Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית על פנצ'ריית גלגלי המגן בבית דגן

royban
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקצוענות, אדיבות ומחירים הוגנים.

לאחר בדיקות והשוואות, מצאתי במקום את המחיר הטוב ביותר. בשיחת הטלפון הוצעו לי מספר חלופות כשעל כל אחת מהן קיבלתי הסבר מעמיק ומקצועי.

לאחר שהחלטתי על הצמיג הנבחר, הגעתי למקום ומיד התקבלתי באדיבות רבה (אפילו הציעו קפה!!). תוך פחות מחצי שעה, הייתי בחוץ, עם סט צמיגים חדש!

בהחלט מומלץ!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

פעמיים ניסיתי לרכוש דרכו.

בפעם הראשונה היה שם תור ענק, חיכיתי חיכיתי ופשוט ויתרתי.

בפעם השנייה הוא הציע ביד 2 צמיג במחיר של 150.

שהתקשרתי אמר שאם אני קונה רק אחד אז המחיר הוא 200. אז כבר הלכתי למישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אבל לא התרשמתי מרמת המקצועיות, למשל הדבר הכי בסיסי שכל צמיגאי צריך להקפיד עליו והוא מיקומו הנכון של הצמיג על הג'אנט, מה שמפחית משמעותית את כמות משקולות האיזון הנדרשות.

תוכל להסביר למה התכוונת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי בגלגלי המגן בשישי האחרון ורכשתי זוג צמיגי גודייר אפישןגריפ.

בדקתי את המלאי בטלפון לפני ההגעה.

מיד הרכב נכנס לעבודה, הורכבו זוג צמיגים טריים (בני חודשיים) במהירות וביעילות, הוחלפו ניפלים ללא תוספת עלות, בוצע איזון במכונה שניראית חדישה ומתקדמת יותר ממה שהתרגלתי לראות ברוב הפנצריות.

המחיר היה בין הנמוכים בהיצע של יד2-צמיגים.

סך הכל יצאתי מאוד מרוצה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להסביר למה התכוונת?

תודה

לעיתים קרובות יש סימון (נקודה צהובה) על צמיג חדש. הנקודה מסמנת את האיזור הכבד יותר של הצמיג. אם ממקמים את הנקודה מול הניפל, כניראה ידרשו פחות משקולות לאזן את הגלגל לאחר ההרכבה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים שלהם, בכל הקשור לגודייר לפחות, הכי טובים, אבל צריך להשגיח ולהזהיר אותם מראש מפני נזק אפשרי לגלגלי סגסוגת. אצלי שרטו את הגאנטים וזה הרגיז אותי מאד. אני מצפה מצמיגאי שיידע להפעיל את המכונה לחילוץ הצמיג מהג׳אנט מבלי לפגוע בג׳אנט!

שימו לב.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני אחד מהממליצים פה, אבל עם ההערה שלך אני חייב להסכים - לא הכי פדנטים בקטע הזה. למי שחשוב לו, צריך לבקש מהצמיגאי שיזהר.

חוץ מזה, מהטובים באיזור. נדמה לי שגם נותנים מחירים טובים לקונטיננטל.

יגאל, הם באמת רכשו מכונה חדשה לאחרונה (כמה חודשים). ביקרתי שם לתיקון הפנצ'ר החודשי לא מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, הייתי בטוח שכבר כתבתי עליהם חוות דעת...

לפני כשנתיים התחלתי לחפש צמיגים חדשים, היו מותקנים על הרכב גודייר אסימטריק 2 והכיוון הטבעי היה אסימטריק 3. אחרי כמה חודשים של מרדף אחרי היבואן ותשובות של "אין במלאי", "עוד מעט יהיה", "הגיע מלאי אבל זה לא היה שם" החלטתי לבדוק אלטרנטיבות ומצאתי מישלין פיילוט ספורט 4 במחיר כמעט זהה (650 שקל לחתיכה).

טלפון, יש, להביא? יגיע עוד שבוע. נתקשר.

מגניב.

כמה ימים אחרי שהתקשרו להודיע הייתי מתוכנן להיות באיזור, אז אמרתי שאגיע.

הגעתי, קיבלו אותי בנעימות, אבל המקום היה תפוס ע"י שני רכבים. אז בינתיים דיברתי עם המנהל/בעלים (לא זוכר בדיוק). מפה לשם, אחרי כשעה יצאתי עם ארבעה צמיגים חדשים במחיר מצוין, אחרי שירות מעולה וחוויה מאוד נעימה. בדיעבד (לפני איזה חודש, בזמן תיקון פנצ'ר) גיליתי שהם אכן הרכיבו את הצמיגים בצורה לא אופטימלית והיה צורך להשתמש ביותר מדי משקולות, אבל זה לא השפיע כהוא זה על האוטו, אז זה מבחינתי non issue.

בשורה התחתונה, ארבעה וחצי כוכבים, ואני לגמרי אחזור לשם שוב בקרוב להחלפה נוספת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצלם היום. הותקנו לגולף 4 מישלן פרימסי 4. ייצור שבוע 24 שנת 2018. קיבלתי שירות מהיר ויעיל. המחיר הכי זול ביד2 צמיגים.

אה, וגם הצמיגים שקטים ומעולים...IMG-20181010-WA0002.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי אצלם שוב היום.

הותקנו 2 מישלן אנרג'י סייבר לגולף השנייה.

המקום היה עמוס, אבל תקתקו עניינים.

יצאתי שוב מרוצה.

אה והמחיר כרגיל הכי טוב ביד2...

,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצות, מחירים טובים, שירות מעולה - חיפשו כמה דגמי צמיגים עבור המידה הבעייתית ועידכנו על תאריכי ייצור בעיתיים, האיזון היה מצויין (למרות שרצו להשתמש במשקולות במקום מדבקות בצד החיצוני של הג'אנט) -בקיצור מומלצים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ עם המלצה\עדכון - אתמול הייתי שם שוב לצורך החלפת צמיגים, לאחר שאחד מהם נקרע\התפוצץ. היות וכבר החלו להופיע סימני יובש, בחרתי להחליף את כולם.

רציתי קונטיננטל פרימיום 5\6, אבל מסתבר שלא מייבאים ויש אקו 6. אופציה נוספת היתה דאנלופ בלורספונס פרפורמנס, אבל הכי חדשים היו מלפני שנה (ויש עליהם מבצע שמוזיל אותם במאה ש"ח בגלל זה), ולא רציתי לרדת לשם.

נבחרו מישלין פרימסי 4, תאריך 3119 במחיר של 329 לצמיג, וסה"כ כולל מע"מ, וונטילים, איזונים והחלפה היה 1,436 ש"ח. העבודה בוצעה בצורה יסודית כהרגלם, למשל; הגלגלים בעלי המשקולות הכי פחותות (כלומר, הכי מאוזנים באופן טבעי) הורכבו מלפנים. אחרי כחצי שעה סיימתי עם הכל.

20191124_122302.jpg

20191124_122237.jpg

בקיצור, ההמלצות נשארות בעינן - אם אתם מהמרכז שווה לסגור ענייני צמיגים אצלם. אני מקרית אונו, ולמרות שיש צמיגיות קרובות הרבה יותר אלי, אני בכל זאת מגיע אליהם כשצריך.

אגב, יש להם אתר אינטרנט חדש עם מחירים, שאני לא יודע עד כמה הוא מעודכן, אבל שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...