Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מהקופות חולים הכי ליבראלית בלתת ימי מחלה בלי לחפש מה לשקר לרופא?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 3068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני לא לוקח הרבה ימי מחלה אבל שאני צריך שאני רוצה לקבל בלי לחפש שקר פה ושקר שם.

אני לא בצבא שצריך לבלוע גיר שיעלה החום או לקשור תפו"א לרגל בכדי שתישבר.

דוגמא מהיום:

האישה ילדה ברביעי.

יש 2 זאטוטים בבית אני מתפקד על הכל.

מגיע לרופא, מבקש 7 ימי מחלה בכדי שאקבל עליהם תשלום {איןו לי ימי חופשה בפלוס עקב סיפור ארוך}

הרופא אומר לי : זה בעיה. אני לא יכול לתת על דבר כזה.

אמרתי לו שבחור אחר בעבודה עשה את זה והרופא שלו נתן לו.

הוא לא הסכים.

אז אמרתי לו סבבה. תוציא לי על הפסוריאזיס.

שאל אותי איפה יש לך?

אמרתי לו בפי הטבעת.

אמר לי תראה.

הראתי לו. קיבלתי 7 ימי מחלה.

מעוניין לדעת איפה יש רופא באיזור ירושלים שהוא סבבה. ביקשתי X ימי מחלה והוא מאשר ללא בעיה.

אני לא מבקש הרבה בכלל אבל שאני מבקש אני רוצה לקבל!

תודה

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תלוי ברופא, לא בקופה.

יש מסע די רציני של הקופות כדי להפחית את מתן ימי המחלה ה"מזוייפים", ובימים אלה של מחשוב קל מאד לפקח על הרופאים. לא שיושבים על הוריד, אבל אם איזה מעסיק יתלונן נגד הרופא זה עלול להיות לא נעים. מעבר לכך שכמו גימלים בצבא יש כללים לגבי כמה ימי מחלה אפשר לתת בדרגים השונים (כמובן, לא מדובר על 3 ימים כמו בצבא). וכמובן שהרופאים מכירים את הסחורה שלהם, ומתיחסים בצורה שונה למתלונן הקבוע שברור שרק מחפש ימי מחלה או למישהו עם בעיה אמיתית כמו שלך.

וכמובן - הטוב ביותר הוא מעסיק מתחשב, שמאפשר בארועים מיוחדים (כמו לידה או חו"ח שבעה) יצי חופש מחוץ למכסה השנתית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שלך אינה מחלה. למה אתה מבקש שהרופא ירשום לך משהו שאין לך?

אם זה היה עו"ד היית מבקש ממנו לחתום על תצהיר שקרי?

אם זה היה מנהל הבנק שלך, היית מבקש ממנו לקבל אישור על יתרות שאין בחשבון שלך?

הייתי מתבייש לפרסם כזו שאלה. (יש לי 3 ילדים, ולקחתי חופש מסודר להיות עם אישתי.)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתבייש.

כרופא הוא יכול למצוא המון סיבות לתת חופשת מחלה.

יכול לרשום: חולשה כללית.

הנה. סבבה,אני חולשני כללי.

יש לי מעל 40 ימי מחלה.

ביום שאפוטר לא אקבל מהם שקל.

אלה אם הייתי עובד מדינה, אז הייתי פודה אותם.

אני לא מוציא כל שני וחמישי.

נהפוך הוא.

נדיר שאני מוציא ימי מחלה בכלל.

אבל הופתעתי שיש רופאים המקלים ונותנים והרופא שלי שמכיר אותי, ורואה בתיק הרפואי שאני לא בחור סידרתי שמבקש ימי מחלה, אז אם באתי וביקשתי סבבה תשחרר.

פעם הבאה אם לא אעבור לקופה אחרת, אבוא כשחקן מהבימה. אקיא לו על השולחן אם צריך.

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופת חולים לא משנה, מה שאתה צריך זה רופא שאתה ביחסים טובים איתו

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקטן עד מחר.

אני בן 32 ויש לי מוטו לחיים.

מה שאתה יכול לנצל את המעסיק תנצל!

כי מחר, גם אם אתה מצטיין ואני הייתי מצטיין ב3 עבודות קודמות שלי.

ברגע האמת עפתי כמו גרב משומשת.

נתתי שעות בלי לקבל כסף

תרמתי למערכת

תרמתי ליעילות

עשיתי עבודה של 4

הרמתי את ההכנסות.

מה עשו עם אלעד נסים?

בעיטה בתחת ולך תיזXXX

http://www.kolzchut.org.il/he/%D7%99%D7%9E%D7%99_%D7%9E%D7%97%D7%9C%D7%94_%D7%A2%D7%A7%D7%91_%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9F_%D7%90%D7%95_%D7%9C%D7%99%D7%93%D7%94_%D7%A9%D7%9C_%D7%91%D7%AA_%D7%94%D7%96%D7%95%D7%92

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעסיק גם אני הייתי בועט אותך מכל המדרגות כי אתה גנב.

אם אשתך ילדה ואתה רוצה להישאר בבית אז קח אתה חופשת לידה. במקום זה בחרת לחפש רופא שישקר בעבורך כדי שתוכל לגנוב מהמעסיק.

ימי מחלה הם למקרה של מחלה. אם חו"ח תחלה או תיפצע ולא תוכל לעבוד מספר חודשים אז עד תום 90 הימים שאחריהם תקבל שכר מקרן הפנסיה (נכות זמנית/אובדן כושר עבודה) פשוט תגנוב?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקטן עד מחר.

אני בן 32 ויש לי מוטו לחיים.

מה שאתה יכול לנצל את המעסיק תנצל!

כי מחר, גם אם אתה מצטיין ואני הייתי מצטיין ב3 עבודות קודמות שלי.

ברגע האמת עפתי כמו גרב משומשת.

נתתי שעות בלי לקבל כסף

תרמתי למערכת

תרמתי ליעילות

עשיתי עבודה של 4

הרמתי את ההכנסות.

מה עשו עם אלעד נסים?

בעיטה בתחת ולך תיזXXX

http://www.kolzchut.org.il/he/%D7%99%D7%9E%D7%99_%D7%9E%D7%97%D7%9C%D7%94_%D7%A2%D7%A7%D7%91_%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9F_%D7%90%D7%95_%D7%9C%D7%99%D7%93%D7%94_%D7%A9%D7%9C_%D7%91%D7%AA_%D7%94%D7%96%D7%95%D7%92

אל תתן אקסטרא ואל תיקח מה שלא מגיע לך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שכולכם צודקים. העניין הוא שקבלת ימי מחלה שאינם מוצדקים הפכה לחלק מהתרבות הישראלית, כמו כל מיני שיטות ניצול אחרות. מזכיר לי את אבא שלי שבשנות ה-70 היה מדבר על "יום השקר" שבו כל העובדים היו מצהירים על כל מיני עבודות משונות כדי לקבל את ה"הוצאות" שיכלו לקבל. תרבות קלוקלת שהנהיג האוצר כדי לצמצם את השכר המוכר לפנסיה.

כבר נתקלתי במקרים שבהם המזכירה, האמונה על דיווח הנוכחות שלי, ביקשה לרשום לי ימי "הצהרה" למרות שהתנגדתי לכך, מה גם שממילא השלמתי את צבירת ימי החופש השנתי המכסימלית האפשרית, וכל יום חופש שנותר לי היה בפשטות נמחק ב-1 בינואר.

יש גם מקומות שבהם זו הדרך היחידה לקבל ימי חופש - למשל מערכת החינוך. מורה אינו זכאי\ת ליום חופש בודד במהלך שנת הלימודים, אפילו לארוע כמו חתונה. ברור שבמצבים כאלה יהיה ניצול לרעה של האישורים הרפואיים.

אלעד - "פדיון ימי מחלה" (אוף, פרויד, הקלדתי "בדיון") הוא חלקי מאד. אחרת כמה אנשים היו יוצאים לגמלאות בגיל 63 במקום 67.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה גנב?

אני באותו מקום עבודה 4 שנים

2 עובדים ליפני כבר עשו את זה וזה התקבל בהבנה.

אז כמו שאומרים

פעם ראשונה

מקרה

פעם שניה

מיקריות

פעם שלישית

שיטה

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שגם לפי הקישור שנתת אינך זכאי לימי מחלה אחרי שאשתך שוחררה מביה"ח.

על-פי תקנה 4 לתקנות הנלוות לחוק

, הזכאות מותנית בכך שהיעדרות העובד מהעבודה היא בנסיבות הבאות:

1. ליווי בת הזוג לבדיקות או טיפולים הקשורים להריון, שכרוך בהם סיכון לחיי האישה או העובר. במקרה של הפלה - ליווי למשך עד 24 שעות מתום ביצועה.
  2. ליווי בת הזוג לבדיקות או טיפולים הקשורים להריון, גם אם לא כרוך בהם סיכון לחיי האישה או העובר, בנסיבות שבהן בת הזוג תלויה בעזרת הזולת בביצוע בדיקות או טיפולים אלו (למשל, כאשר לאישה יש נכות המצריכה סיוע מהזולת).
  3. נוכחות בלידה, כאשר "לידה" נחשבת מתחילת הופעתם של צירי לידה ועד 24 שעות מתום הלידה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כנ"ל.

ואשתי כרופאת משפחה היתה בועטת אותך מהמרפאה.

נראה לך שהיא למדה 9 שנים כדי לשמש חותמת גומי לטיפוס כמוך?

רופא שנותן לך "מה שאתה רוצה" הוא בושה למקצוע ומזלזל בשם שלו, מזל שאין הרבה כאלה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי - בעבר היה מקובל מאד להוציא ימי מחלה על כל שטות ומטה. הדבר השתנה, אבל בהחלט לא נעלם לגמרי. אני לא יודע איפה אשתך עובדת ומי האוכלוסיה שבה היא מטפלת, אבל אם תשאל אותה "ברחל בתך הקטנה" אין לי ספק שהיא תודה שמדי פעם היא מוציאה אישורי מחלה לא לגמרי מוצדקים. זה גם חלק מהמהות של רפואת המשפחה - ידיעה מי העובד שמתחמן ומי האיש שבאמת זקוק ליום מנוחה פעם בכמה חודשים.

אולי הפחתת הנגישות לרופאי המשפחה (תורים ארוכים) תורמת גם היא את חלקה לשינוי, אבל ממה שאני שומע מאשתי (ניהלה בית ספר עד לפני 2.5 שנים, וכיום נתקלת בבעיה כיון שעוסקת, בין השאר, בענייני מערכת שעת בבית ספר אחר) התופעה ממש לא נעלמה. יש מקומות עם תרבות של מוסר עבודה גבוה ומיעוט העדרויות מובהק, ויש מקומות שבהם יש לא מעט משתמטים.

הסיפור הכי יפה שהיה לאשתי (אני חושב שלפני שנפגשנו כלומר לפני קרוב ל-30 שנה) היה מקרה שבו עלו על כך שהרבה תלמידים הביאו אישורי ביקור במרפאה. כאשר הסתכלו על הפתקים התברר שמישהו גנב ערימה של פתקים מהמרפאה האונקולוגית ברמב"ם וחילק אותם לכל מי שחפץ בכך.

כיום כל האישורים מנופקים באמצעות מערכת ממוחשבת כך שיחסית קל לבצע בקרה, אבל אני לא בטוח עד כמה הקופות באמת עוסקות בכך כיון שיש היבטים אתיים לא פשוטים. חוץ מזה - לא צריך יותר מאשר לציין בגליון חום קל ושיעול ויש אבחנה של "וירוס" תורן, מהסוג שבא, נשאר שני לילות וממשיך לדרכו.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...