Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש עזרה בהתנהלות מול חברת אלבר

שימו לב! השרשור הזה בן 3044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

לפני יומיים רכשתי מאלבר - סניף ראשון רכב סיטרואן C4 דיזל שנת 2013. נתקלתי ברמאות שלא חשבתי שאי פעם ירמו אותי.

דיברתי עם סוכן בטלפון, הכל היה ברוח חברית וטובה, הוא שלח לי את הבדיקה של הרכב, אני הייתי מרוצה והגעתי לרכוש את הרכב מהסניף. קבענו בשעה 13:30.

כשהגעתי בשעה 14:00 חיכו לי שני מכוניות, מאותו דגם ומאותה שנה, באותו צבע. רכב אחד היה אחרי שטיפה והשני לא. מכיוון שהרכב היה אחרי שטיפה שיערתי שזה הרכב המדובר, ניגשתי למשרד- דיסקסנו על המחיר הסופי ושילמתי. מרוצה, עליתי על האוטו והתחלתי לנסוע לכיוון צפון - לקרית מוצקין.

הגעתי הביתה בשעת לילה מאוחרת - פותח את המסמכים והבדיקות ומגלה שזו לא הבדיקה שהוצגה לי- אפילו לא קרוב. נסער מאוד שלחתי הודעה לסוכן שאני מרגיש מרומה. למחרת יצרתי קשר עם הסניף ונאמר לי שאם אני רוצה את הרכב השני עליי להוסיף עוד כ 7,0000 ש״ח.

החלטתי להניח לעניין עד שאיש מקצוע אמין אמר לי שלפי הבדיקה הרכב במצב לא טוב, וכנראה עבר תאונה עקב פגיעה בקורת רוחב. ניגשתי לסניף אלבר בצ׳ק פוסט והצגתי עצמי כאדם המעוניין לרכוש את הרכש השני. לאחר שיחה קצרה המחיר שהוגש לי הוא 67,000 ש״ח שזה בעצם 1000 ש״ח פחות מהמחיר ששילמתי !!! התקשרתי למנהל בשם יאיר וכמובן שהוא התנער ואמר ש ״מעניין לו את התחת מה אמרו בסניף אחר״ (הכל מוקלט) ואמר שאין לו איך לעזור לי ואי אפשר להחליף את הרכב אחרי יומיים (על אף שהעברת הבעלות לא בוצעה).

אני מאוד מאוכזב, מרגיש מרומה ופגוע! כל שאני רוצה, זה את הרכב השני- על אף שהוא זול יותר, אני מעוניין בו ללא שום החזר ההפרש הכספי - עליי 1000 שקל מתנה.

דיברתי עם מנהל הסניף שהפנה אותי לשירות הלקוחות - שירות הלקוחות הפנה אותי לפניות הציבור שלהם אין טלפון, שלחתי מיילים ופקסים שלושה ימים עברו ואין תשובה - כל עוד לא נעשתה העברות הבעלות אני מצפה שיחליפו לי את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי gk01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי חלילה להטיל אשמה על מי מהצדדים, רק רציתי להזכיר פתגם שפעם למדתי:

פעם ראשונה - מקרה

פעם שנייה - צירוף מקרים

פעם שלישית - מגמה

פעם עשירית - ?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=579971

פותח השרשור, תקרא את מה שצירפתי. בשרשור אחר כתבת שאתה חושב להוריד הילוך בהתמודדות מול אלבר. אולי זה יעזור לך להחליט לגבי שכר לימוד.

עד לא מזמן, כאשר שאלו בפורום לגבי מגרש הסוחרים ללא אבא ואמא, היו המלצות ללכת לחברה מכובדת, כמו אלבר....

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסיפור, עוד לא בוצע העברת בעלות. אבל אלבר לא מוכנים לבטל את העסקה. אני בטוח שלאלבר יש את כל המסמכים הדרושים לזה, ובימים הקרובים הם יבצעו העברת בעלות, למרות ההתנגדות של הקונה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהימה אותי התמימות של אנשים בכל פעם מחדש. על עגבניה שעולה כמה שקלים הם יבדקו, ימששו, יעשו סקר שוק ובסוף יקנו. על רכב שעולה עשרות אלפי שקלים, הם יסמכו על נייר בדיקה ששולחים להם.

אל תצפה ליותר מדיי מחברה שראשיה חשודים במרמה של המדינה.

תתחיל להקליט שיחות, לשלוח מכתב מעו״ד ואם לא ביצעת עדיין ה״ב, תשאיר את הרכב בסניף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן צריך להקדים ולשלוח להם הודעה על ביטול העסקה בגין הטעייה. חשוב להבין האם אלבר נתנו לקונה דו"ח בדיקה גם עבור הרכב השני, והאם נתנו לו טופס גילוי נאות כפי שנדרש בחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל העוזרים והשואלים

לא בוצעה העברת בעלות.

ולד, תודה לך. אכן שוקל להוריד הילוך מאותה סיבה שגם אתה החלטת לוותר על הליך משפטי.

שורה תחתונה למי שלא רוצה לקרוא את ההמשך. האופציה של הרכב השני שעל פניו שהרכב היה שייך לצורכי השכרה ולא ליסינג. לכן המחיר נמוך ב 1000 ש"ח אך פחות 25,000 ק"מ. מבחינת בדיקה הם דומים מאוד מלבד קורת הרוחב. השאלה האם המאבק שווה? שכחתי לעדכן במתרחש הבוקר, הלכתי לעשות בדיקה נוספת על מנת להבין מה יש בקורת הרוחב והאם יש פגיעה בשלדה.

עד כה התשובות שליליות מאלבר - מנסה לעבור ממנהל למנהל.

הלכתי לבדיקה ב מ.מ.מ אך הם סירבו לבדוק משום שאין להם את המכשור לרכב דיזל מסוג זה.

הלכתי למכון אחר שהסכים לבדוק- טכנוטסט שמו. ביקשתי שיתעמק ויתמקד לעומק - וידאתי שהוא לא עובד עם חברת אלבר כמו קומפיוטסט. עלות הבדיקה 400 ש״ח עם קופון במקום 550.

לאחר כ 45 דק׳ הוא חזר אליי - הקלטתי אותו כדי אולי להוציא משהו וגם כדי להאזין בנחת בבית מה בדיוק עובר על הרכב.

סה״כ (אין לי ניסיון בתחום) היה נראה לי בחור רציני, לא צעיר, די קפדן וסבלני.

לטענתו - יש כיפוף קל מאוד (אמר מאוד פעמיים) בקורת הרוחב שאפילו לא היה צריך להחליף אותה - אמר משהו עם ברגים שלא בדיוק הבנתי ולכן זה עוד יותר שולי, משהו כזה.

אמר ושאלתי כמה פעמים - אין תאונות שלדה.

אני מאוד מעריך את דעתכם.

אני סה"כ בן 21 וחסר ניסיון בתחום וגם תמים מאוד.

מה הייתם לו הייתי הבן או האח שלכם? ממשיכים להאבק על מנת לקבל את הרכב מהשכרה עם 37,000 ק"מ או להישאר עם הליסינג שלי 66,000 ק"מ עם מכה קטנה בקורת הרוחב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את כספך וברח משם כל עוד נפשך בך!

נניח שהם יסכימו להסתדר איתך ולתת לך את הרכב שרצית מלכתחילה. אתה מקבל את הרכב עם אחריות, נכון?

אתה רוצה לנחש מה יקרה אם וכאשר תאלץ לממש את האחריות ולהיות נתון לחסדי חברה כזאת?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת, "תיקח את הכסף? "

ממה שאני מבין, אף אחד לא מוכן להחזיר לבחור את הכסף.

תסתכלו שניה על המצב - בחור בן 21 לא יודע מה לעשות במצב שבו נכלא, איך להתנהל מולם.

כדי להחזיר את הכסף צריך לעשות צעדים דרסטיים:

להשאיר את הרכב בסניף, להודיע להם שהוא לא מוכן לקחת את הרכב, לעשות סקנדל על לשמיים.

במקביל, אני מדגיש, לפני העברת בעלות, תוך ציון תאריך ושעה, בכתב לדרוש ביטול עיסקה ( רצוי מכתב מעו"ד), לציין באותו מכתב מה הסיבות לביטול ולהיות מוכן למצב בו הוא נשאר ללא רכב וללא כסף עד סיום המשפט. כי כבר ביום ראשון אלבר יעבירו בעלות על הרכב , וכל זה עלול להפוך למלחמת התשה.

אופציה אחרת זה לבלוע את הצפרדע. רכב מהשכרה לא מציאה גדולה, אין מה להצטער שלא קיבל את הרכב. קורת רוחב כנראה מחוברת עם ברגים, וזה מה שהבוחן במכון ניסה להסביר.

אולי אני טועה, ואתם חושבים שזה כל כך פשוט וקל לקבל מהם את הכספים החזרה - תסבירו לבחור איך עושים זאת אחרת ובקלות.

נ.ב. אני לא זה שנפגע בשרשור אחר מאלבר, רק רציתי שתראה מול מה ומול מי יש לך עסק.

ברגע שחתמת על חוזה, שילמת כסף וחתמת על ייפוי כוח להעברת בעלות, העניין נתון לחסדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי נכון לעכשיו היא כזו:

האם כך המאמץ והטרחה שווים את זה? סה"כ אני נלחם על רכב עם נתונים מכניים דומים מאוד מלבד קורת הרוחב. הרכב השני היה שייך להשכרה ושלי שייך לליסינג. אולי כשאמכור בעתיד, יסתכלו על ההשכרה בעין פחות יפה מאשר יסתכלו על הקורה?

לא מצאתי את הרכב הזה עם פחות ק"מ במקום אחר או מפרטי.

אני שוקל לפתוח נושא חדש בנושא האם כדאי או לא בפורום טכני אבל כבר לא נעים לי לפתוח שרשור שלישי בנושא. יש אולי בעל מקצוע מומלץ בצפון שיוכל לייעץ לי בתשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שיערת שהרכב המדובר הוא זה שאחרי שטיפה"?

אתה רציני?

לא משוים את טופס הבדיקה עם מספר הרישוי של הרכב?

קנייה של עשרות אלפי שקלים,וככה אתה בודק?

מה אגיד לך,זה לא עניין של גיל,זה עניין של נאיביות לשמה,לא רוצה להגיד טפשות.

ראשית,תחליט מה אתה רוצה לעשות בהמשך.

שנית,פעל מהר.ככל שהזמן עובר,העניין מתמסמס.

בהצלחה.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי חלילה להטיל אשמה על מי מהצדדים, רק רציתי להזכיר פתגם שפעם למדתי:

פעם ראשונה - מקרה

פעם שנייה - צירוף מקרים

פעם שלישית - מגמה

פעם עשירית - ?

התגובה הכי חשובה פה.

צר לי, אבל אם עד היום רציתי לחשוב שמדובר בכמה עשבים שוטים בתוך החברה (נתתי להם ליהנות מחמת הספק, 2-3 אנשים לא מייצגים חברה שלמה וכל השטויות האחרות, הכל על מנת לא לשפוט מהר מידי) אז היום כבר אין לי ספק.

חברה רמאית, על כלל עובדיה, מהראשון ועד האחרון.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...