Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויזת עיתונאי לארה"ב

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 3096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנים האחרונות אני מוזמן מטעם חברה גדולה לסקר כנס/תערוכה מקצועית. לפני שנתיים הוצאתי ויזה לארה"ב -ויזה שנייה בחיי, הראשונה הוצאתי לפני עשרים שנה) סיפרתי בשגרירות שאני נוסע לכנס, הראיתי גם הזמנה. קיבלתי ויזת תייר b1/b2 .

הכל היה בסדר. נכנסתי לשבוע לארה"ב. והשתתפתי בכנס כעיתונאי...

לפני שנה אותו סיפור, אך הפעם בעייה! אמרה לי הפקידת הגירה שכעיתונאי נדרשת ויזה אחרת ולא ויזת תייר! (ויזת עיתונאי נקראת סוג i) והפעם היא מכניסה אותי אך להבא לסדר זאת.

השאלה שלי כזו: מה לעשות עכשיו? בקרוב שוב אני אמור לנסוע. ידידה עיתונאית כמוני אמרה לי בצחוק, שאני לא צריך בכלל להזכיר את הקטע העיתונאי אלא לומר שאני בא לבקר בכנס ולטייל כמה ימים (האמת שיש לי משפחה לא רחוק משם). זה מה שהיא עושה תמיד.

מה דעתכם? אני בסרט? או שאפשר להיות רגוע?

עריכה אחרונה על ידי thebaron

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://travel.state.gov/content/visas/en/employment/media.html

יש לך תעודת עיתונאי?

לא נראה שזו ויזה עם יותר מדי אינטריגות או פינות לפחות בצורה יבשה.

איכשהו לא מפתיע אותי גישת החפלפ והיהיה בסדר בנושא...

B1/B2 מאפשרת לך להשתתף בכנס - לא לסקר אותו עבור אמצעי תקשורת כזה או אחר - אז פקיד ההגירה צדק.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אותו "אינסידנט" לדעתכם נרשם שם וכשאגיע עלולים שוב לחפור?

אגב

בעבר הרחוק הייתה לי תעודת עיתונאי. בשנים האחרונות לא, מסיבות הקשורות להחלטה של לע"מ שלא רלוונטית אלי אלא לסוג המדיה בו אני כותב/עורך.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...