Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האבסורד הוא שאתה כמעט תמיד תמצא קדם-מגבר-פונו בדגמים הכי-הכי בכירים של הרסיברים. סתם לדוגמה:

סדרת 5XXX של מרנץ (7.2 ערוצים לפחות, מיליון ואחת כניסות, כל פיצ׳ר אפשרי) - אין כניסת פונו.

סדרת 6XXX של מרנץ - 9.2 ערוצים, כל מה שיש ב-5XXX ו... כניסת פונו.

יותר בשביל לסמן ״וי״ ברשימת התכונות, רק חסרה תמיכה ברדיו גלים קצרים SW וזהו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאני במקום הנכון:

מחפש טלוויזיה לחדר בגודל 55 בתקציב של 3-4K. (גמיש) ואחרי מחקר רציני הגעתי למסקנה שאת התמורה הטובה ביותר לצרכים שלי תתן הטלוויזיה הבאה:

Samsung QE55Q70R ‏55

המחירים בזאפ מתחילים מסביבות 4,200 ש"ח:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1030610

השאלות הן:

1. יש פער מחירים גדול בין התוצאות הראשונות בזאפ ובין הרשתות הגדולות מאחר וככל הנראה מדובר ביבוא מקביל - במידה ואני משדרג את האחריות לאחריות של יבואן רשמי וכמובן מאריך אותה בשלוש שנים יהיו הבדלים בינה ובין טלוויזיה מיבוא רשמי? (שפה וכו'?)

2. מבחינת מחיר האם לחכות להצעות טובות יותר ככל שמתקרבים לבלאק פריידי?

תודה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מרחק צפייה ?

מה אתה מצפה מהמסך (מעבר לראות שידור מן הסתם) פיצ'רים וכו'

מסכים אישית מעדיף יבוא רשמי. אחת הסיבות לוקליזציה של המסך לארץ , שירות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מרחק צפייה ?

מה אתה מצפה מהמסך (מעבר לראות שידור מן הסתם) פיצ'רים וכו'

מסכים אישית מעדיף יבוא רשמי. אחת הסיבות לוקליזציה של המסך לארץ , שירות .

תודה על המענה הסופר מהיר.

מבחינת מרחק צפייה 55 זה בסדר גמור והטלוויזיה תשמש לראיה של שידורי ספורט בעיקר.

מהמחקר שערכתי הטלוויזיה נותנת תמורה טובה למחיר והיא המסך הראשון של סמסונג שבו יש local dimming וגם זכתה לציון של 8.4 ב-Rtings

האם שאני קונה מסך עם אחריות של היבואן הרשמי זה משנה אם זה יבוא מקביל או לא? מוזר שעד שהחלטתי על דגם אני לא מצליח לדעת איפה כדאי לרכוש אותו.

בהזדמנות זאת אם יש המלצה על סאונד בר עד 1,000 ש"ח גם אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעניין הפטיפון - ראיתי כל מני דגמים של REGA, לרוב מאתר Whathifi - יש המלצות או משהו דומה? ממה שקראתי יש עליו שיבוחים רבים ביחס למחיר

סה"כ מחפש מתנה קטנה לאבי - רוצה לקנות לו פטיפון, מגבר נחמד, ורמקולים (אם אפשר אקטיביים שנשמעים טוב, אז זה מועדף, כדי לחסוך עלויות\מקום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעניין הפטיפון - ראיתי כל מני דגמים של REGA, לרוב מאתר Whathifi - יש המלצות או משהו דומה? ממה שקראתי יש עליו שיבוחים רבים ביחס למחיר

סה"כ מחפש מתנה קטנה לאבי - רוצה לקנות לו פטיפון, מגבר נחמד, ורמקולים (אם אפשר אקטיביים שנשמעים טוב, אז זה מועדף, כדי לחסוך עלויות\מקום)

אוך איפה הייתה לפני יומים!!!!

שים התראת מחיר https://www.amazon.com/JBL-Professional-Reference-Monitors-JBL104/dp/B07MHQZV62/

אכבר מוניטורים

או רמקול פסיבי סטייל ה https://www.amazon.com/ELAC-Debut-Bookshelf-Speakers-Black/dp/B07B4Q5588/

תתעלם מהמחיר של ה ELAC יהיו במבצע.

מגבר SMSL .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מאוד התרשמתי מELAC, ראיתי גם כל מני רמקולים של KEF (Q150) שיכולים להתאים.

בקשר לפטיפון, יש איזה מציאה? מוכר לך הREGA במקרה? P1 אני חושב שקוראים לדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...