Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לפני התקנת תוכנה BLUEFIN לפוקוס אקובוסט

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 3069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי את המכשיר של BLUEFIN לעדכון תוכנה. העדכון נעשה באופן עצמאי, מתחברים למחשב הרכב, הוא מוריד את גירסת הסטוק, מתחברים לתוכנה במחשב, היא מורידה גירסה מותאמת לרכב ומעדכנת אותה במכשיר, ואז מחברים שוב את המכשיר לרכב לצריבה של העדכון במחשב הרכב.

http://www.mybluefin.co.uk/search?make=9&model=2&fueltype=3&variant=2544

העדכון אמור לשפר את ההספק ב-20 כ"ס וב-4.5 קגמ. יש לי גם פילטר פתוח של K&N שיותקן במקביל.

לפני שאני מתקין את העסק כמה תהיות :

- מה קורה אם אני מכניס את הרכב למוסך והם מתחברים למחשב ועושים עדכון תוכנה של היצרן ? זה דורס את התוכנה של בלופין ואז צריך לעשות את זה שוב ?

- האם יודעים במוסך שמותקנת תוכנת אפטרמרקט ?

- האם יש מצב לבקש מבלופין גרסת תוכנה מקוסטמת שגם תשנה כל מיני פיצ'רים במחשב ?

למשל הייתי רוצה שברירת מחדל של כניסת אויר במזגן תשאר תמיד על סירקולציה פנימית, ושלא יתאפס כל הנעה לאויר חיצוני. מצב אורות אוטומטי הייתי רוצה שלא יתחשב בחיישן תאורה אלא שידליק אורות תמיד כשהרכב מונע ויכבה אותם בכיבוי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה הייתי יוצר קשר עם COBB TUNING וקונה את המכשיר צריבה שלהם שנותן לך הרבה יותר אפשרויות.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המנוע שלך זהה ל FORD FUSION 1.6 ECOBOOST?

אם הם יכולים לצרוב אותו, אני מאמין שלא תהיה בעיה עם שלך, שלח להם מייל עם מספר ה VIN שלך, למרות החגים שלהם הם עונים די מהר [טיפלתי לכמה חברים עם במוו בעניין עם התוכנה שלהם]

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, וזה לא רלוונטי עכשיו כי כבר קניתי את הBLUEFIN, ויש לי עליו חוות דעת ממישהו עם אותו רכב מהפורום והוא מאד מרוצה. אשמח לקבל תשובה על השאלות המקוריות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את המכשיר של BLUEFIN לעדכון תוכנה. העדכון נעשה באופן עצמאי, מתחברים למחשב הרכב, הוא מוריד את גירסת הסטוק, מתחברים לתוכנה במחשב, היא מורידה גירסה מותאמת לרכב ומעדכנת אותה במכשיר, ואז מחברים שוב את המכשיר לרכב לצריבה של העדכון במחשב הרכב.

http://www.mybluefin.co.uk/search?make=9&model=2&fueltype=3&variant=2544

העדכון אמור לשפר את ההספק ב-20 כ"ס וב-4.5 קגמ. יש לי גם פילטר פתוח של K&N שיותקן במקביל.

לפני שאני מתקין את העסק כמה תהיות :

- מה קורה אם אני מכניס את הרכב למוסך והם מתחברים למחשב ועושים עדכון תוכנה של היצרן ? זה דורס את התוכנה של בלופין ואז צריך לעשות את זה שוב ?

- האם יודעים במוסך שמותקנת תוכנת אפטרמרקט ?

- האם יש מצב לבקש מבלופין גרסת תוכנה מקוסטמת שגם תשנה כל מיני פיצ'רים במחשב ?

למשל הייתי רוצה שברירת מחדל של כניסת אויר במזגן תשאר תמיד על סירקולציה פנימית, ושלא יתאפס כל הנעה לאויר חיצוני. מצב אורות אוטומטי הייתי רוצה שלא יתחשב בחיישן תאורה אלא שידליק אורות תמיד כשהרכב מונע ויכבה אותם בכיבוי.

- כן, זה ידרוס את התוכנה הנוכחית ואז צריך לעשות את זה שוב.

- אם יודעים? יכולים לדעת אם מחפשים, לא מחפשים וגם אם כן זה לא כזה פשוט לגלות.

- את זה תבדוק איתם לגבי בקשות ספציפיות למרות שבכל אופן,השינויים לגבי המזגן, האורות וכו' לא קשורות למחשב ניהול מנוע, מדובר ב-BCM או מחשבי ניהול של פנים הרכב וכו'.

AUTOTECH

Automotive Multi-Level Diagnostics and Tuning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה.

יש מישהו שיודע להתעסק עם הBCM הזה שהוא לא המוסך המורשה? (הם לא יודעים/לא מוכנים לעשות שינויים כאלה)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם הבלופין מגבה לפני הדריסה, הסיבה שהמלצתי על הקוב היא גם האפשרות לעשות גיבוי לתוכנה המקורית לפני הדריסה ואז יש את האפשרות להחזיר את המקורית לפני כניסה למוסך.

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, לשניים מחברי בעלי הפיאסטה ST יש BLUFIN. שניהם מאוד מרוצים ממנה - ושקלו בין היתר גם את התוכנה של COBB.

לאחד מהם יש בנוסף ל-BLUFIN גם פילטר K&N / אינלט מבית Mountune וקאטבק של Milltek - והאוטו לא רק שנשמע נהדר, אלא גם נוסע פגז. ה-BLUFIN שומר על הלינאריות המקורית של המנוע, רק בתוספת הרבה יותר "בשר" / דרמה ופאנץ'.

תתחדש, תהנה וגדוש בנדיבות. שמח לראות שנטשת את ה-VAG דרעק לטובת פורד חזרה. פערי ההנאה בין הפוקוס לבין הגולף / אוקטביה / לאון / A3 הם מהותיים. הלאון סבבה לגמרי ביחס לדור הקודם, אבל בהשוואה אל הפוקוס אותה היא החליפה, היא פשוט לא מספקת את אותו הפאן, מעורבות והתחושות מסביב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. יש לי גם את הפילטר של K&N, יותקן יחד עם העדכון תוכנה בקרוב, אני רוצה קודם ללמוד קצת את התגובות של הרכב במצב סטוק.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...