Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית על פנצ'ריית גלגלי המגן בבית דגן

royban
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על פוסט נוסף, אבל כבר לא יכול לערוך;

המחיר למישלין פרימסי 4 הנ"ל הוא 359 לצמיג, לא 329 (אין לי מושג למה כתבתי את זה), והם תוצרת גרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

עדכון:

בדיוק שנה ויום לאחר החלפת הצמיגים בסיוויק למישלין פרימסי 4, ביקרתי היום במקום לשם החלפת הצמיגים באסטרה, שהגיעו עמה כחדשה, ב-2016. החזיקו יפה כי הרכב נמצא בסביבות 95% בחניות מקורות- מבחינת שחיקה, עוד היה מספיק בשר אבל ההתייבשות הצפויה כבר החלה (וממילא תכננתי להחליף לפני החורף הקרוב).

נצפה חידוש במקום- ליפט:

20201125_092831.thumb.jpg.f45c0c2bae9fd27245a360ebabf7d27d.jpg

לאחר הניסוןן הטוב עם הפרימסי, רציתי להרכיב כנ"ל גם על האסטרה, אלא שלא היה מלאי (בעקבות הקורונה). יכולתי לחכות לינואר, שאז שהמלאי יחודש, או לקחת מה שיש, שזה לא רע בכלל; גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס, תוצרת פולין, ובתאריכים 3220/3520. המישלין שיגיע צפוי גם הוא להיות פולני, כך שאין כאן הבדל גדול. החלטתי לסיים עם זה היות וההבדלים בסדרות הללו לא משמעותיים מבחינתי.

אז 335 ש"ח לצמיג וזה כולל את האיזון, עבודה, וונטילים ומה לא. סה"כ 1340 ש"ח:

20201125_130005.thumb.jpg.47b5f42bb2d307c88527f8b2477e58e4.jpg

היו ונותרו מצויינים ומומלצים כשהיו.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

לפני שנה חיפשתי צמיגים חדשים לג'ולייטה שלי, והחלטתי לקנות רביעיית Goodyear asymmetric 5.

חיפשתי באחד מאתרי ההשוואות וראיתי את גלגלי המגן בבית דגן, עם המחיר הטוב ביותר וקרוב אליי.

הרמתי טלפון והבחור אמר לי שיש לו במלאי אז התחלתי לנסוע והגעתי למקום.

בזמנו לא היה להם ליפט, התהליך לקח שעה בערך לדעתי, בדקתי את תוצרת הצמיגים שהביאו לי ותאריך הייצור, תקין וכמו שרציתי.

אחד העובדים איבד לי ונטיל במהלך ההחלפה (זה ונטיל של אלפא רומיאו, עלות זניחה אבל הוזמן מאלי אקספרס וסתם מבאס, לא הזמנתי שוב מאז האמת).

בנוסף אותו עובד ניסה לשכנע שעדיף למלא חנקן בצמיג...

בכל אופן החוויה הייתה בסדר והמחירים טובים מאוד.

2019-08-26.jpg

עריכה אחרונה על ידי Blap
הוספת תמונה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...