Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים - 215/45R17 עבור מיטו 155

evgest
שימו לב! השרשור הזה בן 3076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע מתגלגלת על גודייר F1 אסימטריק goodyear f1 asymmetric

לא צמיג רע בפני עצמו אבל כבר לא צעיר שבוע 12 של 2013 ואמנם עם המון בשר אבל בשר יבש.

מחפש צמיג יותר אוחז והתקציב הוא עד 800 לצמיג, לא רועש מדי ואחיזה אחיזה אחיזה (גם בגשם).

אשמח לשמוע רשמים אמיתיים על דגמים והמלצות קונקרטיות (גם לצמיגיה בפרטי) באיזור השרון - ת"א..

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני עדיין לא הבנתי מה רע בF1, אני ב155 גם עם F1 ומאוד מרוצה אין לי מילה רעה להגיד עליו...

מה הכוונה לבשר יבש?

נ.ב אם אתה רוצה להצטרף אלינו לקבוצה של המיטויים בארץ (אנחנו בערך 30-40 חברים) שלח לי הודעה פרטית עם הטלפון שלך, ותתחבר לMITO REGISTER IL בפייסבוק

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית מבחינתי היא שהרכב חופר בהילוך שני וברטוב גם בשלישי.

או שהצמיג יבש (ועל כך רשמתי בשר יבש :)) או שהוא פשוט לא מספיק טוב

הרכב סטנדרטי לגמרי למעו הסר ספק

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק.

שלי 215 שלו 225. ואת השרשור שלו קראתי היטב.

מצאתי צמיגיה אחת שבה רוצים קרוב ל 1200 לצמיג אחד של פיילוט ספורט 3 שמבחינתי הוא פייבוריט אבל לא במחיר כזה

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

האם שקלת את ה-Z222 או בשמו האחר RS3 של Hankook?

תוכל לראות אותו פה.

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא אותו בעלות של 602 ש"ח לצמיג כולל הכל.

ברכישת רביעייה תקבל גם הנחה נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק.

שלי 215 שלו 225. ואת השרשור שלו קראתי היטב.

מצאתי צמיגיה אחת שבה רוצים קרוב ל 1200 לצמיג אחד של פיילוט ספורט 3 שמבחינתי הוא פייבוריט אבל לא במחיר כזה

נכון, לא שמתי לב.

בכל מקרה יש שם עוד המלצות, ומה שנכתב שלו רלוונטי גם לך.

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4802&cs=1&diameter=8&aspectRatio=11&width=19

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=3205&cs=1&diameter=8&aspectRatio=11&width=19

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4694&cs=1&diameter=8&aspectRatio=11&width=19

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=2538&cs=1&diameter=8&aspectRatio=11&width=19

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש הנקוק RS3 Z222, פדרל 595RS-R, משלין פיילוט ספורט 3, טויו R1R, צריכים להיות בטווח המחירים שביקשת כולם.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש הנקוק RS3 Z222, פדרל 595RS-R, משלין פיילוט ספורט 3, טויו R1R, צריכים להיות בטווח המחירים שביקשת כולם.

פיילוט ספורט שלוש בפחות מ800 לצמיג? עכשיו אני לוקח 8

איפה?

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור ששלחתי לך.

שלח פרטית ליערי שאל אותו היכן הוא קנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...