהי לי אפשרות לבדוק בפנצ'רייה מה יש לו במלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר לכיוון של נשבר/נסדק ופחות מתחמם.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...