Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיסים להיי סקול פסטיגל בתל אביב

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז כנראה שכל שנה השרשור שלי ייקבל הקפצה

:lol:

אם יש בנמצא חברי פורום שכבר קיבלו דרך העבודה או דרך אחד ממועדוני החברים הסגורים אופציה לרכישה מוזלת (3 כרטיסים) באזור ת"א ולא מתכוונים לממש את האופציה, אשמח לרכוש אותה ממכם,בעיקר את אלו עם הארועים הסגורים.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן להתחיל בגמילה?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח.

אבל כנראה שזה ייקח עוד כמה שנים שהגדולות (11 ו-9 ) יבינו את זה גם כן.

לכרגע, כל עוד ניתן וזה עושה להם שמח בלב, אני זורם.

אני מניח שיש סיכוי שעדיין לא פירסמו במקומות העבודה את מופעי חנוכה, מנסה את מזלי , מניח שאקפיץ את זה שוב בעוד מס' שבועות.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אם יש בנמצא חברי פורום שכבר קיבלו דרך העבודה או דרך אחד ממועדוני החברים הסגורים אופציה לרכישה מוזלת (3 כרטיסים) באזור ת"א ולא מתכוונים לממש את האופציה, אשמח לרכוש אותה ממכם,בעיקר את אלו עם הארועים הסגורים.

מנסה את מזלי שוב.

תודה

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תומר.

מחכה לאחרי החג לקבל תשובה מבת משפחה שעובדת באיכילוב לגבי כרטיסים ממש מוזלים דרכה (30 ש"ח).

במידה וזה לא ייסתדר, אמצא חבר שיש לו בהצדעה ואממש דרכו כנראה, יותר נוח מבחינה לוגיסטית.

תודה על ההצעה.

נ.ב

לפני מס' שנים, חבר פורום מדהים, השיג לי כרטיסים לפסטיגל דרך מקום עבודתו בארוע סגור, היה נהדר.

אם יש משהו דומה השנה למישהו והוא לא מממש את הכרטיסים, אשמח לרכוש אותם.

חג שמח לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת במועדון הלקוחות של רמי לוי?

אישתי אתמול ראתה סוג של כרטיסים ב19.90 והזמינה, אני פחות מתעניין אבל יודע שאצטרך להיות שם :lol:

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

בוקר טוב לכולם.. ההקפצה השנתית הגיעה :wink:

אותה שאלה משנה שעברה רק שהפעם צריך 5 כרטיסים:

אם יש בנמצא חברי פורום שכבר קיבלו דרך העבודה או דרך אחד ממועדוני החברים הסגורים אופציה לרכישה מוזלת (5 כרטיסים) באזור ת"א ולא מתכוונים לממש את האופציה, אשמח לרכוש אותה ממכם,בעיקר את אלו עם הארועים הסגורים.

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בוקר טוב לכולם.. ההקפצה השנתית הגיעה :wink:

אותה שאלה משנה שעברה רק שהפעם צריך 5 כרטיסים:

אם יש בנמצא חברי פורום שכבר קיבלו דרך העבודה או דרך אחד ממועדוני החברים הסגורים אופציה לרכישה מוזלת (5 כרטיסים) באזור ת"א ולא מתכוונים לממש את האופציה, אשמח לרכוש אותה ממכם,בעיקר את אלו עם הארועים הסגורים.

תודה .

מקפיץ לטובת אלו שפיספסו...

בכל מקרה שנה טובה לכולם וחג שמח .:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...