Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיסים להיי סקול פסטיגל בתל אביב

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם.

מנסה לקנות לילדים שלי כרטיסים למופע הנ"ל אבל בכל מקום שבדקתי (במחירים מוזלים) המלאי אזל.

מישהו יכול להושיע (אני כמובן משלם מכרטיס אשראי שלי) עם כרטיסים דרך אחד מהמועדונים המוזלים? אני צריך 3 כרטיסים.

תודה.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

יש בבהצדעה. איזה תאריך אתה מחפש?

04/12 @ 14:00

11/12 @ 16:15

10/12 @ 19:30

12/12 @ 09:30

12/12 @ 16:15

08/12 @ 19:30

11/12 @ 19:30

05/12 @ 16:15

04/12 @ 17:15

07/12 @ 15:45

05/12 @ 09:30

06/12 @ 19:15

14/12 @ 16:15

09/12 @ 09:30

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבהצדעה, עד כמה שידוע לי - מנפיקים כרטיס להדפסה של המופע ואיתו מגיעים (PDF), אין צורך להגיע עם כרטיס המילואים.

התאריכים שרשמתי הם התאריכים להופעות בתל אביב

לגבי האשראי - אכן, בשביל ההנחה המקסימלית - רצוי להשתמש בכרטיס אשראי של בהצדעה.. מקס' תחזיר לי את הכסף.

* הכרטיסים של בהצדעה נמכרים דרך eventim עם קוד הטבה - מניסיון קודם (כרטיסים ל Alphaville), נשלח PDF עם הכרטיסים דרך eventim (ההרשמה מולם).

להחלטתך :)

עריכה אחרונה על ידי TomerP

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהסתדרתי בעזרת חבר פורום מדהים :king:

אין על החברים כאן, פעם אחרי פעם זה מקבל אישור מחדש.

תודה לכל שאר החברים שהציעו עזרה .

שבוע טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

הקפצת השנה :wink:

עברה שנה מאז ואני מתכונן לרגע שאולי שוב ירצו ללכת למופע הזה.

האמת ששנה שעברה היה מדהים שכן מעבר למופע קיבלתי ארוע חברה סגור עם פינוקים (שוב תודה לאותו חבר פורום מדהים).

אם יש בנמצא חברי פורום שכבר קיבלו דרך העבודה אופציה לרכישה מוזלת (3 כרטיסים) באזור ת"א ולא מתכוונים לממש את האופציה, אשמח לרכוש אותה ממכם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

אז כנראה שכל שנה השרשור שלי ייקבל הקפצה :lol:

שנה שעברה , הבנות שלי ויתרו על המופע (המיותר) הזה אבל השנה הם כבר מודיעות לי מעכשיו, שהן רוצות ללכת אז אני מתחיל לירות חיצים לכל מיני כיוונים.

אם יש בנמצא חברי פורום שכבר קיבלו דרך העבודה או דרך אחד ממועדוני החברים הסגורים אופציה לרכישה מוזלת (3 כרטיסים) באזור ת"א ולא מתכוונים לממש את האופציה, אשמח לרכוש אותה ממכם.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אז כנראה שכל שנה השרשור שלי ייקבל הקפצה :lol:

שנה שעברה , הבנות שלי ויתרו על המופע (המיותר) הזה אבל השנה הם כבר מודיעות לי מעכשיו, שהן רוצות ללכת אז אני מתחיל לירות חיצים לכל מיני כיוונים.

אם יש בנמצא חברי פורום שכבר קיבלו דרך העבודה או דרך אחד ממועדוני החברים הסגורים אופציה לרכישה מוזלת (3 כרטיסים) באזור ת"א ולא מתכוונים לממש את האופציה, אשמח לרכוש אותה ממכם.

תודה מראש.

שבת שלום חברים.

מקפיץ, עדיין לא מצאתי כרטיסים ולפי השמועות, הם נגמרו במכירות לציבור הרחב, אשמח לעזרה ממי שיכול.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...