Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבאית שנת 71

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,

שמי אריה וחלקכם מכיר אותי, או את הסיפור של המסע של עם משפחתי מתאילנד לטורקיה עם כבאית ישנה,

סיפור שהתפרסם פה בפורום.

הכבאית ההיא חוסלה על ידי נהג משאית לא זהיר בכביש החוף, (בדרכה לאירוע המועדון בסוכות לפני שנה..).

לפני שבועיים קניתי אחת חדשה!

טוב, חדשה זו מילה קצת גדולה לכבאית שנת 71, אבל בכל זאת:)

כבאית זו שירתה בנתב"ג מיום היוולדה ועד עתה, ומאחר והיא לא שייכת לאיגוד הכבאות אלא לחברה פרטית,

(אלעל) היא נמכרה עם רשיונות ויכולה להמשיך לנסוע על כבישי ארצנו.

(מאז השריפה הגדולה בכרמל ב2010 עברה רשות הכיבוי שינוי מבני וכיום כל הרכבים שלה שייכים למדינה,

ובתור שכאלו, כשהם עוברים את שנתם ה15 הם נמכרים ללא רשיונות, לפירוק / יצוא בלבד.

עשרות כלים יפהפיים נמכרו בשנה האחרונה, אבל למי שרוצה רכב כזה לשימוש בארץ, הם לא שווים כלום.)

שמו של הרכב החדש יהיה (כנראה) ד"ר ליוינגסטון, מאחר ונסיעתו הראשונה מיועדת להיות לאפריקה..

מתי זה יקרה? שאלה טובה. הרכב במצב מכני לא מזהיר, וגם במיטבו הוא לא יהיה פשוט לנהיגה,

(אין הגה כח), כך שיש עבודה, ובמקביל, גם צריך לבנות קרואן, לתכנן מסלול, לבחור זמן שיתאים לכל המשפחה,

(הילדים כבר לא כל כך ילדים..), ו.. להשיג כסף בשביל כל התרגיל הזה!

אבל כמו שאמרו חז"ל, כל ההתחלות קשות, ואת ההתחלה עשיתי ביום רביעי 21/10/15 כך שמפה,

צריך פשוט להמשיך ללכת.

אז תהיו איתי ולאט לאט נתקדם.

אריה

GOPR1147.jpgGOPR1149.JPG

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אריה, בשעה טובה.

כעת מתחיל מסע ארוך ומלא סיפוק.

בהצלחה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב

פעמיים כי טוב נשמע לי כמו פתיחה טובה לשיפוץ הכבאית "החדשה".

זכיתי להיות בנסיעת המבחן שאריה ערך ברחבי נתב"ג, ללא ספק יש מה לעשות אך אני בטוח

שהתוצאה תאפשר את מימוש הפנטזייה הבאה של אריה.

אז אני כבר מודיע לכולם : תדרש כאן עזרה ועצה וכולנו נתגייס לעניין , איש איש על פי הבנתו

ואריה, חסרת לנו בהשקה.

שבוע מעולה לכולנו

איתמר

IMG_5329.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה שלום,

בשעה טובה ומזל טוב לרגל רכישת הכבאית החדשה.

אי בטוח כי אדם נחוש כמוך יעמוד בהצלחה באתגרים שהציב לעצמו.

אם אין הגה כח ודאי ניתן למצוא ממשאית אחרת ולהתאים.

כדאי לראות מה אחרים עושים בעולם יש רעיונות מגניבים המכפילים את שטח הרצפה בלי להרחיב או להגביה את הרכב.

שבוע טוב,

שלמה דן גדרון

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אריה,

גם אני זכיתי לראות את הכבאית בעת נסיעת המבחן שלה בנתב"ג, ואכן יש מה לעשות.

מאחל לך המון הצלחה - פתח לחוויות חדשות!

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמו של הרכב החדש יהיה (כנראה) ד"ר ליוינגסטון, מאחר ונסיעתו הראשונה מיועדת להיות לאפריקה..

מתי זה יקרה? שאלה טובה. הרכב במצב מכני לא מזהיר, וגם במיטבו הוא לא יהיה פשוט לנהיגה,

(אין הגה כח), כך שיש עבודה, ובמקביל, גם צריך לבנות קרואן, לתכנן מסלול, לבחור זמן שיתאים לכל המשפחה,

(הילדים כבר לא כל כך ילדים..), ו.. להשיג כסף בשביל כל התרגיל הזה!

א-משיגאנה קופ...:mm_yeah:

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה! בבקשה תמשיך לעדכן את השרשור לעתים קרובות ואל תתקמצן על התמונות ;)

נאחל לד"ר גורל טוב יותר מזה שהיה לקודמו.

אני רואה שגם הפעם בחרת במרצדס. האם מדובר באותו דגם? אם כן אז כנראה ניתן להתאים לו חלקים מקודמו בתפקיד.

בלי קשר: בשדה סמוך לכביש 4 מול יער אילנות עומדות למכירה 6-7 כבאיות ישנות. לו רק היו לי המשאבים...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש ובהצלחה!

אני לא מכיר אישית אבל אחרי כל הקריאה של הסיפור מסע המדהים.

זה פשוט חלום!

המון כוח צריך בשביל דבר כזה.

וכמובן גב ומשפחה שתומכים!

בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה!

ולפי דעתי אחרי המסע הקודם אולי תפנה לחברות גדולות שידביקו לך כמה מדבקות על המשאית ובכך יממנו לך חלק נכבד מהחוייה והמסע.

אופל קאדט 73' 1300 אוט'.......

אין יותר פיג'ו:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, לא שמתי לב שבשרשור הקודם כבר ציינת שזה אותו דגם. איך אומרים, "סוס מנצח לא מחליפים".

אפשר אפילו לראות את הצד החיובי: הפעם יש לך רכב 4*4, מה שאומר שתוכל לצלוח מקומות קשים למעבר בצורה טובה יותר.

שוב שיהיה בהצלחה ושתשתף אותנו בתמונות וסרטים לרוב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אפילו לראות את הצד החיובי: הפעם יש לך רכב 4*4, מה שאומר שתוכל לצלוח מקומות קשים למעבר בצורה טובה יותר.

אני חושש שלחלק מהדיונות הכבירות שבסיפור ההוא קשה לקרוא אפילו בתואר הכבוד 'מקום'...:lol:

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...