Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת סימני שריטה על השמשה הקדמית

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

הבוס שלי לא החליף המון המון זמן ברכבו מגבים, המגב כבר הגיע למצב שמשאיר סימני שריטות על השמשה וזה בדיוק מול העיניים של הנהג.

כשמעבירים אצבעות על השריטה והיא לא מורגשת, כאילו זה ממש ממש לא עמוד ואפשרי להוריד.

מה השיטה? יש אפשרות להעלים את זה?

כמובן שהיום הוחלפו מגבים, והרכב עבר טיפול בין היתר :)

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה לא תוריד שום שריטות משמשות. יש פוליש מיוחד לשמשות, למשל של ננולוקס - עדיף לעשות אותו עם מכונת פוליש כי מדובר על חומר קשיח ביותר.

רק קח בחשבון שזה עבודה למי שמבין בתחום - כי חימום יתר של השמשה יפוצץ אותה. (שייף במקום אחד ללא הפסקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם סיפור.

יום אחד החלטתי לנקות את פנים האוטו . הבעיה שהיה חשוך. הבאתי פרוג'קטור 500W (הסטנדרטי של 50 ש"ח) הנחתי על השמשה

הקדמית והאוטו זרח. הרגשתי שאני עובד עם התאורה האולטמטיבית מאז ומעולם. פתאום שמעתי פאק.... והשמשה התנפצה.

לא יודע מה אתה הולך לעשות זהירות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור עצוב.. ואכן צריך מאוד להזהר גם בעבודת פוליש עם מכונה על השמשות ולמנוע התחממות.

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום לכולם, בידי נמצאת פולו 2012

כשקניתי אותה מצאתי הכל תקין, חוץ מהעבודה שכל החלונות בה שרוטים (חוץ מהשמשה האחורית). כנארה מתוצאה של שימוש במגבת רגילה לניגוב ומגבים יבשים.

השריטות לא נוראיות ולא עמוקות בכלל, במשך היום זה פחות מפריע, אך בלילה כל אור מעמוד או מרכב מסוונר יותר ויוצר קורי עקביש של אור על השמשה.

יש דרך לתקן את זה? (חוץ מלהחליף חלונות כמובן)

ראיתי ביוטוב דרכים עם פולישר אבל זה הכל לשריטה אחת לא לחלון שלם, בנוסף התקשרתי לברוך ובניו (זגגות בפ"ת) ונאמר לי בטלפון שהם לא עושים פוליש לחלון שלם, ובכלל ל5 חלונות.

תודה מראש לעוזרים.

(בתמונות רואים רק מה שהפלאש תפס, אבל זה על כל החלון.)

20181106_191648.jpg20181106_191736.jpg20181106_192100.jpg20181106_192158.jpg

עריכה אחרונה על ידי Tirsi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש הזנחה פושעת להגיע למצב כזה. מרחו את החלונות על לכלוך וחולות פעם אחר פעם.

זה מפריע בכל מצב גם ביום.

אישית, לא הייתי קונה רכב כזה -אבל זה רק אני.

בכל אופן יש אפשרות לעשות פוליש חלונות, החיסרון? צריך לדעת אין לעשות את זה

במיוחד שמדובר על חלון שלם.

הסיבה?

1. חימום יתר? יכול לפוצץ את החלון.

2. יש סיכוי שיישארו מריחות על השמשה, במידה ויעשה את זה מישהו שלא ממש מבין עניין.

הבעיה הגדולה שלך, היא המחיר שתשלם - שיכול להגיע סכום של שמשות חדשות.

בדוק בכמה מקומות מחירים. אל תנסה לבד.

מה שעלה ראשון בגוגל -לא מכיר אישית.

http://www.baruch-glass.co.il/%D7%94%D7%A1%D7%A8%D7%AA-%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91/

בהצלחה, ותעדכן אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצה, למרות מה שהם אמרו לי בטלפון אני אגש לשם כשיהיה לי זמן ואראה מה הם אומרים.

לגבי הקניה, אחרי חודשים של חיפוש עם כישלון מכיוון שכל הרכבים היו מוזנחים ברמה מגעילה, ההתפשרות רק על החלונות נראתה כמו מציאה. שאר הרכב היה שמור בפנים ומטופל במורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בחיפוש אחר רכב יד שנייה. קשה למצוא רכבים שמורים אפילו שהם 3/4 שנים על הכביש.

זה מדהים ומקומם. אצלי רכבים אחרי 5/6 שנים נראים כאילו יצאו עכשיו מהחנות, פנימית וחיצונית.

זו הסיבה שני תמיד מעדיף לשלם מעל המחירון (כמה אלפים טובים) ולקבל רכב שמור מכל הבחינות.

בגלל שאני פדנט הייתי מנסה לחפש רכב זהה לפירוק ומפשיט אותו מהשמשות. זה יכול לקחת חודשים.

לא נשמע ממש ריאלי? יכול להיות - אבל שווה בדיקה. (כמובן צריך קשרים במקומות הרלוונטיים)

לדעתי יעלה לא מעט, אולי זול מפוליש? תברר ותן עדכון על מחירים.

כל זה במידה והרכב שווה את ההשקעה. (לא רכב ישן)

בעבר עשיתי משהו דומה, אבל רק לחלון אחורי + מסגרת של לנציה.

פשוט היו פורצים לי אותה שוב ושב בגלל סט רמקולים ועל הדרך שורטים את שמשה.

לגבי פוליש, בדוק בכמה מקומות ואל תתפתה למחיר זול.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...