Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

BarryG

אלו רמקולים מעולים. פשוט מעולים.

גימור הפיאנו הוא עניין של טעם, אני מאוד אוהב.

רגליות הגומי אכן לא מסופקות אם קונים מאמזון, אולם הכבלים שתקבל עם הרמקולים אינם מתאימים לארץ ותצטרך להחליף אותם.

אשמח אם תעדכן כמה המס בארץ.

תהנה ידידי !

קיבלתי את המרקולים, גימור הפיאנו באמת יפה.

מבחינת מס יצא קצת מוזר. הרמקולים הגיעו בחבילה אחת והכבל אודיו הגיע בחבילה נפרדת, על שתי החבילות אין מחיר בשום מקום. על החבילה שהכילה את הכבל שילמתי 53 שקל מע"מ, לא ברור למה, במכס החליטו שהוא עולה 313 ש"ח. ההפתעה הנעימה, שבגללה לא התעצבנתי על המחיר המונפץ, היא שלא ביקשו ממני לשלם כלום על החבילה של הרמקולים, וזה למרות שהיא הייתה במכס (במעקב של שתי החבילות היה ניתן לראות שהן בילו כשבוע במכס). אז זה הסיפור אצלי, לא יודע אם התוצאה תהיה זהה בהזמנה אחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי, נראה כמו טעות לכל דבר.

נו, תיהנה מההפקר, מה רע.

מה פיאנו שמיאנו, איך העסק מצלצל?!?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעים אחלה. הם קצת יותר גדולים ממה שחשבתי אז בהתחלה שמתי אותם בסלון משני הצדדים של הטלוויזיה, אבל הרגשתי שהבמה קצת קטנה ביחס למה שהיה קודם (יש שם זוג KEF ממש ישנים שכנראה מתאימים יותר לחללים גדולים יחסית), אז העברתי אותם להחליף את הרמקולים של המחשב, השיפור משמעותי מאוד, ומה שנחמד זה שלא צריך להגביר הרבה את הווליום כדי לקבל סאונד ברמה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם, מחפש מערכת קולנוע ביתית פשוטה [יחסית]... חשוב לי שתהיה כניסה אופטית, BT יהיה בונוס נהדר!

3 דגמים על הכוונת:

samsung htf450bk

panasonic sc-btt405 [להורים יש כזו והיא סבבה לגמרי, אני לא מוצא כזו בארץ!]

lg dh6220s

lg LHD625

אשמח לקישור להזמנה לאחת מהמערכות [כל מידע שתוכלו להוסיף מבורך] מעוניין להגיע למקסימום 1300ש"ח [3 המערכות בתקציב]

מחכה בקוצר רוח :) המון תודה!

עריכה אחרונה על ידי leon1.8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sony bdv-e2100

Sony BDV-N5200W

תעשה פריים לחודש בחינם אמזון UK.

עוד דגם נחמד

https://www.amazon.co.uk/Sony-BDV-E4100-Speakers-Blue-Ray-Surround/dp/B00CGFWF50

1650 שח עד הבית עם פריים.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, התודות לך :-P

ותגיד... מה אני מפספס פה?

בהזמנה מהמחשב רוצים על המערכת השניה [sony BDV-N5200W] משלוח בעלות של 300$, אבל בהזמנה מהסלולר "אני זכאי למשלוח חינם". מה זה ההזייה הזו?

עריכה- בכל מצב משלוח 300$...

המערכת הראשונה שהצעת מגיעה למחיר סופי של 1450ש"ח, מאשר? או שאני אכן מפספס משהו?

המערכת האחרונה שהוספת אצלי מחיר סופי 1800ש"ח- גם מעל המחיר שאתה מקבל. מה הסיבה לכך לדעתך? [עשיתי פריים גם ב-.com וגם ב-co.uk]

עריכה אחרונה על ידי leon1.8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה ומחילה הפורום משבש את הלינקים.

חלילה לא אתן לינק למערכת 110V שלא מתאימה למתח בארץ.

דגם Sony BDV-N5200W

הנה לינק מתוקן לאמזון UK עם התאמה לחשמל בארץ ,רק צריך מתאם לשקע.

https://goo.gl/sv3Swx

דגם Sony BDV-E2100

https://goo.gl/fNFr4n

לגבי E4100 תבדוק שאתה משלם בפאונד ולא בשח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 10 דולר מתנה על כל קניה בסכום של 10 דולר ומעלה באיביי.

זתאמרת קנו ב 11 דולר שלמו דולר אחד בלבד.

תקף על כל מוצר.

נדמה לי שהקוד הוא psports10 , בכל מקרה זה מופיע בעמוד של כל מוצר ממש מתחת לסכום.

בנוסף, 10 פאונד הנחה בקניה מעל 50 פאונד באמזון UK.

קוד BIGTHANKS

תהנו.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש למישהו המלצה למייבש שיער (פן) איכותי וטוב? לגבר אם זה משנה. עדיפות למשהו איכותי מאמאזון שיש לו שליטה רחבה על מהירות וחום. עדיפות לאמאזון US כי יש לי שם GIFTCARD, אבל אפשרי גם מאמאזון מארצות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טמאמאזון אירופי זה עלול להגיע עם תקע בריטי או שוקו. צרי לודא שהתקע מסוג C (אירופי, שמתאים לשקע הישראלי).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה למייבש שיער (פן) איכותי וטוב? לגבר אם זה משנה. עדיפות למשהו איכותי מאמאזון שיש לו שליטה רחבה על מהירות וחום. עדיפות לאמאזון US כי יש לי שם GIFTCARD, אבל אפשרי גם מאמאזון מארצות אחרות.

אפנק אותך במייבש שיער מה קוראים אותו בארץ איתמר (אין לי מושג למה) של חברת Parlux הדגם החדש ביותר המחליף של ה3800 .

אין לי מושג כמה עולה בארץ. תבדוק

https://goo.gl/Ygj71s דגם 385

מוצר אירופאי כך שהמתח תואם לארץ בלי שום קומבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...