Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן ג'טה 2007 קיה ריו 2009 או פיג'ו 308 שנת 2008/9

amithr
שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, צריך יעוץ לגבי רכישת רכב מבין אלה שרשמתי בכותרת, איזה מהם עדיף מבחינת אמינות ואחזקה(טיפולים, חלפים וכו')

אנחנו זוג שעתידה להצטרף אלינו תינוקת חמודה, מחפשים רכב אמין מבין השלושה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע אמין, רכב בטיחותי ומוצק, נוח מאד, מרווח מאד, חסכונית מהממוצע, בשנים אלו היא עם גיר פלנטרי 6 הלוכים אמין, אמנם טיפה פחות חסכוני ביחס לDSG שהחליפו, אך נותן יותר שקט נפשי להרבה אנשים שלא רוצים להתעסק עם רובוטי.

לדעתי האישית, הוא מנצח בכל חזית את שתי האפשרויות האחרות - אם אתה מוצא אחת שמורה ומטופלת, אני בטוח שתהנה.

הפיג'ו 308 עם מנוע קצת בעייתי לתחזוקה, כל מיני מחלות קטנות ותא מטען קטן, והקיה ריו פשוט פחות רכב, מיושן, קטן, צפוף, לא נוח ולא חסכונית (מרכב של סופר מיני עם מנוע מיושן וחלש, וגיר 4 הלוכים מיושן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דברי או-ג'טה.

רכב פשוט מכאנית, גיר פלאנטרי 6 הילוכים (יותר אמין מה-DSG), מנוע 1.6 בעל 8 שסתומים, אמנם דיי מיושן - אבל אמין לאללה.

איכות החלקים וההרכבה תהייה יותר טובה מהפיג'ו ובטח ובטח מהריו.

גם הבטיחות לא תיפול כנראה מהמתמודדות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להשתכנע.. ;-)

אמרו לי שעדיף את המנוע fsi, ומצד שני הפחידו אותי שהם גרועות מבחינה מכנית(אני לא יודע עד כמה זה נכון)

בנוסף רציתי לדעת אם לג'טה יש מחלה כלשהי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות (היה צריך להיות קודם) - ברשותי ג'טה 1.6 2009 (קוד מנוע BSE) גיר אוטומטי פלנטרי.

איני מכיר מחלות (ילדות) של ג'טה (לא חצבת, לא אדמת וכו' :wink:).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי מדובר באותו מנוע, 1.6 BSE, אך עם גיר DSG7.

לא מכיר הייטב את הFSI 2.0, אך שמעתי מאנשים שהחזיקו בו שהוא מנוע חזק, חסכוני, הזרקה ישירה והבנתי שדי אמין.

צרפתי מה שמצאתי ברשת אודותיו:

http://shopdap.com/common-problems-to-look-out-for-on-the-vw-and-audi-2-0t-fsi-engine/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...