Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש בקומקום פשוט בשופרסל או הום סנטר. אלה דגמים סטנדרטיים שמופיעים תחת מותגי הבית ברשתות השונות. אלה זולים ועושים את העבודה, החסרון העיקרי בהשוואה לדגמים יותר יקרים הוא גודל הפתח העליון שקצת מקשה על ניקוי. בל ממילא עיקר הניקוי הוא הסרת אבניתבאמצעות מלח לימון וניגוב חיצוני.

דרך אגב - אל תקל ראש בשאלתו של מרק10. אני מניח שאתה מודע להספק הגבוה של המכשירים האלה, ובהתאם לכך בחשיבות התקנה טובה של התקע. מבחינתי זו סיבה מספקת לרכוש מכשיר מותאם לישראל, אלא אם כבל הכוח נתיק ואפשר להחליפו לכבל עם תקע ישראלי בלי יותר מהחלפת הכבל עצמו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש תשובה האם מקבלים החזר מאמזון במקרה ושווי החבילה לפני הנחות גדול מ 75 דולר ונמוך מ 75 בסיכום?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, לא מקבלים בחזרה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמת, המכס מתייחס לשווי החבילה והנחת קופון לא משפיעה על כך, אז לוקחים מיסים.

לעיתים זה לא קורה בפועל ומקבלים החזר, אבל ממש אל תסתמך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש אוזניות טובות, over ear אלחוטיות, עם סינון רעשים או בידוד פאסיבי מעולה לעבודה ממושכת.

במשך שנה וחצי היו לי BOSE QC 35II שהייתי מאוד מרוצה מהן (קבלתי אותן מהחברה הקודמת שעבדתי בה והחזרתי כשעזבתי).

נכון שיש סאונד יותר איכותי, אבל חתימת הסאונד מוצאת חן בעיני, והן נשמעות ממש טוב מספיק עבורי :)

הייתי קונה אותן שוב בלי היסוס, אבל קצת צורם לי להוציא 1000 שקל על משהו שבעצם כבר היה לי.

את הסוני המקבילות שמעתי ומאוד לא אהבתי את הצליל שלהן, למרות שסינון הרעשים שלהן הרגיש לי טוב משמעותית.

הBOSE 700 מרגישות לי כמו שדרוג נחמד שלא שווה את תוספת הכסף.

יש איזה דגם שאני מפספס (ואני יכול לנסות! לא קונה אוזניות שלא בדקתי בעצמי)?

אם לא - אשמח אם יש למישהו כיוון לדיל קרוקודיל על הQC.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באיזור אם המושבות בפ"ת אתה מוזמן לנסות את ה-Sennheiser HD4.50 שלי.

סינון הרעשים לא ברמה של ה-Bose, אבל אותי היא מספקת, והאיזון מאוד לטעמי אבל זה ממש עניין אישי.

היה לי לפני כן JBL E65BTNC, ה-Noise Cancellation באיזה שלב התחרפן וגרם לרעשים סטטיים מציקים, אבל האוזניות המשיכו לעבוד יופי כשה-NC היה כבוי.

הן הוחלפו במסגרת האחריות ככה שיש לי סט חדש בקופסה סגורה אם תרצה במחיר רצפה.

אגב לשני הדגמים האלה סינון פסיבי סביר מאוד

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן הוחלפו במסגרת האחריות ככה שיש לי סט חדש בקופסה סגורה אם תרצה במחיר רצפה.

אגב לשני הדגמים האלה סינון פסיבי סביר מאוד

היי,

כמה רצפה?

שלח בפרטי בבקשה.

יהונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

כמה רצפה?

שלח בפרטי בבקשה.

יהונתן

תגיד כמה רצפה אתה רוצה.

אני לא מסתיר את הדברים הטובים ולא את הרעים.

האוזניות בייבוא של באג, הבעיה עם ה-NC ייתכן שהיא סדרתית, המחיר מחירון שלהן בבאג 899 שקל, הן נמכרות במבצעים בסביבות 50-60% מזה, האחריות נגמרה, הן חדשות בקופסא סגורה וחתומה, הדגם הזה מכוון להדגיש באסים, יש לו לאג קל של בלוטות', גם כשהייתה לי הבעיית NC כשהוא כבוי אין רעש צורם.

את הסט הראשון בחרתי בתור מתנה לראש השנה הקודם, הבעיית NC קרתה יום אחד בהיר אחרי כמה חודשים טובים והן הוחלפו בערך חודשיים לפני תום האחריות.

צבע כחול אם זה משנה למשהו.

טל, אולי תצליח למצוא באמזון QC35 דור ראשון, לא פחות טובות ויחסית זולות אם תמצא כאלה.

אם אתה מתנסה בשמיעה אני יכול להמליץ לנסות את הסנהייזר, זולות בכמה מאות שקלים יפים מהבוס, עם שוני - בחתימת הקול, בריפוד לאוזניים, באיכות ה-NC וגם באפשרות לדרגות NC שיש בבוס ואין בסנהייזר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך את השקיפות והכנות אבל לא נכנס לך לכיס. רוצה עבור הילד ולא להשקיע בזה יותר מדי.

מוזמן לשלוח מחיר שאתה חי איתו בשלום. אם יתאים, אקנה.

תודה,לילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרו לחבר היקר ג'ונתן - שמחתי לפגוש, שהילד יהנה מהן

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...