Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים קוסמטיים פנימיים לאונו... ??

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 7009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שהשרשור ההוא ננעל אני פותח כאן שרשור חדש כי אולי מישהו יוכל לעזור לי - לי יש פיאט אונו 94 רגילה 1400, וחשבתי גם על כמה שיפורים מבפנים למטרות יופי בלבד... האמת שראיתי שני מכוניות בEBAY שהכל בפנים אדום -מהריפוד והדשבורד ועד ווילונות, ועוד ועוד, וחשבתי אולי אפשרי לעשות איזה שדרוג קטן לאוטו המזעזע שלי.. ?

את המכוניות הבאות מצאתי ב-EBAY בשיטוט סתמי... ופשוט נדלקתי, סתם מכוניות פשוטות יחסית, אחת GMC 86 ואחת PLYMUTH, אבל הריפודים הפנימיים והקישוטים במיוחד במיוחד ב-GMC (שבו יש גם וילונות וכל מיני חרטה מעץ) פשוט מדהימים ונותנים סגנון שלם לרכב... האם יש סיכוי לעשות משהו כזה לכל רכב בארץ במחיר שפוי? כלומר כיסויי מושבים? אולי ריפוד מיוחד? מן הסתם הפלסטיקים ממש בלתי אפשרי להחליף אבל לפחות השטיחים, ריפוד ואלי גם הריפוד בתקרהquestionb.gif אם למישהו יש רעיון אני ישמח לשמוע... כי אני פשוט התאהבתי.... hart.gif

תמונות של ה-GMC מבפנים - בקבצים המצורפים.

תמונות של הפלימות':

הגה ומושבים קדמיים

2e_4.JPG

מבט מאחור

40_4.JPG

gmc1.JPG

gmc2.JPG

gmc3.JPG

gmc4.JPG

gmc5.JPG

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה פנימי לך לרפד הוא יוכל לעזור לך, תגיד לנו מאיזה אזור אתה, שים וילונות או הכההת החלונות זה ייהיה יפה

בהצלחה

נ.ב

תריץ חיפוש מישהו כבר הייה אצל רפד והראה לנו תמונות יצא נחמד מאוד

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר המליצו לי ללכת לרפד - תודה.

איפה חוץ מזה ניתן להכהות חלונות (חוקי רק באחוריים לא?) וכן האם יש וילונות ייעודיים שמתאימים לרכב - או שפשוט לאלתר משהו (כי קשה לי לחשוב לאיפה בגג אני יכול לחבר את הווילונות בכלל...)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר המליצו לי ללכת לרפד - תודה.

איפה חוץ מזה ניתן להכהות חלונות (חוקי רק באחוריים לא?) וכן האם יש וילונות ייעודיים שמתאימים לרכב - או שפשוט לאלתר משהו (כי קשה לי לחשוב לאיפה בגג אני יכול לחבר את הווילונות בכלל...)

חלונות מושחרים לא חוקיים לא מקדימה ולא מאחורה, אלא אם כן הם באו בצורה הנ"ל מהחברה.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שפליקס רשם - הכהיית חלונות אסורה, אך וילונות מותר על פי התקנות.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה.. הייתי בטוח שמאחורה זה חוקי מכיוון שראיתי הרבה רכבים כאלה... כנראה שזה פשוט לא נאכף כי לא חסר רכבים עם הכהיית חלונות מאחורה - שבטוח לא באו ככה מהחברה...

לגבי הווילונות - האם יש סוג מסוים שמתאים? איפה לדעתכם אפשר לחבר אותם לגג של הרכב?

האם תריסים ונציאניים (האלה הנפתחים ונסגרים) זה יותר מדי או שגם אפשרות?

שאלה נוספת - חשבתי לשנות את השטיח כלומר להוסיף לו עוד שכבה של לבד בצבע אדום או משהו - כדי לא להרוס את הבידוד הקיים - האם זה בעייתי או רק לשלוף את שני המושבים ולהדביק?

אשמח לעוד עצות...

תןדה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לרכב בתמונה שלך ה"פליימוט" - רק שתדע שזה הגיע ככה מהחברה (לא הורוד המזעזע על ההגה, אבל שאר הרכב). ל-קרייזלר של עד אמצע שנות ה-90' יש הרגל כזה שרכב שצבוע בבורדו בחוץ ייצבע בבורדו גם מבפנים, כך שכל הפנים של הרכב שלו (פלסטיקים, מושבים, הגה) צבוע בבורדו היישר מהחברה.

לדוד שלי היה רכב כזה כמה שנים טובות (נראה לי שטפילו עדיין יש לו אותו והוא מושבת) ולא חסרות קרייזלר סרטוגה בארץ שמסתובבות עם הצביעה הזאת.

ד"א, עליי אישית אחרי 2-3 דקות ממש נמאס כל הבורדו הזה (לא לומר מעורר בחילה) נגיעה פה ושם זה בסדר, אבל זה פשוט בכל מקום!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - זה נראה מקורי כי אפילו התופסן שהחגורה ננעלת בו בפלסטיק אדום!

הרכב שלו מושבת? היכן הוא נמצא? אשמח אולי לקבל חלקים בצבע הנ"ל - ממה שיש אם הוא לא מעונין בו...

אם זה אפשרי אנא צור איתי קשר בהודעה פרטית.

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... חשבתי שזה משהו שיחסית לא אוכפים...

ולגבי מה ששאלתי למישהו יש תשובה? :

לגבי הווילונות - האם יש סוג מסוים שמתאים? איפה לדעתכם אפשר לחבר אותם לגג של הרכב?

האם תריסים ונציאניים (האלה הנפתחים ונסגרים) זה יותר מדי או שגם אפשרות?

שאלה נוספת - חשבתי לשנות את השטיח כלומר להוסיף לו עוד שכבה של לבד בצבע אדום או משהו - כדי לא להרוס את הבידוד הקיים - האם זה בעייתי או רק לשלוף את שני המושבים ולהדביק?

?

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם חלונות כהים מאחורה - עובר טסט.

נכון. וגם AX עם מנוע MI, צמיגי 220R17, באקטים וקשת התהפכות יכולה לעבור טסט אם ממש מתאמצים.

זה עדיין לא עושה את זה חוקי.

החוק אוסר הכהיה של חלונות הרכב. חלונות כהים מהמפעל עוברים טסט, חלונות שהוכהו על ידי הבעלים לא אמורים לעבור. וזה נטחן בפורום מליון פעם בערך.

ואגב, לפותח השרשור ולדורות הבאים הערה - אנא המנעו משימוש לא נאות במילה "שיפורים". המילה שיפור מתכוונת להשבחה, להפיכה של דבר לטוב יותר. במקרה שלפנינו ובמקרים דומים של "שיפורי" יופי כגון צביעת קונסולות בצהוב זרחני, הוספת שפריצרים מוארים, כנפיים של אירבאס A380, מדבקות של ריגר וסמלים של מקלארן המילה אינה מתאימה.

אני הייתי קורא לשרשור "שינויים קוסמטיים בפיאט אונו". זה ביטוי קצת יותר נייטראלי.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לבצע הכהיית חלונות אחוריים ע"י הדבקת פילמים ורצוי לא כהים מאוד. אם תכשל בטסט תוכל להסירם.

יש מקצוען המבצע זאת:

"אמיר מיגון סולרי", גרשון 33 ת"א, טל' 052-2789627 ובקש את איתן.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאישפוז -לא ידעתי - בעתיד באמת אשתמש במילים הנכונות.. (לסרסר זאת אפשרות...)

לרפי לין - תודה רבה על כל ההמלצות - אם אתה זוכר - עזרתי לי כבר רבות בעבר גם עם בעיות ועל זאת באמת תודה רבה, אבל אני מנסה לחסוך בפרויקט הזה כמה שאפשר - מכיוון שהפרוטה אינה מצויה בכיסי...(והבולם שעומד להגיד שלום הולך לעלות סכום יפה... :-( )

בכל מקרה - הפרויקט הזה הולך להיות רק בעבודה עצמית - אבל שוב - תודה רבה רבה על כל ההצעות והעזרה...

(אולי אתה יודע במקרה איפה אפשר לחבר את הווילונות לגג ;-)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שקודם תדאג לפן הבטיחותי/טכני ברכב (אני מבין מהודעתך שיש לי בולם דפוק), לפי שאתה מתחבט בסוגיות כמו: "איך אני אתפוס את התריסים הונציאנים לגג"

;-)

ואל תשכח שמה שנתפס בארה"ב כ-"בונ'א Dude איזה רכב Awsome"

ייתפס בישראל כ-"תראו את הפייגעלאך הזה..."

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאליק-בליק:

כמעט שככחתי להגיב למשפט האחרון שלך - ממש לא איכפת לי מה אנשים יגידו על האוטו - אני רוצה להנות ממנו :) - בדיוק כמו שאני חושב שהמדבקה המכוערת מכסף למכסה דלק שכל מיני אנשים שמים זה הדבר הכי מטומטם שקיים... אבל כל אחד שיעשה מה שהוא אוהב...

אל דאגה - הבולם איננו מהווה בעיה בטיחותית למיטב ידיעתי - גם התיעצתי בנושא עם המסוכניק שלי - רק הכרית גומי שלו גמורה יחסית אז הוא מתחיל לעשות רעשים... פשוט מתכונן לבעיות עתידיות...

ראיתי את הפרויקט שאיציק עשה וזה בדיוק מה שאני צריך (החלפת בולמים וגם אולי משולש) אבל ממש אין לי את הידע הטכני הדרוש לענין...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...