Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 1 ליטר - התרשמות ראשונית

Mike808
שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 177
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם זה סדרתי וזה הרצון הטוב שלהם אז הם בצרות...מה היו קודי התקלה ? האם התגרזנת עם הרכב ?

תעדכן על הדיאגנוזה . זה מאד חשוב. תתנחם בזה שלפחות הגיר בסדר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

לצערי לא התחברתי לעיצוב. לטעמי הכל מאוד מאוד פשוט מה גם איכות החומרים נראית פשוטה. אין לי ספק שהאיכות גבוהה אבל לא מרגישה איכותית. פלסטיקית למדי.

מה גם שעלות ביטוח וטיפולים יקרים מאוד מרחיקים אותי מהרכבים הנל.

בנוסף, לא מבין איך מתקרבים לגיר הזה...

עריכה אחרונה על ידי chenrp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה סדרתי וזה הרצון הטוב שלהם אז הם בצרות...מה היו קודי התקלה ? האם התגרזנת עם הרכב ?

תעדכן על הדיאגנוזה . זה מאד חשוב. תתנחם בזה שלפחות הגיר בסדר.

מדובר על איביזה ליטר... איזה התגרזנות אפשר בדיוק לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 שקל אחרי 70% הנחה? WHAT?

כמה מצחיק זה שהמחיר המלא הוא 6666.666?!

קלאסי צ'מפיון

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על איביזה ליטר... איזה התגרזנות אפשר בדיוק לעשות?

תאמין או לא אבל אפשר להתגרזן בלי סוף..

כשקיבלתי את האיביזה, זו הייתה הפעם הראשונה שנהגתי ברכב משלי עם מנוע טורבו (עברתי מ-C4 לאיביזה), אפילו אם הוא קטנטן.

הייתה לי איביזה מהדור הנ"ל, עם 1.2 TSI ו"נתתי קיקים" בלי סוף (ליסינג :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, בזמן האחרון כשרואים מישהו משתולל וחותך בין נתיבים בלי סוף 90% שזאת תהיה איביזה כלשהי, ב-10% הנותרים זאת תהיה לאון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב שמשמש ב-99% מהזמן את אמא שלי בנסיעה בין עירונית רגועה כך שהתקלה היא לא תוצר של התגרזנות.

לפי המוסך מי שכשל הוא חיישן המצערת אבל בגלל שהמצערת מגיעה כיחידה אחת לא הייתה אפשרות להחליף את החיישן בלבד.

לאכזבתי הפניה שלי לשירות הלקוחות של צ'מפיון לא הועילה ומחיר החלפת המצערת לאחר הפעלת "אחריות של רצון טוב" נותר 2,000 ש"ח. ביקשתי לפחות שישוו את המחיר לרכישת אחריות שנה שלישית שאפשרית היום לרכבי סיאט בעלות של 1,000 ש"ח אך נעניתי בסירוב.

נוכחתי לגלות שאחריות של רצון טוב מסתכמת בעיקר ברצון לקבל כסף מהלקוח המאוכזב. לתקן תקלה בעלות של 2,000 ש"ח ברכב שעדיין משלמים את ההלוואה שלו זה מאוד מתסכל.

האמת שגם אם הרכב היה באחריות מלאה והיה מתקלקל הייתי מתאכזב מרמת האמינות, ורמת האכזבה עולה כמובן כשצריך לשלם כסף על התיקון, ולא מעט כסף.

החלפת המצערת אורכת כחצי שעה ולאחר מכן יש לבצע התאמה בעזרת חיבור למחשב. את הרכב אספתי חזרה ברביעי בבוקר והוא שב לתפקוד תקין.

חיפוש דיי קצר שלי בגוגל לא העלה תוצאות אודות תקלות דומות ברחבי העולם אבל לא ממש ערכתי חיפוש ממצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מאכזב לשמוע את התגובה שלהם. מעניין אם משהו השתנה במדיניות שלהם מאז שהחלו להציע 3 שנות אחריות. אצלי, לפני כשנה וחצי לערך נאלצתי להפעיל את אותה אחריות של רצון טוב כיוון שבמוסך זיהו נזלת מים עדינה מהמשאבה. מדובר במשאבה יקרה יחסית כיוון שיש לה מעגל קירור כפול (מנוע + טורבו) ועלות החלפתה כ-₪2500. הם לקחו על עצמם את עלות המשאבה ו-80% מעלות העבודה, כך ששילמתי כ-₪300 וקיבלתי אחריות נוספת של שנתיים.

במקרה שלי, הייתה סדרת ייצור פגומה של אותה משאבה אז אולי זה היה גורם משמעותי בשיקולים שלהם.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...