Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ירון לא כ"כ נגמר.

המוצרים הכבדים ובעלי משקל הנפחי הגבוהה הוחרגו.

מוצרים קטנים עדיין מקבלים משלוח חינם מעל 80$.

אבל עזוב את זה בצד.

המון מוצרים שרשום שיש להם משלוח לארץ אבל בפועל בזמן הצ'ק אאוט רושם שלא נשלח.

לאמזון הפתרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני מחפש איזה מחשב נייד טוב לעבודה שיסחוב היטב הרבה טאבים בדפדפן ויוכל להריץ תוכנות ברקע.

8 ג'יגה ראם, I5, איזה SSD קטן וטוב? נניח עד 500-700$ כולל מיסים - אשמח להמלצה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני מחפש איזה מחשב נייד טוב לעבודה שיסחוב היטב הרבה טאבים בדפדפן ויוכל להריץ תוכנות ברקע.

8 ג'יגה ראם, I5, איזה SSD קטן וטוב? נניח עד 500-700$ כולל מיסים - אשמח להמלצה :-)

מישהו משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לרכוש בארץ? אני מאמין שברכישה באילת תקבל מחשב נחמד מאוד בתקציב הזה.

אגב, אם מישהו רואה דיל טוב לעכבר אלחוטי ו/או לציוד צילום אשמח ללינקים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בגרמניה שבוע הבא, יש primeday שנגמר עוד כמה שעות. יש המלצה לאוזניות למחשב? (עם מיקרופון וחוטיות), אני מזמין למלון שיחכה לי שם

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוגיט'ק אלחוטיות, מעדיף חוטיות.

השניות נראות טוב, גם מפירמה מאוד מוכרת, בהחלט אשקול

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר (עוד פעם) המלצה למברשת שיניים חשמלית? רוצה את הטופ של הטופ (עד $100-120). עדיפות לאמאזון COM, ושיהיה אפשר לקנות ראשים במחיר נורמאלי אחרי הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו משהו?

זה מה שקניתי לפני קצת יותר משנה (משום מה המחיר עלה) מחשב מצוין (אני מהנדס תוכנה)

https://www.amazon.com/gp/product/B01LD4MGY4/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

כשקניתי הוא עלה 570$ לא כולל מיסים.

מחשב דומה בארץ היה עולה עוד 1.5 אלף לפחות

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר לא משתלם למחשב מיושן חומרתית יחסית, מעבד דור שביעי במחיר כזה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במודעה ההיא קישור למטה ל "newer model" עם מעבד דור 8 ומאיץ גרפי חדש\טוב יותר, כל הטוב הזה ב$200 פחות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

ועם הכרטיס מסך של הלפטופ שאני קניתי (gforce 940mx) מצליח להריץ gta v עם ההגדרות הגבוהות.

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמחפש תחנת עבודה: AMD Ryzen Threadripper 1950X 16-core/32-thread

המעבד המיפלצתי קיבל קיצוץ במחיר בימקום ה900$+ שלרוב נימכר, רק לשים לב שהדור השני עם ד 32C/64T מגיע בעוד כחודש לחנויות אז כניראה זה חיסול מלאי.

https://www.amazon.com/AMD-Threadripper-32-thread-Processor-YD195XA8AEWOF/dp/B074CBH3R4/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת החיפוש העצל (מאוד) אחר מגבר (אגב, מה ההבדל בין מגבר, רסיבר ואינטגרייטד?) ראיתי שיש denon pma-520ae שנראה מעניין (אין לי מושג על סמך מה, אבל נתקלתי בשם שלו בכל מני מקומות בקונוטציה חיובית ובגלל שאין לי דעה משל עצמי על מגבר שלא שמעתי זה כנראה הכי טוב שיש. והוא גם נראה טוב) ב1200 ש"ח (בארץ). מזכיר שהוא יחובר לשני מדפיים AR17, בלי כוונה לעבור ליותר מסטריאו. מוזיקה (ספוטיפיי) וסרטים דרך DAC פשוט. יש למישהו מושג על המגבר הזה?

שוקראן

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במודעה ההיא קישור למטה ל "newer model" עם מעבד דור 8 ומאיץ גרפי חדש\טוב יותר, כל הטוב הזה ב$200 פחות.

https://www.amazon.com/Acer-Aspire-i5-8250U-GeForce-E5-576G-5762/dp/B075FLBJV7/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1532421969&sr=1-1&keywords=Acer+8th

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...