Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפלל בטרם תעבור: בהוד השרון לומדים על תפילת הדרך בשיעורי זהירות בדרכים

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 3089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר... עם מ-ל-א עבק לכולם.

כתבה שהייתי צריך לבדוק בגללה את היומן כדי לוודא שלא 1 באפריל

http://www.mako.co.il/news-israel/education-q4_2015/Article-8b2b571aedec051004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1434139730

[h=2]הורים לתלמידים בבית הספר "מגן" בעיר הופתעו לגלות כי ילדיהם לומדים על התפילה בשיעורי זהירות בדרכים במקום כללי בטיחות חיוניים. העירייה בתגובה: "משרד החינוך אישר את התכנים, ללמוד את תפילת הדרך זה חשוב"[/h]

ועל זה נאמר:

hqdefault.jpg

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו, לפי מה שקורה במדינתנו.

ואולי מנהל בית הספר נכנס לפורום שלנו וקרא כמה שרשורים כמו "חוויות משבועיים אחרונים על הכביש ".

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה בעיה עם זה, ואני לא דתי.

התפילה הזאת היא חלק מהמסורת של העם היהודי ומעצימה בעיני את הנושא של זהירות בדרכים, כיוון שניתן ללמוד ממנה עד כמה נושא הזהירות היה רלוונטי גם בימי קדם. כמובן שלימוד התפילה צריך לבוא בנוסף ללימוד כללי הזהירות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כבר אין על מה לכתוב כתבות? בסך הכל אמרו לתלמידים שיש כזה דבר "תפילת הדרך".

איך אנחנו גורמים לעצמנו בכח לתעב את סממני מסורת של העם שלנו, זה מדהים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבשיעור מסורת ילמדו על תפילת הדרך. בזה"ב שילמדו להיזהר בדרכים!

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבשיעור מסורת ילמדו על תפילת הדרך. בזה"ב שילמדו להיזהר בדרכים!

+1

הרי במטמטיקה לא מלמדים על מלחמת העולם השניה..

אין מה לערבב שמחה בשמחה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן רואה עם זה בעיה.

כי זה לא עומד בפני עצמו, אלא חלק ממכלול, שבו הבן הקטן שלי לומד בגן, כבר שנה שניה, שהעולם נברא בשבעה ימים.

ולילדים הגדולים שלומדים בבית הספר, מוסיפים כל שנה, "קצת" מסורת.

ומלמדים אותם משהו, שאני כהורה מתנגד אליו, שיש איזה כח עליון שאם נתפלל אליו, הכל יהיה בסדר.

וזה בעיני עוד נדבך בהפיכת המדינה לדתית וקיצונית.

וזו התערבות גסה, בתפיסת החינוך שאני רוצה להעביר לילדיי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוסים מפגרים והשטויות שלהם.

מה לעזאזל הקשר לתפילת הדרך? למה ילד צריך ללמוד משהו כזה כחלק מזהירות בדרכים? שילמדו את זה בשיעורי דת. ולמה לעזאזל ילד חייב ללמוד דת? שזה יהפוך ללימודי בחירה. אני כשהייתי ילד הייתי פאקינג צריך לשבת ולשמוע שטויות במשך שעה איזה פעמיים בשבוע בבית הספר ואז עוד להיבחן על זה בבגרות. מה אני אטום? דביל? דוס? הולך על עיוור על מה שאומרים לי זקנים מתוסכלים שמחפשים ללטף לי את המה שמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמי שכתב שלא רואים בזה בעיה כלשהיא לא קראו את הכתבה נכון?

לפי הכתבה לימוד תפילת הדרך זה שעתיים מכלל היום (וכמה זה כל היום? 5-6 שעות בסה"כ?). אתם רציניים? בטח שזו בעיה! יש שיעורי תנ"ך בבי"ס, יש שיעורי מסורת שילמדו על זה שם. גם ככה זה נמצא יותר מידי בביה"ס אז לא צריך לערבב דברים לא קשורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מסורת חשוב שילמדו פה קודם כל על השואה, הקמת המדינה, מלחמות ישראל, אנשים שעמלו קשות, הקדישו והקריבו את חייהם להקמת המדינה.

עם כל שיעורי תושב"ע, תנ"ך, תורה, מסורת(??!!!) עוד מתפלאים שאנחנו בדירוג ה 143 במתטמטיקה בעולם.

סליחה אבל אני לא מאלה שמאמינים בספרים שדוגלים ברצח תינוקות, אונס, הקרבת קורבנות, רצח עם ושלל פנינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני מבין שמי שכתב שלא רואים בזה בעיה כלשהיא לא קראו את הכתבה נכון?

לפי הכתבה לימוד תפילת הדרך זה שעתיים מכלל היום (וכמה זה כל היום? 5-6 שעות בסה"כ?). אתם רציניים? בטח שזו בעיה! יש שיעורי תנ"ך בבי"ס, יש שיעורי מסורת שילמדו על זה שם. גם ככה זה נמצא יותר מידי בביה"ס אז לא צריך לערבב דברים לא קשורים.

כתוב שם שזה שעתיים מכלל השעות של המקצוע, לא כל יום. כלומר 2 שיעורים על זה בכל השנה.

האמת, אין לי מושג למה צריך 2 שיעורים שלמים לנושא כזה קטן, אבל מה מזיק שמבחינת ידע כללי הילד ידע את זה?

אם אתה אומר שדברים כאלה באים על חשבון מדעים ומתמטיקה, מסכים שבבית ספר חילוני זה לא מתאים כי לא למטרה הזאת שולחים לשם את הילד.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה מזיק שמבחינת ידע כללי הילד ידע את זה?

כמו שכתבתי, זה מצטרף לעוד תכנים דתיים, שמתווספים כל שנה לתוכניות הלימודים, אם כחלק מתוכנית הלימודים ואם כיוזמה של המנהל\מורה.

ויש לזה אפקט מצטבר.

לאדם החפץ להעניק חינוך דתי לילדיו, יש שפע של מוסדות לבחור מתוכם. ממלכתיים או עצמאים.

לכל זרם דתי כמעט, יש מוסד לימודים שמתוקצב ע"י המדינה, בד"כ בתקציבים יותר גבוהים מהחינוך ה"חילוני".

לחילונים יש רק אופציה אחת, החינוך הממלכתי, שגם הוא הולך ומתמלא תכנים דתיים, פועל יוצא מכהונה של שרי חינוך דתיים, מאז 2009 (כולל גדעון סער).

אפילו מפלגה שמתיימרת לייצג את החילונים, שלחה לתפקיד איש דת.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...