Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריפוד מושבים תפור לרכב - מחיר וכדאיות

שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב וותיק עם ריפודי עור במקור. מכיון שאני לא מתחבר לריפוד עור, בעת הרכישה (יד 2) הרכבתי כיסויים סטנדרטיים של הדר רוזן מאחת מרשתות עשה-זאת-בעצמך.

עם הזמן - הכיסוי כבר מרופט בחלק מהמקומות, לא מחזיק טוב במקומות אחרים, וכבר לא פונקציונאלי.

כאשר הייתי לאחרונה באייס ובדקתי מה ניתן לרכוש במקומו, נאמר לי שיש אפשרות להזמין כיסוי של הדר רוזן המותאם בדיוק לדגם הרכב. המחיר יקר יותר כמובן.

האם למישהו כאן יש ניסיון עם כיסויי מושבים כאלו?

אפשר לקבל עלות משוערת לדגם "סביר" מבד? האם אפשר בכ-500 שח למצוא משהו מתאים לרכב "רגיל" 5 מושבים?

יש מקום מומלץ להזמין ממנו?

אם זה עוזר - אין אצלי כריות אוויר במושבים, יש משענות יד בכסאות הקדמיים, יש משענת יד נפתחת בין המושבים האחוריים (2+1) שכיום מוסתרת מתחת לכיסוי הסטנדרטי.

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי erezgur
הגהה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבועה שלי מכוון שאני אוהב את הגישה שלהם לתחום

גם איכות עבודה, וגם שירות מצוין. (לאחר שרואים את המקום, מבינים על מה מדובר)

http://www.topcar-ltd.com/hebrew-----%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%9E%D7%94_%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%AA.html

ראיתי שם כמה עבודות באיכות מאוד גבוה על רכבים בהזמנה אישית.

אגב יש כאן ת'רד על הנושא שרשמתי שם כמה דברים

אבל מנוע החיפוש כאן לא מוצא אותו גם לא גוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ייתכן ואני טועה, אבל עושה רושם שזה יקר הרבה יותר משתכננתי.

אצור קשר עימם בתחילת השבוע לברר, אבל אני מנסה לכוון לתקציב של 500-1000₪...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלהדר רוזן יש כל מיני סוגים של ריפודים.

יש את כל הפשוטים ויש את האיכותיים יותר בסגנון ספורטיבי.

המון מקומות של אביזרים לרכב משתמשים בריפודים שלהם.

אני גם מצטרף לשאלה , איך בכלל אפשר לדעת כשאתה קונה כיסוי לאוטו שהוא מתאים לרכב ללא הזמנה?הרי בהזמנה מיוחדת "המנה" מתייקרת בלפחות 200 שקל.

TOP CAR נראים לי חבר'ה רציניים עם איכות גבוהה מאוד, אבל כנראה שהמחיר גם בשמיים מן הסתם.

אני מציע שתיגש לחנויות לאביזרי רכב ותתייעץ. אוטו דיפו, לפחות בסניף אצלי, נראה כאילו הם שמים את זה לתצוגה ואין עם מי לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר זה נא בין 1000 ש"ח ל 1500 ש"ח (אפילו יותר)

כמובן שתלוי בסוג הבד? או עור? כי יש רמות איכות לבדים וכנ"ל לעור. (יש גם שילוב של בד ועור)

לסוג הרכב יש גם משמעות למחיר הסופי. ( כריות אוויר,קורות צד,משענות יד,משענות ראש ועוד)

יש להם אולם תצוגה מרשים.

3 (1).JPG0019.jpg 2.JPG6.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון: הזמנתי בסוף מותאם אישית של הדר רוזן מחנות אביזרי רכב, הורכב עי רפד רכב. יצא מדהים.

הרפד נאלץ לבצע התאמות קלות של חיתוך לטובת מדינת ראש, ידיות, חגורת בטיחות.

טען שישירות דרכו הייתי מקבל מוצר טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סוג של הדר רוזן? יש להם ריפודים ב 150 ש"ח עד 700 ש"ח.

סוג/איכות הבד קובעת את המחיר. כיסויים מאיכות טובה נראים ושורדים

לאורך זמן. הפשוטים, מתבלים ונראים רע אחרי שנה.

תתחדש.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הזמנתי בסוף מותאם אישית של הדר רוזן מחנות אביזרי רכב, הורכב עי רפד רכב. יצא מדהים.

הרפד נאלץ לבצע התאמות קלות של חיתוך לטובת מדינת ראש, ידיות, חגורת בטיחות.

טען שישירות דרכו הייתי מקבל מוצר טוב יותר.

יפה.

אחת הסיבות שעוד לא החלפתי את הריפודים הישנים ודי הבלויים שלי זה גם קשור לאיכות ולאיך שזה נראה. חבל לבזבז 200 שקל ועוד 200 שקל על התקנה על ריפוד שייהרס תוך שנה או ייראה זול מדי. לבד, לא בא בחשבון להתעסק עם קומבינות ולחתוך ולהתאים. תמונות ושמו של הרפד אכן יעזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפד (למעשה אחים רפדים) - יושבים בתרצה 9 תל-אביב - יפו (מאחורי תיאטרון נגה, ליד רח' סלמה) - http://www.d.co.il/13381510/28500/

הריפוד למיטב זכרוני נקרא לידר - http://www.hadarrosen.com/91,205-6142337.aspx

בהזדמנות אצלם ואעלה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אהלן,

ההורים שלי רכשו בשעה טובה רנו קאפצ'ור CAPTUR.

הם רוצים לקנות כיסויים למושבים. איפה עושים כיסויים כאלו בצורה איכותית? אשמח להמלצות באזור פרדס חנה - עפולה. או לכיוון נתניה.

תודה רבה,

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קטלוג של הדר רוזן, בתוספת של 200 300 שקל יש התאמה אישית לרכב במקום גודל אוניברסלי.

שים לב לא לקנןת דמוי עור או קרבון, אתה תמות מחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על טופ - קאר, עשיתי אצלם לפני כמה שנים ברכב שעכשיו עבר איזה כמה ידיים בתוך המשפחה ועדיין שאני רואה את הרכב אני לא מאמין עד כמה הריפודים במצב מצוין. אני עשיתי גם ציפוי להגה שפשוט מרגיש כמו רכב יוקרה רק עמיד ועד היום גם נראה כמו חדש. מה שכן, לא זול. כמו שאפשר לצפות מעבודה איכותית כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...