Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מקום לתיקון שפשוף באזור הצפון

שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול בנסיעה בחניון רב קומות מפותל וצר במיוחד ( שלא בטוח עד כמה בנוי בצורה תיקנית) לצערי השתפשף הרכב בחלקו האחורי [emoji22] .

מדובר בפיגו 208 בת 3 וחצי חודשים בצבע וירטואל בלו הייחודי יחסית.

מישהו מכיר עסק שיכול לבצע תיקון ברמה גבוהה כולל תיקון של הקמטים הקנטנים בחלקה התחתון של הכנף?

אני בעיקר מפחד מהפרשי צבעים גם מבחינת הצבע עצמו וגם מבחינת המרקם.

נ.ב אם יש משהו שיכול לומר לי גם מה העלות הכספית הסבירה לתיקון שכזה ברמה טובה, אני אשמח.

תודה מראש,

זיו

eb83df6b47558a6eb2a992e2cfda5019.jpg

b422423454cab929516d2f646e2ae735.jpg

f768b257e644607b6dac8d2c7ab6f11d.jpg

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.d.co.il/16358950/28410/

מוסך איכותי מאוד עם הרבה קליינטים, מה שחשוב זה שהם באמת אמינים, הייתי שם כמה פעמים לרכבים של משפחה\חברים ותמיד יצאתי מרוצה. זולים הם לא, אבל ברכב כזה שווה להשקיע.

ד"א קשה לי להגיד מהתמונות אבל עושה רושם שלא מעט יכול לרדת עם פוליש אגרסיבי, לי היו כאלה על רכב שחור והורדתי תוך כמה שניות של שפשוף, הבעיה ששלך זה צבע ייחודי ואני לא יודע איך זה יגיב לפוליש, כמובן שאני גם לא יודע מה העומק של השפשוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שפוליש יוריד את רוב הסימנים , אבל השריטות הדקות והעמוקות יותר מצריכות תיקון וגם יש דנט קטן ליד הידית ובחלק בתחתון של הכנף כמו שכתבתי כבר.

אני אשמח להמלצות נוספות.

יש אולי מקום שעושה pdr וגם תיקונים צבע קטנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן: ביקרתי בשני מוסכים , מוסך האומן בשער העמקים ובניסים את מוריס .

האומן מוסך קטן , אבל עושה רושם לא רע מרכבים שראיתי אצלו אחרי תיקון , הוא הציע לתקן ב1900 שקלים ויום וחצי עבודה.

ניסים את מוריס מוסך ענק ועושה רושם מקצועי מאוד שני חדרי צביעה אמיתיים ולא משהו מאולתר ונראה שמלא בלקוחות כולל המשטרה וגם ראיתי אצלו מרצדס אספנות אחת, הבחור ניסה בהתחלה לשכנע שעדיף להפעיל ביטוח ושאם אפעיל ביטוח אקבל דלת חדשה , אמרתי שלא נראה לי שמשתלם להפעיל ביטוח ושאני לא רואה מדוע יש צורך להחליף דלת שהפגיעה בה קטנה יחסית ושאני מעוניין בהצעה לתיקון , הבחור אמר 1800 שקלים ויומיים עבודה.

אני מתלבט איפה לתקן , ניסים את מוריס נראים מאוד מקצועיים , אבל מצד שני זה נראה שתלוי על איזה עובד נופלים שם מכיוון שהמוסך ענק וחובב תיקוני הסדר עם הביטוח, ובאומן נראה שהציוד פחות משוכלל מניסים את מוריס.

ראיתי פה באתר גם המלצות על מוסך נ.ב פרנסואה בכרמיאל אבל זה מעט רחוק לי.

מישהו התנסה עם אחד המוסכים?

המחירים שהציעו לי סבירים או שאולי זולים מידי לתיקון טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסים את מוריס מקצועי הרבה יותר והציע מחיר זול יותר, מה ההתלבטות? יש לי ניסיון טוב מאוד איתם כמו שציינתי, עם מי דיברת שם? תנסה לדבר עם ניסים בחור נחמד מאוד ותדגיש שיש לך פה צבע מיוחד וחשוב לך מאוד האיכות בסוף, אני בטוח שהתוצאה תהיה טובה.

לגבי הביטוח, מה ההשתתפות העצמית שלך? אולי זה יוצא יותר זול? כדאי לחשוב על זה לפחו.

לגבי העלות, שני המחירים פה בינוניים + לדעתי. אפשר למצוא מקומות שיעשו את זה באזור ה1,500 אפילו.

תסתכל על זה כך, המחירון לשעת עבודה הוא 180, אני בספק אם זה באמת עבודה של 10 שעות.

אף על פי המחיר, הייתי ממליץ ללכת אליהם בגלל הרמה, עם צבע כמו שלך לא צריך לנסות מקומות זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף התיקון בוצע אצל ניסים את מוריס.

היום בבוקר אספתי את הרכב ובסך הכל אני די מרוצה מהתוצאה הפח חזר לחלוטין לקדמותו ( למרות שלא היתה הרבה עבודה ) והגיוון של הצבע מוצלח , מהמרקם מעט התאכזבתי , אבל יכול להיות שאני מגזים.

df731a3f9cb37a1e48d350173be17745.jpg

06b7ec8ee23bde9173e1bea7cbe7be61.jpg

aba25c40a32d38b16411cd9e03766c31.jpg

עריכה אחרונה על ידי zivk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...