Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לאיביזה רפרנס 1.4 (185/60/15)

motor head
שימו לב! השרשור הזה בן 3057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש צמיגים לאיביזה שלי היא כבר בת 4 והגיע הזמן להחליף צמיגים המידה 185/60/15.

אני גר כרגע בחיפה ולכן מחפש שם.

התקציב שלי כ- 1500-1600 ש"ח, אני רוצה צמיגים איכותיים ולא מעוניין בצמיג סיני.

הייתי בצמיגי פרויד שהומלץ פה בפורום ולא ממש התרשמתי מההצעות:

Dunlop spfm800 350 ש"ח

Riken mystorm2 320 שח

GY efficeintgrip 450

Michelin energysaver 470

ה- GY והמישלין יקרים (ראיתי יותר זולים ביד 2).

לגבי השניים הראשונים, לא מצאתי ביקורות על הדנלופ, והריקן ממה שראיתי צמיג בינוני לכל היותר.

אשמח להמלצה על צמיגים ועל פנצ'ריה טובה, הנסיעה שלי כ- 16K בשנה, נהיגה מתונה בד"כ למרות שמדי פעם גם פחות מתונה :)

תודה,

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגיה נוספת שהומלצה באזור חיפה היא 'צמיגי יוניברס' בנשר.

הצמיג הכי זול (בדר"כ) שמומלץ בפורום הוא הפאלקן ZE914.

תוכל לרכוש ישירות מהיבואן - http://www.tireclub.co.il/catalog/185/60R15-84H-TL-3956.html

באתר מצויין שיש עוד 3% הנחה בהזמנה טלפונית, והנציג בפורום הזכיר לאחרונה הנחה בגובה 5%, אז חכה לתגובתו מחר או פנה אליו ישירות.

אם מצאת תמחור נוח עבורך באתר יד2צמיגים, עבור צמיג זה או אחר (מהמומלצים בפורום), אז לך על זה. רק להקפיד על תיאום מושלם מול הצמיגיה הנבחרת.

בכל מקרה, בדוק שקוד העומס והמהירות שווים או גבוהים מהמצוין ברשיון הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה TOM, קוד העומס והמהירות ברכב שלי די מתירני 84T, אז לא אמור להוות בעיה.

האמת קראתי ביקורות עליו גם מחול ונראה אחלה צמיג וממש זול אני אבדוק את זה.

אשמח לקבל עוד המלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...