Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית על פנצ'ריית גלגלי המגן בבית דגן

royban
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שם בית העסק: "גלגלי המגן".

מהות השירות: החלפה של 4 צמיגים

לאחר שנכוויתי בעבר בפנצ'ריה "זולה" מראשון,קצת חששתי ללכת לעוד פנצ'ריה זולה.

הגעתי לגלגלי המגן דרך tires4u של יד 2,שהיו מהפנצריות הזולות.

התקשרתי לבדוק אם הצמיג שרציתי במלאי,הבעלים אמר שיגיע למחרת,ואכן הגיע למחרת.

התוודיתי לפנצ'ריה קטנה וצנועה עם אנשים טובים ובעל בית אדיב.

הפעם אני יכול להגיד שהזול לא עלה ביוקר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות על גלגלי המגן בתחנת דלק דור-אלון על כביש 44:

התקשרתי לוודא שיש את הצמיגים שרציתי של גודייר במידה שלי, שיצא ואזלו . כן במלאי היו צמיגי פיראלי טריים (46/15) במבצע שאפילו יצאו יותר זולים מהגודייר.

הגעתי וקיבלתי שרות מעולה - בעל הבית הראה לי את תאריך הייצור על הצמיג (מבלי שאפילו ביקשתי) ומיד הורכבו 4 צמיגים חדשים.

עריכה אחרונה על ידי tomerR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים רכשתי ממנו מישלין להונדה סיוויק שהייתה לי

ולפני שבוע וחצי רכשתי צמיגי פירלי לפריוס שרכשתי

מומלץ בחום !!

אמין. שירות מעולה. ומחירים שגורמים לך פשוט לחייך ולא להתבאס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי לגלגלי המגן ביום שישי להחליף 4 צמיגים. פגשתי את מנשה ואת אחיו ( שכחתי את שמו) אנשים מאוד נחמדים.מנשה הציע לי באדיבות ובנעימות 3 סוגים של צמיגים. התברר שהם דור שלישי בענף (עבדו אצל אביהם בפתח תקווה- צמיגי כחלון לשעבר).חווית קנייה מאוד נעימה למרות העומס של יום שישי. קיבלתי צמיגים טריים , כולל החלפות ונטילים, איזונים וקפה (בשירות עצמי :lol:) והכל במחיר אטרקטיבי .מצטרף להמלצות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה.

הגעתי אליהם בעקבות המחיר וההמלצה בשרשור הזה.

יש להם את המחיר הטוב ביותר שמצאתי (בפער רציני, צמיגי מישלינג), הוא הראה לי מיוזמתו את התאריך על הצמיג, דיבר והסביר בסבלנות ובנחמדות על כל דבר ושאלה ששאלתי (ולי תמיד יש הרבה שאלות).

בקיצור, ממש מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ עם המלצה משלי.

בעקבות השרשור הזה הגעתי אליהם כדי לבצע איזון בארבעת הגלגלים, לאחר שהיבואן שידרג את הרכב עם חישוקים קלים. אלא שקיבלתי את הרכב עם חישוקי ברזל + טאסות, ורק לאחר כחודש וחצי נשלחתי לפנצ'ריה בה חיכו לי החישוקים החדשים, ושם התבצעה ההחלפה.

לאחר ההחלפה חשתי ברעידות בהגה, גם במהירויות נמוכות וגם במהירויות גבוהות, וחשדתי באיזון של הפנצ'ריה הנ"ל. ביום שישי סוף סוף מצאתי זמן לקפוץ אל "המגן", שם כאמור בוצע האיזון (שהיה הכרחי ביותר, מסתבר, ולא רק בראש שלי) לכל הגלגלים. החבר'ה עובדים במקצועיות, יסודיים ונעימים. במקרה של ספק לא התעצל הבחור ובדק פעמיים גלגל ספציפי. גם המחיר היה נמוך (100 ש"ח להכל, כבר יצא לי להיות בפנצ'ריה בה לגלגל אחד ביקשו 50 ש"ח).

אז, כן, אכן מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לאור ההמלצות הזמנתי לסקודה יטי של אמא שלי, 4 צמיגי Pirelli דגם 215/60R16 99V XL P7 במחיר הכי זול שראיתי 420 ש"ח לצמיג.

זה אחרי שלפני שנה אמא שלי לקחה את הרכב לטסט ואמרו לה שצריך להחליף שני צמיגים ומכרו לה במוסך ממול צמיגים סינים עם שם מבטיח ZONG (הוא משהו דומה) במחיר של 350 ש"ח לצמיג :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם אני ממליץ עליהם.

בפעם הראשונה הגעתי אליהם דרך יד 2 והם היו הכי זולים, התקשרתי מראש לשאול אם יש את הצמיג במלאי, בעל המקום אישר שיש במלאי וגם את ארץ הייצור של הצמיג(בגודייר פרפורמנס זה משנה) והתאריך.

בפעם השניה הגעתי עם קורולה אחרי שניסיתי את מזלי אצל צמיגי מוריס בבית עובד(המחיר שהם מפרסמים ביד 2 ומהמחיר בפועל הוא שמיים וארץ) ועוד אמר לי שב220 שקל יש רק צמיג סיני, אז הרמתי טלפון לגלגלי המגן ואצלו היו צמיגי גודייר ופירלי בפחות מ220 שקל, הופתעתי שאפילו אמר לי שתאריך הייצור של הגודייר ישן יותר ויש פירלי עם תאריך חדש יותר.

בקיצור שירות מעולה ומחירי ריצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגעתי אליהם דרך יד2 להחלפת 4 צמיגים (Goodyear Asymmetric 3) במחיר הזול ביותר שראיתי - 575₪ לצמיג.

קיבלתי צמיגים חדשים יחסית (זוג 2517 וזוג 1717)

ביצעו את העבודה במהירות ובשירותיות.

בהחלט אחזור אליהם בפעם הבאה להחלפה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצה על פנצ'ריית המגן

ביצעתי הבוקר החלפה של רביעיית צמיגים- goodyear efficientgrip performance 195/65r15 91v

תאריך ייצור 1317 תוצרת פולין!

המחיר שסיפק בטלפון היה משמעותית יותר זול (כ- 250 ש"ח יותר זול לרביעייה מכל הצעה אחרת),

למרות שאני צריך דגם 91H, הציע לי להרכיב 91v (הסביר שהם יישחקו לי יותר לאט - אך את זה לא קניתי כל כך)

ועשה לי אותם כמעט במחיר של 91h

1,220 ש"ח לרביעייה של ה91V כולל הכל.

טיפל בצורה מקצועית, ומהירה כולל הסבר על ההבדלים בין הדגם שהיה קיים אצלי- "גודייר אקסלנס" לבין זה החדש ועל השדרוגים שהם הכניסו לדגם וכן הסביר על איך לשמור על חייו של הצמיג בצורה מיטבית

בקיצור- מומלץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם אני רוצה לפרגן - פשוט מקום ואנשים מקסימים! קודם כל מאוד רגוע ושקט שם - יש מקום רחב (נמצאים בתחנת דלק דור אלון) בניגוד לכל פנצ'ריות הרחוב התזזיתיות שנתקלתי בהן עד כה.

מצאתי אותם ביד2 במחיר מצויין לצמיגי מישלין Primacy 3 המצויינים במידה 205/55R16 91V ליונדאי i35 סופרים שלי.

כבר בטלפון הרגשתי שמתייחסים ברצינות לשאלות והבקשות שלי - בדקו לי תאריכים בסבלנות, לא ניסו לשכנע אותי לזלוג למותגים אחרים וכיבדו את ההעדפות שלי. כשהייתי במקום, דוד עזרא, בחור נהדר שטיפל בי (גם מנשה מאוד נחמד) דאג מיוזמתו לוודא את לחץ האוויר ידנית "כיוון שאני קפדן" :)

כמו"כ כיף היה לפטפט איתם ולקבל עוד תובנות על צמיגים ויצרנים ושמעתי גם שדוד מחפש עובד חרוץ עם גישה טכנית (אחרי צבא) לעבודה במקום - מקווה שזה בסדר מבחינת חוקי הפורום, אם לאו, ניתן למחוק - המשרה לשעות 7 עד 6 ביום חול ופתוח גם בשישי (לא זוכר מתי) - מסר לי טלפון: 0504169966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא לבקר שם לא מזמן, אחרי שקראתי את חוות הדעת החיוביות ואחרי שהפנתי לשם מספר אנשים שיצאו מרוצים.

אני מסכים עם הנאמר לגבי היחס, המיקום הנוח והמחירים הטובים, אבל לא התרשמתי מרמת המקצועיות, למשל הדבר הכי בסיסי שכל צמיגאי צריך להקפיד עליו והוא מיקומו הנכון של הצמיג על הג'אנט, מה שמפחית משמעותית את כמות משקולות האיזון הנדרשות.

גם גבו 10 שקלים יותר על כל צמיג מהמחיר שמפורסם באינטרנט, אבל חליק, זו גם טעות שלי שלא בדקתי וסמכתי על המחיר שהוא אמר לי במקום.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...